bugün

Sırf sevgilim olsun diye çirkin bir kızla sevgili olma durumudur.
Normaldir.
olası ve olması gereken durumdur, artık güzelliğe fazla vakit harcandığından mı akıl geliştirilmez bilinmez lakin güzel kadınlar yoğunlukla ahmak olabilmektedir... buna karşılık; bir kadının ancak aklı ve kalbi sevilmelidir, malum güzellik parfüm gibi uçucudur.
çirkin biri için olağandır. (bkz: ben)
yadırganılmaması gereken hareket. Onda kimsenin göremediğini gördüysen sevdiysen yapacak birşey Yok. Ha o da değilse yokluktasındır.
(bkz: nefes alsın yeter)

çok klişe oldu ama öyle.
Benim sevgilimin dustugu durumdur. Nasil bir yokluktaydi ki bana bakti bilmiyorum.
şiirden anlıyorsa olasıdır.
imkansızdır. sevgili olduysa zaten güzel buluyordur.
Kime göre neye göre çirkindir o kız adam sevgili olduysa beğeniyordur.
Çoğu erkeğin yaptığıdir. Yıllardır bana saçma geliyordu ama adamlar akıllıymış. Güzel kızlara bakıyorsun az bişey güzel olsa bile bi havalarda bi sen konuşmadan konuşmayan tipler oluyorlar. Numarasını verse bile mesajlarına ya hiç cevap vermez ya geç verir. E 3 günlük dünyada bu malın gönlünü mü eğlendirecem diye düşünür başka yollara yönelirsin ama onlar da ayrı boktur hele aids riski insanı hayattan sogutur. En mantıklısı seni seven kafa dengi bi kız bulmaktır yüzüne bakılır tipte olmasi kafidir boy kilo teferruattır yoksa türkiyede normal bir erkek yalnız kalmaya mahkumdur.
Güzel kızı koluna takamayan, güzel kızı kaldıramayan erkeklerin çözümüdür. Bu tip erkeklerin Bazıları looser bazıları ise sadece üşengeçtir.
sözlükte varsa hemen olayım dediğim hadise.

Msn e eklesene.
Galiba benim yaşamayacagım bir durum. Zaten nerde cirkin var gelip beni seviyor. Yav şoyle bi sarisin guzeli esmer guzeli uzun boylu hos bi kız sevmez. Ne bileyim kiz dedigin ince hoş sesi olur bana gelen travesti harun abi gibi sesi oluyo.
güzel olsa da sonunda sıkılınacağı için güzel olanla sevgili olmaktan çok da farkı olmayandır.
Midesizliktir.
Herkesin kendine göre bir güzelliği vardır önemli olan içi güzel olsun.
ben uzaktan uzağa hoşlanıyorum bir çirkinden.
bide batmanlı.
örgütçü müdür ne boktur bide garip garip arkadaşları var.
allah var güzel gülüyor ama.
bakışları filanda sert böyle.
konuşurken insanın dikine gitmekten korkmuyor
adı da zeynep.
açık giyiniyor ama. üzülüyorum giyinmesin öyle üşütür.

velhasıl kelam çirkin kızla sevgililiği siktir et uzaktan avare avare bakılıp aşık bile olunabilir.
midesiz filan da değilim, sadece kıstaslarımız farklı
Çoook çirkin bi sevgilim vardı öpüşürken dudakları buz gibiydi neden sevgiliydim peki ben 5 yıldır cevabını bulamadım.
Sanki güzel kızla mutlu olunacağının kızla uyumlu olunacağının bir garantisi var.
Önemli olan düşüncesi bile karnına bıçaklar saplar gibi kıvrandıran bir kızla sevgili olmak.
ne alakası var? çok güzel birini yıllarca sevince ve bir kıymeti olmayınca daha mı iyi? size ilgi gösteren biri varsa ve samimiyse deneyin. hayat kısa, yoksa kederlere boğuluyorsunuz, kimseyi görmez oluyor gözünüz. yazılarınızda güzel kızlar sevin. gerçek hayatta çirkin mi güzel mi ayırmayın. ayrıca bir insanın çirkinliği güzelliği görecelidir. başlarda çirkin gelebilir, tanıdıkça dünyanın en güzel kızına dönüşebilir, inanın bu iş böyle. sevmeye ve sevilmeye aç insan çirkin güzel ayırt etmez. siz önce bir çirkinle başlayın sonra güzele doğru devam edersiniz. yalnızken sizi çirkin diye tabir ettiğiniz insanlar bile beğenmezler. ne demiş şair ''unutulmuş bir çirkinlikten başlıyordu güzelliği...''
Gönül bu hangi insana kayacağı belli olmaz. Hem bir söz vardır. Yüzü Güzel Olana 40 Günde Doyulur, Gönlü Güzel Olana 40 Yılda
çirkin sözlük kızları beni bulsun bende çirkinim çok uyumlu bir çift oluruz. kriterlerimi söylemeden de geçmeyeyim çirkin olması kız olması aranan şartlar.
Neye göre çirkin, kime göre, neyi çirkin? Bütün insanlar güzeldir. Çirkin olan önyargılarınız
çok kötü bişi, ders notları almak için olmuştum bi ara. sonra siktiri bastım. tavsiye etmem.