bugün

beyazit ozturk un her hafta ozur diledigi ses sanatcisi. (bkz: dongi dongi)
(bkz: dilberim)
(bkz: hercai)
ününü bir reklam robotuna kaptıran şarkıcı.
(bkz: ben çelik arçelik)*
"türbanlılar kasedimi almasın" cümlesinin sahibi savaşa hayır denktaşa evet yazılı kıyafeti giyinen mesleği belli olmayan ayrılıkçı, provakatör kişilik.
1966 istanbul doğumlu türk pop müzik sanatçısı. 1991 yılında izel (bkz: izel çeliköz) ve ercan (bkz: ercan saatçi) la birlikte özledim isimli albümle çıkış yapmıştır.
(bkz: çelik)
http://www.celikerisci.com/index.php?get=defaultpage
gecmisin cici kız dedittiren uzun saçlı özentisi
şarkı söylediğini zanneden şarkıcımsı. atatürkün ismini her ortamda diline pelesenk ederek atamıza saygısızlık ettiğini düşündüğüm şarkıcı müsveddesi.
atatürk ü ve ilkelerini her fırsatta reklam amaçlı kullanarak kendini öne çıkarmaya çalışan şarkıcı
profili kötü olan insan
basına "türbanlı kızlar kasetimi almasın" şeklinde demeç vererek bizi zorla kötü konusturmaya sevk eden, saçı uzun oldugu zaman aklı kısa, saçı kısa olduğu zaman aklı yine kısa olan, bir yerlere eriştirilmek istenen şarkıcı.
(bkz: bu sehirde)
Paşam, Yüce Atatürk, Atamgibi şarkılarıyla Atatürk'e duyduğu minnettarlığı dile getiren müzisyen.
bir zamanlar, dost grubu tarikati üyesi olduğuna dair basında haberleri çıkan ve tarikatın başındaki şahısla* çekilmiş samimi görüntüleri gündemi meşgul eden şarkıcıdır. bu tarikat liderinin eşi* çıkıp , eski çelik şarkılarının birçoğunun kendisine ait olduğunu söylemişti zamanında. o zaman, gülüp geçtiğim bir olaydı. şimdi, çelik'in yaptığı şarkılara bakınca "doğru galiba" diye düşünüyorum...

yeniler:
(bkz: dongi dongi)
(bkz: gariban gariban)
(bkz: cici kız)
(bkz: bırak da git)
(bkz: aman aman)*

ve eskiler:
(bkz: hercai)
(bkz: en sevdiğim olur musun)
(bkz: dilberim)
(bkz: benimkle kal)
(bkz: kim daha çok seviyor)

(bkz: bu şarkılardaki 7 farkı bulunuz)

kaynakvari: http://www.tumgazeteler.c...FD%20kavgas%FD%20bitmiyor
adı bir dönem tarikatlarla gündeme gelen atatürkçü şarkıcı!
Bundan 10 yıl kadar once Turkiyenin en iyi ask sarkıları yorumlayan sarkıcısı olarak kabul edilen ve sarkıları hala dertlenildiginde veya intahar etmeden once dinlenen sarkıcıdır.
gerçek bir atatürkçü olan mükemmel sanatçıdır. yüce atatürk için yaptığı şarkılar gerçekten de çok hoştur.
yüce atatürk ile ilgili şarkılar yapması kendisi ile ilgili entrymin eksilenmesine yol açmış, değerli atatürkçü sanatçıdır.
sesi tahammül sınırlarını zolayan şarkıcı.
çok çok çok kötü bir ses ve şarkılara sahip şey*. Bir de kendisi için ben uluslararası platformda sting neyse bu ülkede de ben oyum demiyor mu ben buna gülüyorum işte.
buket saygı'nın eski eşi.
tüm şarkıları birbirine benzeyen, sanki tek şarkıyla albüm yapıyormuş hissi uyandıran gözden düşmüş popçu.
izel çelik ercan üçlüsünün arka plan mankeni...
devirin değişmesinin akabinde kendisinin de değiştiğini iddia eden şarkıcıdır.

(bkz: artık devir değişti e tabi çelik de değişti)
atütürk'çüyüm diye geçinen, zekasından şüphe ettiğim, faşist olduğu konusunda büyük şüphelerim olan, pabucumun şarkıcısı.

(bkz: atatürkçü lüğü din düşmanlığı sanmak)
sarkı katili adam.
atatürkten ekmek yiyen nadir* sanatçılardandır. ordu evlerine nişan ve düğünlere gidip şarkı çığırdığını düşündüğüm kişidir. ordu evlerinde baş örtüsü yasak diye kendi kasedine de baş örtüsü yasağı getiren kişidir.