bugün

resimle ilgilenen birinin daha işin başındaysa bir kola şişesini, bir figürü ; anasına küfredip dışarı çıkan piskopatın arkadaşlarını da bulmasıyla güzelim, tatlım, şekerim bir audi tt yi, (alarm çalıyor tabi ama kaçmıyorlar -amca o.ç attı façayı kaçtı. yapılır mı lan bu arabaya yapılır mı diyorlar.. bu arada pis pis gülüyorlar tabi) zavallı bir sözlük yazarının kestaneyi (bakınız kestaneyi çizmek kimse yazmadan ben yazıyım mallık savaşında birinci oluyum) devlet kurumunda çalışan bir haritacının parayla ekstradan yapıyosa bir krokiden aldığı keyif; çizmekten zevk alınan şeyler arasındadır.
zengin züppenin son model lüks arabası.*
kestane.
(bkz: nü resim)
çöp adam. öyle bakmayın çöp adamdan başka bi şeyi adam gibi çizemeseydiniz sizi de görürdüm. çizdiğim çöp adamın gerçek bi çöp adama benzediğini görünce seviniyorum işte.
(bkz: kalp) çizmeyen var mı acaba?
görsel
http://i.hizliresim.com/1YBjjb.jpg

şöyle bir 3d barbar çizmiştim zamanında.
patronun arabasıdır.
telde konuşurken kağıda çizilen yıldızlı imzalı saçmalıklar.
Kestanedir efenim. Bir kısmı odun sobasında közlenirken bir yandan yenilerini çizip sobanın üzerine koymaktır.
garip ama kaş göz çizmeyi alışkanlık edinmişim ve çok seviyorum. her kitabımın, defterimin köşesinde kavisli bir kaş ve koca bir göz bulabilirsiniz
Fonksiyon grafikleridir.
görsel

http://i.hizliresim.com/8lJd7d.png

hayalimdeki post apokaliptik moto kasklarını da çizmeyi severim.
tofaş sürücüleri için "o" dur. sabah uyandığımda evin önündeki boşlukta gördüğüm "o"lar üzerine önce uzaylı mı diyorum. sonra full ses arabesk raple anlıyorum ki tofaş.
8 çizmeyi seviyorum.
görsel

canavar yaratık tarzı şeyleri de çizmeyi severim.
Nazi işareti.
(bkz: yan çizmek)
Çocuktur çünkü mimikleri gerçekçidir.
görsel
yıldız çizmeyi seviyorum. toplantıda, konferans dinlerken, ders aralarında, can sıkıntısında sürekli yıldız çizerim. defterin köşelerin sürekli yıldız çizdiğimi gören bir arkadaş, 'sende yükselme hırsı var, yıldızlara ulaşmak istiyorsun, hedefin büyük' dedi.. yıldızın anlamı buymuş... orasını bilmem artık *
kestane.
Kedidir kedi.
görsel
Gülücük ve diğer ifadeler.
karizma

değil tabiki.
Anime Manga tabi ki.