bugün

adaletsiz dünyanın seçimini bize bırakmadığı donelerinden bir örnektir. bu kadar aç erkeğin olduğu bir zamanda bile bunu yaşamaları psikolojik olarak yıkıcı bir etki yaratsa gerek.
herkesin bir kısmeti vardır oda bulur kendine göre birini elbet.
bu sebepledir ki nadir de olsa her buldukları erkeğe diplerini dövdürürler.

çirkin kızları kınıyorum amk.
Aptalca bir önerme.

Edit: sevgilisi olan insanlar hep güzel veya yakışıklı mi ? Baya kafanız kalın sizin bunu buraya bagliyorsaniz.
delik taş yerde kalmazmış.
Güzel ama asosyal bir kızın sevgili bulması kadar zor değildir çirkin bir kızın sevgili bulması.
Çirkin kız değil bakımsız kız vardır. Kendileriyle ilgilendiler mi bakanı ve seveni olur elbet.
Hayatta kayda değer zorlukta daha çok şey var öncelikle burada bir anlaşalım. Sonra güzellik dediğimiz şey nedir onu irdeleyelim... irdeledim, yer çekimine karşı koyamayacak bedenlerin içindeyiz. Kas, kemik ve kandan ibaretiz. Bizi farklı kılan vücut oranlarımız, düşünce sistemimiz, bilgiyi kavrama yeteneğimiz, bilinç altımız, duygularımız, tepkilerimiz, algılarımız vs vs. Bunca şeyin içinde kendimizin seçmediği ve değiştiremediği vücut oranları kısmı ile bir insanı güzel ya da çirkin diye değerlendirmek bana çok sığ geliyor biraz da ilkel.

Sığ baktığımızda, gayet de vardır çirkin kadın. Mesele zaten güzel görebilmekte. Güzellik dediğiniz şeyi derinleştirebilmekte.

Çirkin kadınlar vardır, var olacaklardır! Alışın.
çirkin ya da değil, bize Geek kadın lazım sadece
Böyle bir durum söz konusu bile değildir.
Biri gidiyor biri geliyor akıyor maşallah.
Çirkin kadın yoktur, nefes almayan kadın vardır.
güncel Önemli Başlıklar