• - iLACIN HAVADAKi KOKUSUNUN SÜZÜLDÜĞÜNÜ DÜŞÜNÜRDÜM HEP,

YÜZLERDEKi CiDDiMSi TEBESSÜMÜ SAATiN TiKTAKLARI BOZDUĞUNU SANDIĞIMDA,

MONiTORDEN GELEN SiNÜS DALGALARININ SESi OLDUĞUNU ANLADIM.

YÜZÜNDEKi YERLEŞiK KIVRIMLAR, HEP GAMZELERiNE KAÇARDI TUTMAYA ÇALIŞIRKEN AĞRILARINI,

GÜLDÜM HER ZAMANKi GiBi.

HAFiFÇE DOĞRULDUĞUNDA HiÇ YORULMA DEMEDiM.ÇÜNKÜ ARA SIRA YÜRÜMESi VE YATAKTA DÖNMESi GEREKTiĞiNi

BiLiYORDUM.

SESSiZCE BAKTIĞIMDA ELiM GiTTi ELiNE, RUHUNU TUTMAK iSTER GiBi.

TEPKiSiZ BiR SOĞUKLUK BiLEKLERiNDEN GÖZLERiNE YANSIMIŞ, SESSiZ BAKIŞLARLA KONUŞUYORDUK.

NE BEN, NE DE O

ORADA OLMAYI ARZULAMIŞTIK.

iLK DEFA TANRININ TERKETTiĞiMDEKi CÜMLESi GELMiŞTi AKLIMA,

''bir gün bana ihtiyacın olacak, o zaman kapımın sana açık olmasını isteyeceksin diye''

SESSiZCE BiLE AĞLAYAMADIM..
    nana godi
    903 - 47 dk önce
    ... :)14 :(6
  • - iLACIN HAVADAKi KOKUSUNUN SÜZÜLDÜĞÜNÜ DÜŞÜNÜRDÜM HEP,

YÜZLERDEKi CiDDiMSi TEBESSÜMÜ SAATiN TiKTAKLARI BOZDUĞUNU SANDIĞIMDA,

MONiTORDEN GELEN SiNÜS DALGALARININ SESi OLDUĞUNU ANLADIM.

YÜZÜNDEKi YERLEŞiK KIVRIMLAR, HEP GAMZELERiNE KAÇARDI TUTMAYA ÇALIŞIRKEN AĞRILARINI,

GÜLDÜM HER ZAMANKi GiBi.

HAFiFÇE DOĞRULDUĞUNDA HiÇ YORULMA DEMEDiM.ÇÜNKÜ ARA SIRA YÜRÜMESi VE YATAKTA DÖNMESi GEREKTiĞiNi

BiLiYORDUM.

SESSiZCE BAKTIĞIMDA ELiM GiTTi ELiNE, RUHUNU TUTMAK iSTER GiBi.

TEPKiSiZ BiR SOĞUKLUK BiLEKLERiNDEN GÖZLERiNE YANSIMIŞ, SESSiZ BAKIŞLARLA KONUŞUYORDUK.

NE BEN, NE DE O

ORADA OLMAYI ARZULAMIŞTIK.

iLK DEFA TANRININ TERKETTiĞiMDEKi CÜMLESi GELMiŞTi AKLIMA,

''bir gün bana ihtiyacın olacak, o zaman kapımın sana açık olmasını isteyeceksin diye''

SESSiZCE BiLE AĞLAYAMADIM..
    nana godi
    2106 - 47 dk önce
    ... :)14 :(6
  • Kimse beni anlamiyoğaaa!!
    *Berkay beni seviyor, beni bi tek o anliyor
    *Berkay benimle sevgili oldu
    *Berkay in çok guzel elleri var
    *Berkay çok güzel opuyor
    *Annem babam berkay i istemiyor
    onlardan nefret ediyotum
    *berkay la sonsuza kadar beraber olcaz
    Evlencez
    *Berkay la bu sefer ileri gittik *berkay beni aldatti
    *Berkay beni bıraktı
    *berkay en yakın arkadaşıma çıkma teklif etmiş
    *berkayla o şıllık birlikteler
    *berkay dan, tüm erkeklerden nefret ediyorum
    *kimse beni anlamiyorrr

*Meriç anladığını iddaa ediyor.
    *Meriç ne güzel anliyor

den den den

ergenlik:berkay çağindan meric çağına geçerken sümük sildiğin pecetelerde gizlidir.
    dempatik
    3428 - 3 saat önce
    ... :)13 :(2
  • bugüne kadar zaman zaman sohbetim olmuş olan bazı yazarların nasıl karaktersiz olduklarını görmeme yaramış olan mide bulandırıcı başlıktır. en azından pisliğin içerisinden bazı insanları gerçekten tanıma fırsatı doğurdu. bu başlığın hala burada durmasına ve yazılanlara ses çıkartmayan 3-4 farklı hesaptan sürekli aynı entirileri girerek 2 erkek yazar arasında ilişki varmış gibi gösteren şeref yoksunlarına ses çıkartmayan moderatörlere de bizahati teşekkürlerimi gönderiyorum. bizden birisi bu ahlaksızlıkları yapsa anında çaylak edilirken bu yevmiyeli şeref yoksunları yazıyor çiziyor sesiniz çıkmıyor ya söylenecek bir şey kalmıyor bizlere..
    mel mel bakan gibson
    4312 - 4 saat önce
    ... :)14 :(5
  • bugüne kadar zaman zaman sohbetim olmuş olan bazı yazarların nasıl karaktersiz olduklarını görmeme yaramış olan mide bulandırıcı başlıktır. en azından pisliğin içerisinden bazı insanları gerçekten tanıma fırsatı doğurdu. bu başlığın hala burada durmasına ve yazılanlara ses çıkartmayan 3-4 farklı hesaptan sürekli aynı entirileri girerek 2 erkek yazar arasında ilişki varmış gibi gösteren şeref yoksunlarına ses çıkartmayan moderatörlere de bizahati teşekkürlerimi gönderiyorum. bizden birisi bu ahlaksızlıkları yapsa anında çaylak edilirken bu yevmiyeli şeref yoksunları yazıyor çiziyor sesiniz çıkmıyor ya söylenecek bir şey kalmıyor bizlere..
    mel mel bakan gibson
    4072 - 4 saat önce
    ... :)14 :(5
  • 30 yıldır fetoya karşı olan bizlere "gene" ihalenin kalacağını gösteren söylemlerdir.

