bugün

Genelde sevgili olma asamasi zordur yani tanisma evreleri cunku bu hanfendi kendisine gosterilen ilgiden fazlaca simarmis oldugundan sizin de digerlerinizden bir farkiniz olmadigini sanacaktir burada yapilacak en mantikli hamle kimsenin aklina gelmeyecek iz birakacak bir delikanliliktir. Ha bu arada yazani asilani bakani edeni cok olur basiniz dertten kurtulmaz ister istemez biraz gavat oluyorsunuz orasi ayri.
sevdiğin kızla sevgili olmakla aynı şeydir.
Bunu başaranlar hep yavşak tipler. Hiç öyle tiplerle muhatap olmadigim için bilmiyorum nasıl bir his ama özeniyor insan. Bakması bile insana zevk veren kızla konuşuyor ona dokunuyor öpüşüyor hatta sevişiyorsun. Her halini görüyorsun. Biz de allahın cezası çarık çürük karılarla muhatap olalım. insan düşündükçe çıldıracak gibi oluyor.
1 kere oldum ama asiktik birbirimize. Kız karakterliydi de ama yarı tanrı kadar gururludu ... Sürekli psikolojik gerilim yaşadık sonuçta epey bı agladi ayrıldık aldatma falan olmadı bu arada.
Ufff Meral sacmalamissin kusura bakma da güzellik o kadar da göreceli değil. Ben çirkin birisinden hoslandigimda oldu ama biliyodum sonuçta çirkin ama sevimli diyordum.
Sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla birlikte imkansız hale gelmiştir. Az bişey güzel olan kızlara bile günde kaç abaza yazıyor. Haliyle karıların götü kalkıyor kendini bulunmaz hint kumaşı sanıyor.
Maalesef daha bize nasip olmadı.
Kota öyle daraldiki en çirkin çirkef kız bile kendini Angelina Jolie sanıyor...
dışındaki bir iki şekil değil o kızın içinde ki insan önemlidir. ama çok güzel olması da gözümüze zevk, şevk ve haz verir. kadınlar bildiğiniz gibi çok estetik canlılardır. güzel olması gerekir. onların doğası böyle.
insanın hoşuna giden durum.
güncel Önemli Başlıklar