bugün

Bu günlerde bir çok defa karşılaştığım kişilerin yaptıkları eylem.
Samsung undan iphone una son model telefonlarını ekranları çatlamış bir biçimde kullanan kişilerdir. Bazılarının ekranındaki yazılar çatlaklardan okunmuyor.
Eziklik göstergesidir.
çatlak ekran kullanan insanı anlarım ama çatlak ekran koruyucu cam kullananı asla anlayamıyorum.
niye ayıp olsun kardeşim. Yeni bir telefona eğer maks verimle kullanmak istiyorsan 3 4k para vermen gerekir. Tutumlu olmak ayıp ise sil bizi dünya.
elektronik aletlerin yedek parçaları dolarla geldiği için normaldir. fiyatlar uçtu gitti artık.

yıllardır kullandığım tüm akıllı telefonların ekranları kırıldı. bakınız bunun eksiği vardır, fazlası yoktur. eski galaxy s4'ün ekranı 3 kere kırıldı mesela.

tamir ettirecek gücüm olduğunda yaptırdım, olmadığında aylarca o şekilde kullandığım da oldu. Hatta ekranı parça parça olan sevgili ayfon dörtes ile sayısız kitap okudum. askere bile o halde götürdüm getirdim.

şimdi yeni bir telefon kullanıyorum. bu sefer inat ettim, "kırmayacağım" diye.

henüz kırılmadı. Ancak kendime kesinlikle güvenmiyorum.

bunun da sonu yakındır.
Fakirseniz eziklik zenginseniz umursamaz ve cool olarak nitelendirilmenize sebep olur.
Kirik ekranli telefonu 3,5 yil kullandim. Yaptirsam bile telefonun degerinden daha fazlaya tutacakti. (bkz: swh)
1 yıldır çatlak koruyucu ekran, 4 yıldır da aynı kılıfı kullanıyorum. Gözüm alıştı rahatsız olmuyorum ondan değiştirmek bile aklıma gelmiyor.
Ekran koruyucu camla beraber catlak ekranı kullanmak telefonun caminin dha da catlamasini önlüyor. 2-3 yılda bir basima gelen olay ayni zamanda. Sonra bir ara yeni telefon.alinca acayip gizel nir his olusuyor. En dandik telefonu almis olsan bile iphone kullanan zenginler gibi hissediyorsun.
güncel Önemli Başlıklar