bugün

verse sikmem o derece nefret edilesi kızdır.
annesinin el bebek gül bebek yetiştirdiği, evlendiğinde elinden bir iş gelmeyen ev kadını olduğunu anlayıp yuvasına mutsuzluk yayacak kızdır.
kızım çay koy dediğinde annesine ;
-uff anne yaaaaa diyen kızdır.
yaşına göre değişir. şimdi 3 yaşından bahsediyorsak bilmesindir.
belirli bir yaştan sonrasından bahsediyorsak bilsin. kızı erkeği yok her insan her şeyi bilsin.
el bebek gül bebek yetiştirmekle de alakası yok. bu resmen bilinçsizce çocuk yetiştirmektir. ya dünyanın birbir türlü hali var sonuçta. sana, ona, buna bir şey olsa napacak o insan?
herkes her şeyi bilsin gençler. yapmasa da bilsin. lazım olur bak benden demesi.
Evde kalan kızdır. Öğrenmesi tavsiye edilir.
niye yaşıyor acaba diye düşündüren kızdır.
Çay yapmayı bilmeyen erkekten bi farkı olmayan kızdır.
Yemek yapan insana akıl verecek kadar cüret sahibi insandır.
(bkz: oda arkadaşı)
evet tatlı kız yumurta kırmayı biliyorsun allah' tan.
Kız mız değildir hatta insan değildir evde kalacak mal kızovski.
yemeği geçtim, bakın yumurtayı da geçtim ama arkadaş çay olmadan olmaz. yani bu kadarına da pro evolution soccer.
benden uzak dursundur.
yoktur. benim gibi beceriksiz bir adam bile çay yapmayı az çok biliyorsa kızlar hayli hayli bilir diye düşünüyorum.
Olmayan kızdır. Ancak çay yapmanın inceliklerini bilmeyen kız olabilir. (bkz: bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp)
Şüpesiz ki kesin harun abidir. Yanlış görülnüştür her peruklu harunu kız sanmayın derim. Ha gerçekten de kızsa ben ona kız demem.
rizeli değildir.
ağzına süzgeçle vurmak gerekir.
(bkz: ) haydaaa.
türk olması imkansıza yakın kızdır zira çay turk insanının resmi içeceğidir.
evlenirsem çayımı zaten kadına yaptırmam kimse benim kadar iyi çay yapamaz kendi çayimı kendim yaparım.