bugün

bir sokak röportajına katılan vatandaşımızın söyledikleri.

video;
https://streamable.com/gmiqw8

-insanlar ekmeği zor buluyorlar.
-bir maskeyi bile zor alabiliyoruz.
-kredilerde zorlanıyoruz, alışverişte zorlanıyoruz.
-çocuğuma bez alırken zorlanıyorum, açık bez alıyorum, tek tek bez alıyorum.

ve muhabir soruyor; "kime oy vereceksiniz...?
vatandaş yanıtlıyor; "tabi ki ak partiye..."

evet arkadaşlar, sokağa çıkın bakın, milyonlarca var böylesi.
ekmeği zor buluyor, çocuğuna bez alamıyor, ama hala "oyum tabi ki akp'ye" diyebiliyor.
ülkeyi yönetenlere, ekonomiyi bu hale getirenlere "sadece sitem edebileceğini" söylüyor.
akp'nin yaptıkları dört dörtlükmüş, hiç doğalgazı açmıyor ve 280 lira fatura ödüyor ve bunun sebebinin ülkeyi yönetenler olduğunun farkında değil, kılıçdaroğlu'nu suçluyor...

hayır, daha ne olması lazım bunların kafasının dank etmesi için anlamıyorum ki?
daha ne gibi felaketlerin başımıza gelmesi lazım?

bunlar yüzünden bizler daha da batıyoruz, daha fazla zarar görüyoruz malesef...
bu zırtapozlar üzerinde hakkım varsa kuruşu kuruşuna haram olsun. aynı şekilde hakkımızı yedirdikleri partilere de.
(bkz: su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim)
çogg savaplıdır, belki de ondan demiştir.

hüloğğla bitirmemiş yani hala tam bir çomar olamamış.
Bez al sana oy versinler dayı eğer mesele buysa.
yandaş medya ve televizyon kanalları insanların beynini nasıl yıkıyor güzel bir örneği.
O CHP Nin MHP nin yatacagi yer yok..

Ülkeyi 20 senedir akp ye mahkum ettiler..

Adam 800 bin oy farkla 30 sene sonra istanbul'u alıyor gidiyor musluk açıyor..
mealu: ben sikiliyorum siz de sikilin
Katıldığım düşünce.
Ciddi olarak söylüyorum, aynı düşüncedeyim.
Ne kadar eleştiri yapsak da akp bu insanlara istediğini veriyor ve halk da oyunu atıyor.

Burada kalkıp duyar kasmaya, bu insanlara acımaya veya Pazar da elma satan pazarcı gibi gel vatandaş bende daha ucuz daha iyi daha taze diye bu insanlara bir şey anlatmaya çalışan muhaliflere bir tavsiye; lütfen bu aptallığa son verin.

Çocuğunun bezi derdinde, çocuğunun geleceğini düşünmeyi bu insana anlatmak aptallık olur.
Bunu birinin telkini uyarısı ile değil, insan veya hayvan olsun güdüsel genetik olarak çocuğunun geleceğini insan olarak eğitim meslek ülke olarak düşünmeli hayvan olarak da avlanma korunma barınma öğretilerek yapmalı.

Hangi düşüncede olursa olsun, hangi partiye oy atarsa atsın, bu topluma yapacağınız tek iyilik bu insanlara evlenmek için sağlık kontrolü yapacağınız zaman IQ testi de yapın ve evlenmesine izin vermeyin.
Hadi evlendi, çocuk da yaptı; bari çocuğu korumaya alın.
Bir kişinin cehaleti demokrasilerde en büyük tehlikedir.
Cehalet, insanlığın zaafı ile büyür gelişir ve özgürlükler köleliğe döner.
bunlar hep chp oyunları ztn
sız sanıyormusunuz bunları konusanlar akp lı gercekten akp oy atmıs?
kendınızı cokmu zekı felan sanıyonuz 50 tane unıversıtemı bıtırdınız bu zekaya ulasmak ıcın yoldakı garıbanın ver elıne 3 5 kurus yaz kagıda solemek ıstedıklerını tamam
dünyanın en salak en gerızekalı ınsanı bıle olsa ınsan tuttu partıye yada takımının aleyıne konusmaz hele bu kadar açık net hıc konusmaz o kadar bellı edıyorsunuzkı bıraz tıyatronun dozunu arttırınkı ınsanlar ınansın
neyse yokmu heykel rakı şekli.
Ablanın bezden daha öncelikli ihtiyaçları olduğunu gösteren açıklama. Beyin gibi.
belkide 'koyum akebeye' demek istemiştir. ben genelede öyle diyorumda.
Eşek olduğunu söyleyenin sırtına binmek vaciptir vesselam.
Sana müstahak denilmesi gereken beyni sıvılaşmış kişidir.
Demek isterdim ama arada biz de yanıyoruz.
Çocuğunun b☆kunda boğul. Ne diyim yani. Ahaha.
gelmişler halen chp oyunu yok chp liler tutuyor allah aşkına bırakın şu yalanı ya biz malum kanalın millete para ödeyip reportaj yaptırdığını da biliyoruz bir sürü kanıtlı video var açıp izleyin.
en sonda söylediği 280 tl doğalgaz faturasını atlamışsınız her chpli biatçı gibi, kadın ne yapsın mayıs ayında 280 tl doğalgaz ödeyince çocuk bezini tek tek almaya başlamış.

laf aramızda 4 nisan 8 mayıs arası bana da 250 tl geldi. ki yakmadım.. şubatta bile 310 ödemiş kişiyim.
hani çok merak ediyorum başa chp,mhp,hdp gelse yine aynısı olmayacakmı sanıyorsunuz? insanlar resmen ikiye ayrılmış durumda. yok sağcı yok solcu ulan adam olunda bir şeyler üretin ilginç bir buluş yapın ki ülke kalkınsın.
Kesilmeye giden koyun kasabın bıçağını yalarmis. Verin yarrraaa gitsin. Koyun dötüne rahvan gitsin.
Verebilir tabi kendi tercihi. Ama böylesine hayatta acımam şahsen.
Çocuğuna bez alamayacak kadar düşmüş ama en iyisi bu diyor.
Aysun kayacı boşuna konuşmamış.
Her seçmen iq testine tabi tutulup oy orani hakki ona gore verilmeli.
Bunun eğitim seviyesi ilede alakasi yok.
Basın yalanlarını az çok biliyoruz,
Yapılan haberlerin, yayınlanan resimlerin dahi %100 doğruyu yansıtmadığını..
Asıl mesele, tam bağımsız, hiç bir ideolojinin borazanı olmamış, gerçek hür ve anarşist basın olmaması..
Maalesef şu an yayında olan, gazete, TV , dergi, v. S medya gurupları bir yerlere yakın veya temas halinde dolayısıyla ne verirlerse onu alıyoruz..
Kızmamız gereken bu tarz haberi olan vatandaştan ziyade, o vatandaşa başka bir dünyanın mümkün olduğunu anlatamayan diğerlerinde, yani bizlerde..
öpülmekten hoşlanmaktır.
Çomarın kadını erkeği olmaz. Çomar çomardır.
Beter ol o zaman.