ulan gezide haklarını korumaya çalışılan insanlar tarafından terörist denilmiştik saldırılara uğramıştık palalar ile döner bıçakları ile.. vatan için sokaklara çıkıp vatan haini olmuştuk kansız pkk lılar bahane edilerek polise tek bir taş dahi atmadan bırak etrafa zarar vermeyi verenleri yaralanma pahasına engelleyerek üstelik.. namusu ile görev yapan askerlerimiz terörist oldu teröristlerin beyanları ve iftiraları ile hemde.. bu bayrak inmesin emperyalizme karşı olalım dedik yemediğimiz küfür kalmadı şimdilerde en büyük emperyalist düşmanı olanlar tarafından hemde.. çözüm süreci adı altında yapılan ihanetlere karşı çıktık "analar ağlasın istiyorsunuz vatan hainisiniz" dediler bugün gelinen noktada çözüm sürecini de biz muhaliflere yıkmaya çalışıyorlar.. feto tehlikeli bundan uzak durun dedik "hoca efendi hakkında nasıl konuşursun" dediler bugün aynı adamlar anasına avradına sövüyor.. mavi marmarayı yollamayın dedik "siz susun lan" dediler bugün "ben mi gidin dedim karşim gitmeselermiş" diyor aynı adam.. rusyanın uçağı düşürülünce "haklısınız ama söylemleri değiştirin başımız ağrımasın" dedik gene vatan haini olduk sonrasında "feto düşürmüş yeaeaea" dedi aynı adamlar kıvırmak için.. suriyelileri almayın dedik onlar din kardeşimiz dediler bugün bin pişmanlar aldıklarında içten içe..

son kertede bu soysuz köpeklere 30 senedir karşı olan muhaliflere 15 temmuzu da yıkacaklar ya yemin ederim beynimde damarlar atıyor pıt pıt sinirden. küfür dağarcığım her geçen gün genişliyor artık yeni kelimeler bulmaya başladım okudukça gördükçe..
    mel mel bakan gibson
    5507 - 6 saat önce
    ... :)9 :(0
  • insanların söylerken kendilerini sadece deniz ile sınırlandırmaması gereken taleptir. ülkeye gelmesinler artık olanlarda biran evvel oluşturulan güvenli bölgelere yerleştirilsin.

ırkçılık diyen desin arap düşmanlığı diyen desin isteyen hümanizm rüzgarları estirsin kulaklarım kapalı gözlerim görmez. o hümanizmi önce kendi insanına yapmadıktan sonra yerin dibine batsın. istanbulumuzda toplu taşımalarda insanlar huzursuz akşamları dışarı çıkmaya korkar olmuşlar. geceleri penceresi açık ev göremiyorsun artık. herkesin evinde klimada yok malum peki bu zulüm neden ? suç oranı zaten yüksekti son 20 senedir üstüne birde bu cezai uygulamalardan muaf 4 milyon insan geldi. bu adamlar suç işlediğinde cezasını veremiyorsun çünkü bu ülke vatandaşı değiller. olmasınlar da zaten. benim 30 senelik komşum 40 yıl çalışıp elde ettiği 1300 küsür lira emekli maaşı ile evini döndürmeye çalışırken birkaç senedir bu ülke topraklarında yaşayıp bu ülkeye hiçbir şey vermemiş adamların yakın miktarlarda para alması hangi insanlığın vicdanına sığıyor..

dolmuşum bayağı ama yalnız olmadığımı da biliyorum..
    mel mel bakan gibson
    6210 - 7 saat önce
    ... :)11 :(1
  • Bir eşyayı amacı dışında kullanmada.
    Misal arabanın önüne cd asmak.
    Kaldırımı park yeri yapmak.
    Kızların kalemi saç tokası olarak kullanması.
    Market alışveriş arabasını pikniğe götürüp ızgara yapmak.
    Bu liste böyle uzayıp gider.
    atlant isten gelenadam
    6898 - 7 saat önce
    ... :)9 :(0
  • Çarpıp ölümüne sebep olduğu insana sövenleri görüyorum her yerde. Çok yazık. O da bir insandı ve arkasında bir evlat bıraktı.
    Hiçbirimiz kazayı görmedik. O adam haklı olabilir, motorcu haklı olabilir veya ikisi de hatalı olabilir. Ama sonuc olarak ikisi de öldü.
    Son olarak şundan da eminim ki bu olay ünlü veya çevresi olanın sorgusuz sualsiz haklı olduğu bir duruma dönüștü. Her zamanki gibi.
    disturbing silence
    7454 - 8 saat önce
    ... :)9 :(1
  • Yüz yıldır bekliyor beni
    bir şehirde bir kadın.

Aynı daldaydık, aynı daldaydık.
    Aynı daldan düşüp ayrıldık.
    Aramızda yüz yıllık zaman,
    yol yüz yıllık.

Yüz yıldır alacakaranlıkta
    koşuyorum ardından.
    tencerex6