bugün

Damacananın, ördeğin, araba egzozunun ve aklınıza gelebilecek her türlü halka şeklindeki deliğin rutin aralıklarla gündeme geldiği ülkede düşüneceğim son sorunsaldır.
neye göre çirkin kime göre çirkin.
güzel kızlarla sevişemeyenler.
(bkz: bunu anana sorsana delikanlı)
çirkin erkeklerle. sonra sokak köpeklerinin bile görünce yönünü değiştirdiği tipler ürüyor. bence bunların üremesi yasaklanmalı, kazayla yapılan her çocuk için ise aileye ceza kesilmeli.
herkesin bir sevişmişliği vardır.

yalana gerek yok.
zengin olmayan ama yakışıklı erkeklerle

veya

parası konumu olan orta yaşlı göbekli erkeklerle (doktor, mühendis, öğretim üyesi,muhtar,belediye başkanı).
Derdini düdükleyim butonuna ihtiyaç hissettiren soru tipi.

Ne işine yarıyacak kimle sevişiyorsa sevişiyor.
adamlar ayna tutuyo buhar olursa fuckyo sosyal mecradaki abazalara bir bak istersen. delikli taş yerde kalır mı diye bir söz duymadın. hayvana, damacanaya, dağa, taşa hallenenler çirkin olsun kız mı affeder mi?
Onları güzel bulan erkekler veya kızlar.
Çirkin kız yoktur az vodka vardır.
Sanki bütün erkekler yakışıklıymis gibi yorumlanan sorunsal.
Her tipin bir alıcısı vardır.
Beni ilgilendirmez.sevgi varsa güzellik çirkinlik aranmaz.
Her topal satıcının bir kör alıcısı vardır diye güzel bir laf vardır.
Köyden yeni gelmiş, bakımsız, cahil, beslenme hakkında hiçbir şey bilmeyen, ufku futbol ve survivor arasına sıkışmış olan tipler tabii ki de. Bu tespitim bizzat şahit olduğum çirkin bir kizın sevgilisinin kim olduğu ve genelde çirkin kızların yanında bulunan erkek profillerine göre yapılmıştır.
Oğlum şunu bir öğrenin önce, çirkin kız yoktur, yanlış kuaför seçimi yapmış kız vardır.
Sevişmeye gelince genelde sadece yemek yapsa yeter diyerek görücüye gelen, eşşek gibi çalışan asosyal damat beylerle sevişiyorlar.
(#)geçenlerde bir yazar , bir kızda aradığınız özellikler başlığında “östaki borusu “ yazan bir entry paylaşmıştı. söyleyeyim dedim .
güzellik kavramı kişiden kişiye göre değişir. meselka ben incecik beli olanb ponpon kızlardan hoşlanmıyorum. çıktığım kızlar hep balık etli idi.
görsel
güzelmiş çirkinmiş ne fark eder ki
Deli gibi sevmek ruhumuzda var
(bkz: Hangimiz sevmedik)
Abazalıktan kırılıyorsunuz.bide karı beğendiremiyoruz.size insan bile fazla dişi orangutan neyinize yetmiyor.
Kendini yakışıklı sanan barzolar sevişiyor bunlarla.
kızın biri var çirkin kısa boylu fizik desen o da yok. bu böyle üzülüyor sevgilim yok gibi sitem ediyor felan.

çirkin göbekli erkekler bile bakmıyor o derece umutsuz vaka. üzüldüm ben buna dedim yakışıklı uzun boylu biriyim kızlar pervane neyse bunun durumu içime oturdu sevinir bir nevi hayır işi gibi düşündüm arkadaşlık teklif ettim.

nedese ben mühendisim sen gibi teknikere bakarmıyım. ulan ben manken gibi kızları parmağımda oynatmışım. demem o ki kim sevişirse sevişsin. iyilikte yaramıyor abi.
ben sevişirdim, ama yüz verince onların da kıçı kanatlanıyor birden.
güncel Önemli Başlıklar