bugün

beklenen, hoş şeydir. olunca mutlu olacağım şeydir.
olan şeydir. mutlu etmiş şeydir.
ve nihayet geri döndüm. bir çaylaklığın daha sonuna gelmiş bulunmaktayım.

bilenler bilir, (#33814294) no'lu entry'mde 29 ağustos 2016 tarihinde sözlüğe gelişimin üçüncü yıldönümünü kutlamak üzere bir trolllük eyleminde bulunacağımdan bahsetmiştim. ancak bu eyleme iki gün kala yedi gün çaylaklık cezası almıştım ve (#33844014) no'lu entry'mde gerekli açıklamayı yapmıştım. şimdi saatler 00.00'ı gösterdiğinde 24 saatlik süre için malum eyleme başlayacağım. bilginize.

bu entry'yi nick altıma giremedim çünkü çok fazla sözlük içi entry giriyormuşum da, biraz da diğer konular hakkında entry girmeliymişim de bla bla. birileri moderatörlere bir haftadır entry girmediğimi hatırlatırsa iyi olur.
'dikkat: çaylakken 40 karakterden daha kısa entry giremezsiniz.' derdi olmadan yazmaktır.
Çaylaklık zordur. insanı insanlıktan çıkartır.
Hayırlı olsundur.
Farkedemediğim için üzgün olduğumu bildirmem gereken durum. Çok kalabaligiz kabilecek,işler güçlerden fırsat bulamadım mazur gör arkadaşım.
yeniden doğuş.
Çaylaklık bitmiş. Etoo da bitmiş. E o zaman çaylaklık etoo luktur.
sonunda! dedirten durumdur.
çaydanlığın bitmesinden daha iyidir.
Artık istediğim şey bu bitsene artık bit bit bit.
6 adet düzgün entry girince başa gelen olaydır.
Sistem kendi içinde çelişiyor aq.
Cehennemin sona erdiğini gösteren olaydır...

10 günlük çaylaklık cezasından sonra yine buradayız. Nefret ediyorum bu çaylaklık olayından aq. Sözlükte hayalet gibi dolaştığını hissediyorsun. Sadece sevmediğim yazarların çaylak olmasını isterim..
uluda sürekli olan durumdur. oldu olacak sevincini kuru sıkı tabancada olsa camdan sıkarak kutlayın an..
çaylaklık gibi boktan bir durumdan kurtulma durumudur.

ve şu an yaşadığım durumdur.
Evett döndüm çakal çukal ayağını denk alsın.
Bekleyip de mükafatını aldığın gündür.
birkaç gün sonra benim için de geçerli olacak şey, çaylaklık ne sıkıcı bir şeymiş.

Edit: oh be sonunda.
gerçekleşmiş olan durum. naptınız görüşmeyeli?
çocuk gibi sevinenlerin sürekli yazdığı yerdir. en çok ben çaylak olurum buraya hiç yazmadım..
insanı rahatlatır.
Seri eksilemeyi düşündüğünüz yazarın biriktirmiş olduğunuz entrylerini seri eksileyebileceğiniz anlamına gelir ve insanı mutlu eder.
Hele şükür sonunda.
güncel Önemli Başlıklar