bugün

Zordur dostlar, kankalarım. Gündüz vakti, gök yüzünde bir yıldız olmak gibidir. Ordasındır işte, varsındır ancak kimse seni görmez. Kimse fark etmiyorsa şayet, var olmanın bir anlamı da var mıdır?
kime göre, neye göre çirkin?
erkeklerin çirkin dediği kızlar kümesi ile, kızların çirkin dediği kızlar kümesinin çakıştığı alanda kalan kızlardır.
görsel
Allah'ın bir lütfu dur.
bi de iş güç sahibi değilse yanmış olan kızdır. kaşar anasının yanında ya ezilir ya da onun gibi kaşarlanır.
Şanslı bir kız olacağınızın işaretidir.

Çirkin şansı diye bir şey var.
Nerede yakışıklı, kariyerli, zengin bir adam görsem yanında hep çirkin kadınlar var.

Yılmayın çirkin olduğunu düşünen kızlar, sonunda mutlaka kazanırsınız.
Çirkin kadın yoktur. Bakmasını, hissetmesini bilmeyen adam vardır.
bakınız mükemmel bir şeydir, eğer çirkinseniz ve bunun farkındaysanız tüm güzeller yanınızda halt etmiş demektir, en önemlisi üzülmeyin böyle gelmiş böyle gider, yavşaklarla aynı ortamı paylaşmanız gerekmez, masrafı yok, yok abicim hiçbir derdi tasası yok, sizi beğenen böyle beğensin diycem de götünüzü koruyun, takmayın, beyle devamm.
Hiçbir zaman çok sevilmeyeceğinizi çok iyi bilmeniz gerekir. Erkekler bence hepsi aynı her zaman güzel kızlara öncelik verirler. Şöyle bişey söylemek istiyorum. Güya biri sizi çok seviyormuş ama çekiniyormuş açılamıyormuş ama kısa bir zaman sonra çok güzel bir kızla tanışmış şöyle bir bakmış gözlerine vurulmuş nerdeyse içine düşecek ama bak işte ona hemen açılmış . Sevdiği kıza açılamıyor ama bak manken kıza öyle bir açılıyor ki sonra olanlar oluyor... Birileri birilerini çok seviyormuşta mış mış mış te muş muş muş...
Çirkin kız yoktur. Kalbi çirkin kız vardır.
gönlü güzeldir inşallah. zira bu kızlarımız çirkin olduğunu düşündüğünden dolayı teşhircilik yoluna başvuruyorlar beğenilmek için. çok açık giyinmeler, göt meme açmalar vs. kendilerini bu şekilde küçük düşürmemeliler.
Çirkin kız yoktur güzel görmek istemeyen insan vardır diyorum ben.
Erkek kankalari olmayacaktır. Açıklamasını yapmayacam.
Yoktur.
Hele ki Türkiye gibi, bir kıza 1000 Kişinin yürüdüğü bir ülkede imkansızdır.
ilgi göremez ve evde kalır. Bu yüzden kendi hayatını kurmak zorundadır.
kozmetik ve estetik sanayinin bu kadar geliştiği çağda cirkin kiz yoktur fakir kiz vardir.