bugün

https://www.youtube.com/watch?v=ARCDWX49c7c

kutsal olduğuna inandıkları çıplak bir adam tarafından başına dokunulunca işlerinin iyi gideceğini sanan hintlilerdir.
ya biraderim bir tapılmayan bu kalmıştı zaten dxmvölsdfnmklnadflknklfdnb.
Adamlar neye tapacağını şaşırmış artık her önüne gelene tapmaya başlamışlar vay aq.
Dünyanın çingenesi bunlar! yarın sıçtığı boka taparlar çok görmeyin.
Çüke tapan kadınlar nolacak.
"Sike sürülecek aklı yok" dedikleri bu olsa gerek.
Akıl ve mantık dışı olduğunu düşünüyorum. Belki de cehaletin en güzel örneklerinden birisidir neyse okuyalım arkadaşlar bol bol okuyalım.
Badecilik bir tek bizde var sanıyordum.
Badeci Budist.
Vay emuğa.
- gözüne ne oldu hundi?
+ Tanrıyı öpeyim dedim şak diye kalkıp gözümü çıkardı gundik.
sanki türkiyede sike tapan yok mudur ? sikinin keyfine iş yapan ? karı kız peşinde koşup siki için para akıtan ? ha bu adamlar açık açık sike tapıyorum demezler ama hintliler açık sözlüymüş kutluyorum efendim.
Ya tanrılar kurban isterse? Temkinli olması gereken inanç grubu.
Lütfen çük diyerek aşağılamayalım. En azından penis diyelim. Dinlere saygım sonsuz.
(bkz: penise takılan isimler)
Yaşayan en cahil toplum bunlar aq. Araplar bile bunlardan bir iki tık üstte.
Maymuna, fareye, köpeğe tapan adamlar çüke mi tapmayacak?? Bu hinduları çözemedim, nasıl bir inanç sistemleri var bu adamların, pes doğrusu.. Bunların mitolojileri de bayağı karışık zaten. Bence ondan dolayı.. O kadar eski medeniyete sahip ol ama git çüke tap.. Gerçekten çok tuhaf bir millet.. Şu inanca harcayacakları çabayı, ülkelerinin temizliğine harcasalar çok daha iyi olurdu..
illa tapacaksanız da şöyle heybetli bir tanesine tapın da şanınız yürüsün.

bu ne lan?
Bizim yobazlarda ailecek şeyhlerinin zikine ağızlarını dayayıp kana kana içiyorlarmış. Bizdeklerde mi Hintli oluyor?