bugün

bir seye, bir ise, bir yere alisma sureci. sozluk** jargonunda entry lerin okur ve diger yazarlarca gorulmedigi, sadece moderatorler ve caylagin kendisi tarafindan okunabildigi donem. uludagsozluk te mevcut degildir.
(bkz: amatörlük)
zannediyorum yakın bir süre sonra sözlüğünde bunyesinde barındırmaya başlayacağı olay.
kanımca yakın bir zamanda sözlüğün bünyesinde barındırması gereken olay...
ne zaman bitecek die her gün hızlı bir şekilde sözlük sayfasına girildiği ama umutların boşa çıktığı bir nevi sınav sonucu beklemek gibi bir şeyi barındıran meslek ismi
(bkz: biçilmez kaftan)
eğer sonradan düşüldü ise, insana unutulmuşluk hissi veren, melankoli yaratan mevki.
aşılması gereken bir aşama. artık malum kuşun ne tür çaylaklığını gördüler bilemiyorum ama bir "acemi çaylak" lafı yerleşmiş işte dillere. "çaylaksın sen çaylak kal" da denebilir. bilemem.
(bkz: ana okulu)
avazın çıktığı kadar bağırıp ta kimsenin seni duymadığı kötü bir durumdur... sözlükten soğumaya sebebiyettir... kendimden biliyorum...
(bkz: her genç yazarın başına gelir)
bi çıksam çok manyak konular açıcam ama he diyince olmayo ki dedirten durum.kurtulmak herhalde insana büyük zevk verir...
incindiğim, minildiğim , yazarlığın o dayanılmaz tadına ermek için bir an önce atlamam gereken kahredici durum.
bir daha yaşamamayı dilediğim durumdur. insan kendini hayalet gibi hissediyor. yazıyor, ifade ediyor ama okunamıyor, görülemiyor.
yazdıklarını sizden ba$ka kimsenin goremedigi,haksız yere yapıldıgınız zaman ba$lıgınıza yazılan entrylere dahi cevap veremediginiz,bırak sozlugu yonetmeyi,kendini yonetmekten aciz moderatorlerin i$guzarlıgı sonucunda ula$abilecegiz statu..
en saçma tarafı mesaj gönderememeniz ve neden çaylak olduğunuzun hesabını soracak kimseye ulaşamamanız.**
kaç gün çaylak olduğunuza dair bir bilginin bile verilmediği komik ama gerçek vaka. herhalde yazarlarını sözlükten soğutmak için bu kadar uğraşan başka bir sözlük yoktur.
yazarken neden çaylak olduğunuzu bilmeden girdiğiniz statü.
HELE YAZARKEN OLUNMUŞSA ACI VEREN BiR HADiSEDiR...
sıkıcı iş. içinde bulunduğun süre zarfında hiç durmadan kendi kendine konuşuyorsun gibi hissetmene yol açabiliyor. arkadaşım bir cezalandırdın 10 gün geçti, bir sürü manalı-manasız entari döşesim. kimse okuyamıyorsa yazmanın mantığı nerede?

yok mu bir yiğit moderatör? çıkarsın beni bu kötü kaderimden..

hüop arkadaş sana diyorum..
şu anda yaşadığım yazarlık döneminde üstlenmek zorunda olduğum sıfattır, hemencecik atlatılasıdır.
içinde bulunduğum ve çıkmak için büyük çaba sarfettiğim, bunca entry ye rağmen çıkamazsam en sonunda tünel kazıp kaçarak kurtulacağım durumdur kendisi.
''aa bu benim lan'' dediğim , her dediğimde kendimi ezik hissettiğim mod .

edit : bi gün bende mutlaka yazar olacağım .
yazarlıktan sonra gelen edit : evet oldum .
(bkz: yaran caylak yapilma nedenleri)
üstün bilgi ve deneyimlerime, yazdığım bilgi dolu yazılara rağmen an itibariyla içinde bulunduğum rütbedir. biliyorum, bir gün bu yazıma bakıp güleceğim... ahahahaha yeah