bugün

Elleri kırılsın inşallah.

görsel
görsel

Konya'da, iş yerindeki malzemeyi kırdığı gerekçesiyle çırağı M.A.'yı (18) triger kayışıyla dövdüğü iddiasıyla tutuksuz yargılanan oto tamir ustası Fatih Saka (35), kullandığı suç aleti 'silah' sayıldığı için 'kasten yaralama' suçundan iyi hal indirimiyle 2 yıl 1 ay hapis cezasına çarptırıldı.

https://t24.com.tr/haber/...2-yil-hapis-cezasi,929394
her zamanki gibi cüzi miktarda ceza alan karaktersiz köpek.

neyse en azından hapis almış ben salınır falan diyordum. ona da şükür.
çocuk çırakların genelde haylaz laf dinlemez aksi tipler olduğundan dolayı atılan dayaktır.. bizde çırakken ne dayaklar yemiştik amk hiç basına falan çıkmadık.
Konyalıdır. Şaşırtmamıştır.

Yobazın dini imanı paradır. Karşılarındaki güçsüz olunca aslan, güçlüyse köpek kesilirler. Cani ve de ahlaksızdırlar.
sonra da çalıştıracak çırak bulamıyoruz diyor amına koduğumun cahil köpekleri. ceplerine 3 kuruş para girince adam olduk sanıyorlar.

muhtemelen gariban, kimsesiz çocuğun tekidir. gücü ona yetiyor orospu çocuğunun.
Böylelerin yani çocuğa şiddet uygulayanların uzun yıllar hapis yatması lazım.
Bizim usta firen teliyle düverdi.
Konyada 4 yıl yaşadım. Şaşırtmadı.
Böyle hareketlerin arka planında; esas nedenin şiddet uygulayan kişinin cinsel sapkınlıkları olduğunu düşünüyorum her zaman. Böylelikle kendi pis düşüncelerini baskıladıklarını sanıyor bu tip pislikler. Konuyu cinselliğe bağladığım için üzgünüm ama öyle geliyor işte. Sapıklık bu. Kendi çocuğunu dövmez mesela böyle bir sapık.