bugün

Günde en az 3 demlik içiyorum su gibi oksijen gibi bişey oldu artık benim için sigaradan bile fazla arıyorum son dönemde.
Demlik bulamayınca el ve ayağın titreme durumudur.

(bkz: yoh amuha goyim)
bak aklıma getirdiniz çaysadım.
Çay iyidir. Çay hayattir.
Üç çay bardağını doldurup evden çıkmadan önce acele acele içmeyi gerektirir. (bkz: ben bunu gördüm)
Son zamanlarda olduğum durumdur. iftardan sonra mutlaka bir bardak kahve hemen ardından bir demlik çay.
çayla aram olmadi hiç bir zaman icersem yarim bardak oda sekersiz icerim.
Bir türlü anlayamadığımdır. Bir de bu manyaklar günde iki üç demlik çay gömüyorum demez mi.
Oğlum çay yani bağımlı olmayıp napalım.
Bazlama, gozleme, 10 bardak çay, köseoğlu sucuğu, kiraz ağacından kamçı, erol taş, kaspersky, tavuk butu
cemaatte kalanların sık sık içtikleri içecek.
çok illet bir şey olmaktır. yanında sigara da ister.
Günde en az 10 bardak içiyorum bağımlısımıyım bilemiyorum ama.
Benim de hayatımın en önemli gerçeği.

içemediğim günü, yaşamamış sayıyorum.
Anlayamadığım bir bağımlılık. Günde Maximum 3 bilemedin 4 bardak içmişimdir çay. Çoğu gün 1 bardak içerim içmesem de yokluğunu hissetmem. Nasıl bağımlısı oluyorsunuz anlamıyorum.
dünyanın en güzel bağımlılığıdır.
kac yildir icemedigim sey, cok eskiden simitle falan iyi giderdi ama.
bunu bahçeli'ye sorsana delikanlı..
çok güzeldir. zira şekersiz içildiğinde çok çok abartılmadığı sürece bir zararı yoktur aksine yararı vardır. alkol, satın alma meyve suyu, kola vs içeceğinize çay için daha ne istiyorsunuz.
Günde en az 20 - 25 bardak içerek dahil olduğum bağımlılıktır.
Kaliteli çay kireçsiz su ile demlenir, benim yaşadığım yörenin suları sıfır kireçli olduğu için çay demlemesini biraz biliyorsanız tavşan kanı ve içtikçe içesiniz gelen kalitede çay demleyebilirsiniz ama bu imkanı olmayan tiryakilere musluk suyu yerine kireçsiz damacana suyu ile çay demlemelerini öneririm, çay demlemek aceleye gelmez, çay çökmeden çaydanlık açılmaz, süzgeçli çay içmek çay içme raconuna aykırıdır ve asla bayat çay ile birlikte sigara içmeyin adamın anasını ağlatır.
bir de limonlu ise overdose olur ki hiç tavsiye etmem.
Saçmalık.
semaver çayı ile çok güzeldir.
Biz içmeyelimde kim içsin.
tek hobimiz.
(bkz: randal simmons).