bugün

burundan ve ağızdan koklandığında nefes açıcı, şeker ile birlikte bir kaç damla damlatarak yediğinizde bütün vücudunuz rahatlatan, buğusu çok faydalı mucize nane yağı. her tür ağrı, soğuk algınlığı, hazımsızlık şikayetlerin birebir.
yaran yanlış okumalara örnektir:

doğrusu: çin yağı
okunan: çin yarağı

ek: hayır anlamadığım bir harf oynasa neyse iki harfi oraya nasıl soktum ben. bilinçaltı mı desek ne desek bilemedim...
sıcak yaz günlerinde bir kesme şekere bir damla eklenip soğuk suyla karıştırıldığında inanılmaz serinletici etkisi olan mucizedir. içilesidir.
uyku açıcı olarakta kullanılan maddedir. keskin kokusu sayesinde özellikle konsantrasyon eksikliğine birebirdir. gözden uzak tutulması tavsiye olurunur.
içinde bir çok bitki yağının karışımı olan sürüldüğünde keskin güzel bir koku yayan süper karışım.
çinlerden mi yapıyorlar?
Oldukça faydalı her derde deva burun tıkanıkları soğuk algınlıkları vs. Bir çok şeye iyi glen sporcularında vazgeçilmezidir.
(bkz: çin malı)
(bkz: çinlilerin her şeyi yapması)
özellikle soğuk algınlığı ve migren gibi kronik baş ağrılarında etkendir. ağır bir mentol kokusu vardır.
ekspektoran yan etkilerini üzerimde gördüğüm kullandığıma pişman olduğum şey.
Ben bundan mentollü sigara yapıyorum.
Baş ağrısına çok iyi gelen yağ. Efil efil olur sürdüğünüz yer mentolünden.
yıllarca kullandık, çinlilerle bir alakası yoktur inşallah, daha geçen hafta almanyadan kuzenim getirdi bir şişe. *
Umman’dan getirttiğim memleketin Çin’le ilgisi olmayan, nane ve mentol aromalı, şakaklara sürülen yağ.
Migren için sürüyorsanız kısa süreliğine iyi geliyor, etkisi geçmeye başlayınca ağrı ile başbaşa kalıyorsunuz. ilacınızı için, karanlık ortamda uyuyun.
güncel Önemli Başlıklar