bugün

whatsappta yapilan durumdur, 'o' mal kişinin her saniye, her dakika girip cikmasini izlemek kotudur, aklina turlu turlu şeyler gelir, en basiti 'acaba Kimle konusuyor' ya da ' o da benim çevrimiçi oluşumu izliyor mudur". insani cildirtan bir durumdur, bana yazmiyosan kimseye yazmayacaksin, girmiceksin whatsappa diyesin gelir ama sana dusen yine çevrimiçi olusunu izleyip 'allahtan engellemedi' diye dua etmek.
ahhh bu başlıkların gözü kör olsun.
(bkz: kendimi gördüm yeminlen)
Öyle bakarsın zaten başka ne yapabilirsin ki değil mi ama.
(bkz: 56k modemli yıllar)
Psikopatlik seviyelendirirse "adam king ya" namini hak eden türdür korkutur. Allahtan bu durumları engelleyecek appler vardır da her iki cinste sağlıklı bir şekilde korunur.
izlediğiniz şahıs sizi sevmiyorsa engellemesi gerekmektedir, çünkü platonikliği orospuluğa dönüştüren insan çok.

Sevilmediğiniz yerde kalabalık yapmayın. Siktir olun gidin.
Bu teknoloji hepinizi manyak yaptı demektir. Neyini izliyon be manyak ruh hastası. Hayatınızdan çıkarın, bu kadar salaklığa sürüklüyorsa . Bakabilirsin de iz le mek ?
Ama yazamamak..
insanı çok üzer..
Ben de dahil olmak üzere herkesin yaptığı ve piskolojik yardım almayı gerektiren çağın hastalıklarından biri.
bağımlılık yapan olay. bırakamıyorum artı kendi kendimi yiyorum. evlerden ırak.
Değişik bir şeydir. Online olduğunu yeşil olup izlemekten ibarettir. Evet.
kimle konuştuğunu bilip ikisine de bakıyorsanız daha çok koyuyor. on bir dakika nedir sözlük? insanın telefonu camdan fırlatası geliyor.
Bağımlılıktır.
Köpekliktir. Kimsenin köpeği olmayın.
boş yere kendini üzmek isteyen insanların yaptığı şeydir.
Mallıktır. Bu kadar açık.
Mantıken mallıktır ama sevince yapmaktan kendinizi alıkoyamazsınız.
sebebiyle ayrılıklar yaşanabilir.
silin ve izlemeyi bırakın. zaman kaybıdır.
ruh hastalığı .
Neyse ki engelledi de göremiyorum. Canım benim.
Beni engelleyerek profil fotoğrafını görmemi ve cevrimici oluşlarını izleyip acı çekmemi istemiyor. Çünkü bana aşık.
Aptallıktan başka bir şey değildir ama unutamayıp hala seviyorsanız bunu yapmaktan kendinizi alı koyamazsınız.
Bir gün sabah 6 ya kadar izlemiştim . Pişman mıyım 'evet .
Bi de Böyle bi bok var. Durduramıyoruz.