bugün

dizi arkadaşlarıyla birlikte yazın altınoluk diskolarında cirit atan oyuncu...
şükrüsüz adım atmıyan kişilik...
insanın içindeki öfke dalgalarını kabartan, "aman iyi ki bir sesin var" demeye sebep, sesiyle bir yerlere gelmiş, sesi olmasa unutulup gidecek oyuncumsu.
bu yılki eczacılık fuarında tıbbi çaylar standında çayylaarrr diye bağırarak gördüğüm, dayanamayıp fotoğraf çektirdiğim ürkütücü insan.
asıl adı alparslan özmol dur kendilerinin.
çaylaaarr diye bağırırken o ses nerden çıkıyor acaba diye merak etmeme sebep olmuş oyuncu.
abalası antalya ili, serik ilçesi, yukarıkocayatak kasabasında öğretmenlik yapan kişi.
kendisini resimli bar ve hayyam bar da gordugum sahsiyettir.turkuyu ve siire asikardir ki her gittigim de siir okurken gorurum.
selamiye erkek çocuk olması için verdiği doğal ilaç karışımları sahnesi süperdir. hele bir de "dalakkk" demesi yok mu?
kozyatağı, bayar caddesinde kendi kebap salonunu açmış olan kişi.
bildiğim kadarıyla fox tv de yayınlanmakta olan düş yakamdan adlı dizi de yer alacak oyuncu. *
(bkz: düş yakamdan)
bursalı olan sinema dizi tiyatro oyuncusu. (bkz: kara gacı)
bursa da yerel bir pide-kebap salonu reklamında oynayan abimiz. saygılar efendim.
memleketi bursa iznik'e bağlı boyalıca köyü olan ve topkek reklamında kulaklarımızı tırmalayacak biçimde bağırmış kişi.
(bkz: sen ne güzel çaycımızdın be hüseyin)*
(bkz: wee man)
geçen sene izmit acısu parkında arkadaşıyla birlikte mercedes marka arabada tur atan karizma ve gür sesli oyuncu.
yeni çocuklar duymasında çaycılıktan çıkartılmış olan şahsiyet. şirkete gelen yeni amerika meraklısı bi zat-ı şahane onları çıkartıp çay makinesi koydurtmuş. iş bulmaya çalışıyor haliyle.
ilk kez ayrılsak da beraberiz dizisinde yıldızı parlamış oyuncu. bu diziyle beraber hem emine hem de hüseyin çocuklar duymasın'a transfer olmuştu.
(bkz: adamı hasta etme emine)
Aslında opera ve şans dersleri alan içine trombon kaçmış sakallı mahlukat.

(bkz: Alpaslan Özmol)
iddaa sever kişi.
gerçek hayatta nasıl olduğunu merak ettiğim kişi. bence pek farkı yok. öyle hissetim.
bir iki yıl önce aynı otobüste yolculuk etmiştik. ankara-istanbul varan otobüsündeydi. boluda mola verildiği zaman yemek yiyordu *. çok sert bi mizaçı vardı. merhaba diyemedim.
(bkz: keloğlan filmlerindeki cüce vs çaycı hüseyin)
(bkz: tyrion lannister vs çaycı hüseyin)
çocuklar duymasın dizisinin renkli karakteri gür sesli gür bıyıklı ağabeysi.

an itibariyle twitter da ölüm haberleri dolaşmaktadır. ancak hiç bir haber sitesinde bir bilgi yoktur. kesin bilgi alanlar rica etsem yazabilirler mi?