bugün

çağan ırmak tarafından *atv için çekilmiş bir televizyon filmi.
tadından yenmez bir pasta çeşidi.
çikolatalı pasta kadar olamasa da güzel pasta.
çağan ırmağın fiLmLerinden biridir. izLeyini heyecaLandıran duyguLandıran yer yer gözyasLarına boğan çok eğLenceLi bir fiLmdir.
(bkz: tadına doyum olmaz)
çok yendiğinde mide bulantısı yapabilecek bir çeşit pasta.
güzeldir, tatlıdır, hmmm olsa da yesek...
amerikada yapılan araştırmalara göre en çok tüketilen pasta türüdür...
zamanında atv de yayınlanmış bir çağan ırmak filmi.yasemin kozanoğlu nun iğrenç oyunculuğu filmi bozmuştur.lakin uğur polat ın mükemmel performansı filmi bir nebze olsun kurtarabilmiştir.
sudiye de "by ivan" dan yenilmesi tavsiye edilir.beyaz çikolata ve kreması ve çilekler...**
şekerli bişi... kreması da var...
an itibariyle atv de yayınlanan televizyon filmi.
çağan ırmak'ın irfan tözüm'le yaptığı televizyon filmi çalışmalarından biri. günaydın istanbul kardeş filmi gibi olmasa da çağan ırmak yapıtı olduğu hemen dikkat çekiyor. yalnız filme adını veren çilekli pasta ilginç doğrusu. vanilyalı pasta üzerinde çilekler. ordaki çilekli pastaysa, bizim bildiğimiz çilekli pasta çilekli pasta değil mi o zaman. yedimiz çilekli pasta değilse, bizim yediğimiz çilekli pasta ne o zaman. biz nasıl çilekli pastayla çilekli pastayı ayırt edeceğiz. acaba eskiden çilekli pastaya çilekli pasta denmiyor muydu. çağan ırmak hiç mi çilekli pasta görmedi acaba.

(bkz: bu adam insanı çilekli pastadan soğutur)

edit: yazarın günahını almış olabileceğimi düşündüm. belki de içi çileklidir.
çağan ırmak 'ın ilk televizyon filmidir.
oyuncular
uğur polat
yasemin kozanoğlu
yeliz tozan
kerem kupacı
http://www.imdb.com/title/tt0495552/
genelde gece yarıları yayınlanan televizyon filmidir.
sımsıcak bir öyküdür ki, her denk gelindiğinde izlenir.
pastadaki tüm malzemelerin şekerli olmasıyla insanı şekeriyle bayan pastalara inat hafif ekşimtırak bir tatla en güzeli evde yapılan pastadır.
an itibariyle atv'de yayınlanan filmdir. başroldeki hanımefendi lütfen bir daha oynamasın.
an itibariyle sona eren film. gerçekten çok hoştu, hiç sıkılmadan bıkmadan izledim. çekim-yapım, oyunculuk ne kadar güzel bilmiyorum ama hikaye çok güzeldi.
pastalar içinde en meşhur olan kişiye göre de belki en lezzetlisi.
izlemekten çok bir kitap olarak okumak istediğim filmdi, yada rica ediyorum tekrar çekilsin. * *
çağan ırmak ın atv için yaptığı tv filmi. film hoştur yasemin kozanoğlu daha bir hoştur...
eğer güzel yapılmaşsa; cennetin varlığının kanıtıdır.
--spoiler--

resmin duvarda asılı ilk aşkı seninle yaşadım bir gün karşılaşırsak diye kendimi hep sana sakladım
--spoiler--
sözlerine sahip şarkıyla biten sıcacık bir filmdir.
afrodizyaktır.
çok güzel yapılmışsa alacağınız kalorilere aldırmadan hepsini bitirebilceğiniz harika tadı olan bir şeydir. *
Doygunluk sınırına ulaşıp hatta geçince yani tıka basa doyunca yüzüne bile bakılmaz. Ne. Yalan mı alaasen?
(bkz: olsa da yesek)