bugün

Bazılarının başlık açarken gözardı ettiği gerçek.
Tamam ben hepsine diyemem ama tanıdığım çoğu türbanlı bu özelliklere sahip.

- Hiçbir zaman hiçbir yerde sıra beklemez terbiyesiz bir şekilde öne geçer
- Genelde grupça gezerler karşılarından yakışıklı bir erkek geçerse çok rahatsız edici derecede abazaca keserler
- Mezarlık köşelerinde sevişirler
- Zaaa ben cennete gidecem kii, modunda oldukları için her boku yerler
- Üniversite kazanamayıp sonrada kazandım da türbanlıyım diye almadılar şeklinde yalanlar söylerler.

Ciğerini bilirim ben bunların ciğerini.
tek taraflı bir yargıdır, öyle değildir, iyi türbanlı bacılarımız da vardır, onlarında kafalarındaki o pisliği çıkarmaları temenni edilir.
zatı hallerinin tecrübelerinden ortaya attığı düşüncedir.

sakin ol şampiyon bak sana ne diyeceğim şimdi; ciğerini bileceğin tek kadın vardır dostum, ellerinden öperim.
Çoooook fazla taraflı, subjektif.. Hak verdiğim kısmı sadece bir işi yaptığında "hakkıyla" yapılması gerektiği.. Yoksa kime ne? Bize ne? Sana ne? O orda şunu yapmış bunu demiş.. Bak dalgana..
(bkz: bir hakaret olarak kaşar)
Genelleyeni genişletiriz. iğrencim.
her genelleme gibi bu da yanlıştır. şu hayatta, inanılmaz merhametli kapalı kızlar da gördüm ama en acımasızlarını da gördüm. aynı şekilde inanılmaz merhametli açık kızlar da gördüm ama en acımasızlarını da gördüm.

bence bir insanın kişiliği, o insanın giyimiyle değil beyniyle ilgilidir.
Türbanlılar arasında da kaşar var ama türbanlı olmayanların yarisi kadar falan. Bu mallara göre başı açıklar yapınca normal oluyor, türbanlılar yapınca kaşarlı oluyor.
doğru bir beyan.
Perdeli evin içinde neler döndüğü bilinmez. Doğru bir önermedir.
kimin ne cins peynir olduğu ancak mandırada yaşayanları ilgilendirir.
Hassiktir! Aynı kafa işte akp nin karşısındaki fikir buysa ne fark var?
akp yokken türban mı atmışlar dı ?

akp nin türbanla ne alakası var ?

geçmişte türbanı yasaklayan it oğlu itler kimdi mesela ?

özgürlükcüyüz ya giysi yasaklıyoruz tabi .

kılık kıyafet kanunu konusuna sokmayın beni özgürlükcü embesiller !

kimi kandırıyorsunuz lan siz .
Şu sözlük te allahın bir günü bari türban a laf atmayın yahu. Bir kişinin yaptığı şeyi tüm türbanlılara mâl etmeyin. Bir kişi kötü kaşar diye tüm türbanlıları aynı kefeye koymak nasıl bir düşünce. Böyle bir konuda genelleme yapmak çok yanlış.
doğruluk değeri sıfır olan önermedir. ülkemizde, bu genellemelere çamur at, izi kalsın denir. başlığı açan yazar, diğer bir başlıkta izmirli kızları, eğlenmelik olarak nitelendirmiştir.
Şerefsizce bir iftira olan durum. Evet.
Kaşar ruhluysa türban buna engel değildir.
Ne kadar saçma bir başlık insanları kategorize etmekten bıkmadınız mi? insanı insan olarak değerlendirmek bu kadar zor olmamalı.
bırakın bu boş işleri.
doğrusu ; çoğu akabelinin kaşar olmasıdır

türban da onların masonik simgesidir

akabe kardeşliği üyesi olduğunu gösterir.
kasarlik kistasi türban degil elbette.

okulda vardi 3-5 tip. Imam nikahi kiyip takiliyorlardi. partneri olan arkadas gayet iyi niyetli anlatmisti süreclerini. demek ki böyle daha uygun oluyor.

sahsi fikrim kasar oldugu yönünde degil ama kapali olmayan bir kiz bunlari yasasa daha farkli yorumlanabilirdi.
hayır onlar zaten kaşarlar. ama sıkıntı türbanı kaşarlıklarını gizlemek için kullandıklarında başlıyor. hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin. ya da hem götüm sikilsin hem de ayranım dökülmesin desek daha doğru bu durumda.
Kim demişse çok doğru demiş açık kız düz verir bunlar double mobıl utanmaz tipler ne varsa verir.
görsel
Genelliyor birde hadsiz...
hay sizin türbanınıza da, vatan haininize de, kaşarınıza da, mini eteğinize de, sözlük kızlarınıza da... dedirten başlık.

not: olması gerektiğince tabi ki değinilebilir konular ama yeter daa.