bugün

bkm ekibinin yılmaz erdoğanyönetiminde hazırladığı, yakında kanal d de yayınlanacak olan güldürü programı. heyecanla bekliyoruz.
yakında kanal d de yayına girecek olan program . kendileri yılmaz erdoğan liderliğinde yayınlanacaktır .
bkm mutfak oyuncularının aynı adla hali hazırda bkm'de yaptıkları gösterileridir. kanal d'ye taşınmışlardır.
bir demet tiyatro tadında olmasını dilediğim, yeni nesil güldürü programı. formatı henüz çözebilmiş değilim, sabırla bekliyorum.
bir demet tiyatro'yu anımsatan yılmaz erdoğan ve bkm işidir. heyecanla bekliyoruz...
reklamı güzel hazırlanmış olan yeni program. dört gözle bekliyoruz.
anında görüntü show tarzında olmasından korktuğum program. yılmaz erdoğan'ın yaratıcılığına güvenmekteyiz. kendi tarzının adamı ne de olsa.
(bkz: Sahalarda görmek istemediğimiz hareketler)
ilk bölümü bu akşam 22:45'de kanal d de.
eğer hoşumuza giderse, bundan sonra çarşamba günlerimiz akşam 8'den sonra iptal olmuş demektir.
(bkz: yaprak dökümü)
yılmaz erdoğan var işin içinde kötü olması muhtemel mi?
ilk bölümü bugün yaprak dökümünden sonra yayınlanacak, beğeneceğimizi umuyoruz.
beğenirsem çarşambaları haberlerden sonra ben yokum arkadaş.* *
gülben ergen'in programının karşısına konulmuş ki bilmiyorum erdoğan buradan ilhamla mı, tanıyor musunuz beni, ben gülben ergen'in kaynı gibi espri yapıyor reklamında.
oldukça güzel olacağını umuyor, merakla bekliyoruz.
çok güzel ve eğlanceli bir program olduğunu şu sıralar göstermektedir . yılmaz erdoğan 'ın yapmış olduğu güzel işlerden sadece biri .
çok büyük genç yetenekler geldiğini görüyoruz bu programda. yanlış hatırlamıyorsam ismi bülent olan, sakallı arkadaş müthiş bir oyuncu. oğuzhan ise hemen her skecin yazarlarından.
hakikaten güzel hareketler bunlar.
işin içinde yılmaz erdogan'ın parmağı var, zaten iyi bir şeyler bekliyorduk.
size buralardan çok güzel hareketler veriyorum bkm mutfak, anlayan anladı.
bu arada gönül isterdi ki demet akbağ'ı da görelim ama siyam ikizi değiller ya, neyse..
güzel olmuş program.

yazarlar genelde aliye'deki eleman ve oğuzhan. bülent çok yetenekli, ersin de iyi. bir de kutsal damacana'daki kız var başlığını açmıştım adını unuttum. neticede iyi gibi sözlük bakalım nasıl devam edecek?

edit : damacana'daki kızın adı büşra pekin. aliye'deki eleman diye bahsettiğimiz arkadaş da eser yenenler.
dozunda sıkmayan skeçleri ile eğlendirici program. bilinçaltı skeci güzeldi. bu arada eser yenenler de ne kadar yetenekliymiş meğerse.
her şey bir yana yeni yetenklere ya da yeni olmayan ama yeterince farkında olunmayan yeteneklere fırsat tanınmış olması da hoş.
başka programlara göndermeler de yapan bkm juniorlarının eğlenceli programı.
(bkz: bana saksı muamelesi yapamazsınız)
(bkz: ben saksı değilim) *
ve bir de "5ten geri sayıcam umarım küçük açarım kardeşim"*
yılmaz erdoğan ilk programı güzel bitirdi ama şu sözlerle,
"sürç-i lisan ettiysek aşkola"
insanların ölümüne sevinen tabutçu ve skeç yazamayanlar çok güldürdü,ve bilinçaltı harikaydı*,ilk program olduğu için bazı aksaklıklar zamanlama problemleri oldu fakat bütün olarak bakıldığında güzeldi.Ayrıca şu eser yenenler'i pek sevmezdim fakat çok yetenekliymiş.
bkm mutfağının çıkarttığı lezzetli bir tv programı.
gerçekten güldürmüştür. ülkenin tiyatrosuna katkı sağlayacağı su götürmez bir gerçektir.

--spoiler--
-yılmaz erdoğan?
+ bak sen soyadıyla hitap ediyorsun ben yılmaz hoca diyorum. görünce "hocam nasılsın" derim bazen önce o görür "eser napıyosun?" der cevap vermem kalır öyle.
-sadaffsag
--spoiler--
güzel, güldüren, izlenebilir bir program, yalnız program seyirciyi değerlendirmeye, hmmm bakalım eh işte olmuş'umsu tavırlarla izlemeye teşvik ediyor, bu da insanda sürekli şöyle bir tat bırakıyor: lan güldüm de o kadar da bir esprisi yoktu sanki. bir de şöyle bir tat bırakıyor:para aldım, yetiştirdim, şimdi bu gençleri meşhur edecek bir yöntem bulmam lazım. sevmedim o tavırları ya, deneme mi bu nedir, sanki birileri bizi kullanıyor gibi hissettim.
gülben ergen'in saçma salak programıyla aynı saatte yayınlanıyor olması da belirtilmesi gereken bir ayrıntı mıydı bilemiyorum. *
iyi seyirler.
haftalardır abartıldığı kadar başarılı olmayan program.

edit : tamam canım bu hafta çok daha iyiydi yavaş yavaş olacak . ne kızıyosunuz.
içindeki skeçlerin, oyunculukların, dekorun vs nin gayet güzel oılduğu; tiyatro tadında hoş tv programı.
hem a/b' de hem de total' de en çok izlenen 4. program olarak sevindirmiştir bizleri, hatta 3. program bile sayabiliriz, zira yaprak dökümünün özeti bile 2. olmuştur.

a/b

1 YAPRAK DOKUMU [NET]
2 YAPRAK DOKUMU (OZET) [NET]
3 AVRUPA YAKASI [NET]
4 BKM MUTFAK "COK GUZEL HAREKETLER BUNLAR"

total

1 YAPRAK DOKUMU [NET]
2 YAPRAK DOKUMU (OZET) [NET]
3 VAR MISIN YOK MUSUN-PT [NET]
4 BKM MUTFAK "COK GUZEL HAREKETLER BUNLAR"
başladığı gibi devam ederse bizleri daha çok eğlendirmeye devam edecek program.özellikle kız tavlama skeci gayet komikti. bilinç altı desen ayrı bir alem. yani çok güzel hareketlermiş bunlar *
spoiler *
-nerdeyim ben ya?
+aaa ben sizi geçenlerde barda kesiyordum yav... cidden siz niye bu kadar aşağılarda kaldınız ben sizi aktif olarak kullanıyorum halbuki. *
spoiler
güncel Önemli Başlıklar