bugün

deneyenler büyük bir özgürlük olduğu söylüyor. ayrıca carl hiaasen in yeni kitabı.
bir de fark etmeden çıplak yüzmek vardır. o da siz farkında olmadan deniz şortunuzun altınızdan kayıp gitmesidir. etrafta yardım edecek tanıdık da yoksa ya geceye kadar beklersiniz ya da ellerinizi kullanıp sahile çıkarsınız. allah kimsenin başına vermesin. (amin)
insanı gercekten süper rahat ve özgür hissettiren deneyimdir dün gece havuzda yaptıgımdır.şort ayaklarda tabi nolur nolmaz.
(bkz: piranalara dikkat edelim)

--spoiler--
sonra vay efendim düşünemedim vay efendim nasıl cinsiyet değiştirdim olmasın
--spoiler--
görsel
ÖZellikle gece yapılınca mükemmel bir aktivitedir. Yani bence çıplak olmak genel olarak güzel sonuçta kıyafetler sadece bizim mahrem yerlerimizi kapatsın ve vücut ısımızı korusun diye var. E mahrem bölgeleri kapatmaya gerek yoksa ve eğer vücut ısımızı koruyabilirsek bir engel yok demektir.

Başlığı ben açmadım sağda'da görseller var bir kadının kalçası falan var böyle düşünmemiştim. Millet evde kafayı seksle bozdu.
Eskiden çoğu yer sakindi bir kaç kez yapmıştım.başka çok az şeyde bunun dinlendiriciliği var. .
ulan yüzerkende mi birşeyler giyeceğiz? bari orada serbest bırakın.
Umarım götünüze balık kaçar. Çok riskli çok.
Su, insana elbise olur, içindeyken. çıkınca üstünde durmaz ki, akar gider. Tenhalarda, özel havuzda, belki.
Sevdiğim aktivitedir. Çıplak yüzmek insanı rahatlatır ve özgürleştirir.
güncel Önemli Başlıklar