bugün

ilk akla gelen poşet veya kese kağıdı olması.
(bkz: elektrik alamamak)
hemen bir örnek üzerinde gösterelim:

- ramazan bey size ekmek kızarttım. buyurmaz mısınız?
+ yoh, dohunuyo.
- ...

+ bu karı beni ya yer, ya da... yer.
hoşlanan kişinin çirkin olması sebebiyle siktiri çekmenin dayanılmaz hafifliğini bünyeye yaşatan olaydır.
abazalık durumuna göre her türlü gideri var diyerekten önemli olan ruh güzelliği mantığıyla hareket edilir.
edit: ben yazana kadar benzeri yazıldığı için bir kısmını sildim.
Kötü tarafı olması yanında bir erkek için güzel bir duygudur. Bunu en iyi sigmund freud 'ego tatmini'adıyla açıklar. En yakışıklı erkekler bile bir kızın ondan hoşlanmasından zevk alır,bunun adı: Egoyu tatmin etmektir. bundan zevk almayan erkek yoktur.
Cirkin erkeğe tahammülü olmayan kezbanları akla getirir. Hatta bunlar tipe değil karaktere göre muamele ederler. Yakışıklı olsa bile erkeğin içinde kötülük yoksa ona vermezler dolayisiyla saftirik erkeğin kendisinden hoşlanan çirkin kıza yüz vermemesi haktır. Zira onu kullanıp atacak kadar namussuz veya cinsel duygularını hoslanmadigi biri üstünde yaşayacak kadar midesiz değildir.
iş ortamında ve yaşı küçükse ve ısrarcı ise net olarak git başımdan demek gerekebilir. birde bu kızın çirkin-güzel ayrımı dışında cevresindeki kızlara benimki deyip sizin kanallarınızı kapaması vardır ki bu başlı başına felaket.
Çirkin kız yoktur fikrimce, makyajsız kız vardır. O yüzden çirkin bir kızın sizden hoşlandığını düşünüyorsanız telaş yapmayın.

Gerçi kimilerine göre nefes alsın yeter.
Cok fena durumdayim. Cinsel seyler katabilecegim herhangi bir disiyle sevgili olabilirim.
ben seni üzerim.
sen daha iyilerine layıksın.
ben seni kardeşim olarak görüyorum.
Hakkı bulut tiplilerin serzenişi.

Çirkin kız yoktur, çirkin erkek vardır.
Erkek yakışıklı ise gayet normal, sıkıntılı,kız için sonucu üzücü olan durum.
gerçekten sevilme ihtimalinizin olduğu nadir durumlardan.
bir sene çalıştın senelik izne ayrılıcaksın yarın son saatlerin ofiste. tüm planlar hazır uçak biletlerin cebinde. girdinmi bu havaya ? tam o an yıllık iznin bir sebebten dolayı iptal ediliyor. şimdi bunu 10’la falan çarp.
En azından insan olduğunuzun ve birilerinin gönlünde yer etmek üzere olduğunuzun kanıtıdır. Bence değerlendirilir. Tabi illaki ikili ilişkiye dönmesi gerekmiyor, uzun soluklu dostluklara da yelken açılabilir.

Yüzü güzel olsun, götü güzel olsun.

Gönül mü doyuracan? göz mü doyuracan? ikili ilişkilerde gönül önemlidir. Gözün bi tık üstünü gördüğünde ikilemde kalacağına sevenle ol daha iyi be.
var öyle bir kaşar. sırf polis olduğu için katlanıyorum, ceza falan yiyince polis sikmek için onu arayarak üniformasıyla hırsla onu sikiyorum. yoksa işim olmaz, selam bile vermem. benimki ego tatmini.
Galiba bu da benim.

Bu gece acilan basliklar da tokat gibi carpiyor yuzume.
akciğer röntgen sonuçlarını merak ettiğim kızdır.
Normal sohbet ederim ama iş hoşlanmaya gelince maalesef bir şey hissedemiyorum bu da benim eksikliğim keşke kalp güzelliğini ön planda tutabilseydim.
birinin sahip oldugu suret ve bedenin cirkin oldugunu dusunmek iyi bir sey degildir. ustune cirkin demek hic iyi degildir. oyle degil mi?
o bile yok aq.
insanları güzel - çirkin diye kategorize etmemek gerekir. herkesin bir alıcısı vardır boşuna dememişler. bir insanın kalbi ve aklı çirkin olmasın bence. gerisini kuaför halleder.