fatih terim

7985.
  • '' biz onlarla aynı yollardan geçmedik '' derken ne demek istediğini bu gece bir kez daha kanıtlayan değerli teknik direktör.
    5 0 ...
  • Sözlükte kimse tarafından tanınmama lüksünü kaybetmiş olmaktır. Yalnızca beni tanımayanlara anlatabileceğim şeyleri anlatma ayrıcalığı alındı elimden böylece. Kimsenin beni tanımadığı yeni bir yer bulmalıyım. Gerçi o zaman da kendimi tanıtma ihtiyacı hissediyorum. Yine para, yine doks.
    4 0 ...
  • Hufflepuffle nickli hoş bi hatun olan yazara açık çağrıdır.

Sana kapattığım kapıyı azıcık açtım. Son hakkın.

Evet.

Namaza da başladım.

Selam ve dua ile, elhamdülillah.
    5 0 ...
  • Abi sen çık aradan ya. 175 yaşında kel olmak bilime göre normal yaşıtların fosil yakıt oldu.
    6 0 ...
  • başlığı bir türlü açamadım.
    biraz karışık oldu, kusura bakmayın.

zaten her şey karışık değil mi?

yavru vatan kıbrıs'ta da iktidar sahiplerinin hali ortada.

kktc başbakanı cep telefonunda kadın soyup masturbasyon yaparken, kktc vatandaşı asya bebek sma tedavisi için çare arıyordu.

kktc'de kendisine çare bulunamadı, ankara'ya getirildi.

anavatan türkiye'de sma hastası asya bebek ile ilgilenemedi. zira türkiye'yi yönetenlerin daha önemli işleri(!) vardı.

tügva'ya peşkeş ve torpiller ile, 5'li çeteye ihale vermekle, merkez bankasına müdahale edip halkı fakirleştirmekle meşguldü türkiye'yi yönetenler.

dolayısıyla ne kktc, ne türkiye asya bebeğe çare olamadı.

ve derken kıbrıs rum kesimi sağlık bakanı, asya bebeğin tedavi masraflarını karşılayacaklarını açıkladı.

asya bebek ankara'dan, tedavi için güney kıbrıs'a getirildi ve nihayet masrafları kıbrıs rum kesimi tarafından karşılanan zolgensma adlı ilacı almaya başladı.

şimdi sevgili devlet bahçeli var ya hani, çıkıp sürekli "beka, beka" diye homurdanıyor mendebur herif.

al ulan sana işte beka budur.

bir yavrusunu tedavi ettiremeyip, bunun tedavisini düşman ülkeye yaptıran insanlarsınız siz.
    rezil herifler...utanmaz arlanmazlar...

biri 31 çeker, biri merkez bankası ile uğraşır halkı fakirleştirir, diğeri beka beka der durur. rezilsiniz oğlum, rezil heriflersiniz.

siz bu vatanın evlatlarını, kıbrıs rum kesiminin insafına terk eden mahluklarsınız işte.

alın size halimizin özeti.

sma hastası asya bebek ile ilgili haberler;
    https://giynikgazetesi.co...nda-onemli-bir-adim-atti/
    https://www.gundemkibris....n-yardim-eli-h325737.html
    https://tr.sputniknews.co...turuluyor-1049290501.html
    10 2 ...
  • sevgili kardeşlerim bu gibi başlıklara kendi nikini ilk kez yazan biri gerçekten komikti belki ama aradan neredeyse on yıl geçti. lütfen artık ötekilerden bahsetmemiz gereken başlıklarda kendimizi yazarak komik olmaya çalışmayalım. üf yoruldum ya. arkadaşlar neden böylesiniz?
    5 2 ...
  • Bizim gibi ülkelerde kadınlarda 50, erkeklerde 55 en idealidir.

Bir de frank yemişlerinin münasip bir yerlerinden muhalif seçim kampanyaları çıkıyor.

Yavrum sen diğer seçmenleri hiçbir şeyi sorgulamayan fanatik agape seçmenleri mi sandın?

Hadi diğer tarafa git. Kömür kuyruğu o tarafta.
    2 0 ...
  • bu arada bir açıklama yapma gereği husule geldi. evet, geçmişte, yani 20'yi yaşların ortalarında, biraz tepeden bakan bir halim vardı. bugünden baktığımda o hallerimi biraz çocukluğa veriyorum. artık çok o şekilde hissetmiyorum. hayat bana bir mok olmadığımı güzelce gösterdi. artık öyle büyük iddialarım yok. kendi halimde yazarım. o da sadece bugün için böyle. yarın bir bakmışım kendi halimde dahi olsa yazmıyorum.
    2 1 ...
  • 43 yaş küçük sevgilisi ile mutluluk pozları vermiş. ulan biz 10 yaş küçük biriyle olsak tecavüzcü sapık damgası yeriz. ibo yapınca mutluluk pozu oluyor aq.
    4 0 ...
  • RPG dir. Şöyle bad ass bir karakter buildi yapıp düşmanları yağ keser gibi kıyar iken çok eğleniyorum.

Hiç Fallout serisinde tabanca buildi yapıp vats da tüm düşmanları tek tabanca ile head shot atarak bir anda yok ettiniz mi?

Yapmadı iseniz çok şey kaçırdınız. Fallout 4 de hele raiderların arasına girdim Polat Alemdar gibi kafalarına sıka sıka ilerliyorum. Diğer serilerin aksine 4 de 10mm yi modlama seçeneği olduğu için o kıytırık 10mm canavara dönüyor. Kritikler falan atıyor. Ben uzun süreden sonra bir Fallout 4 gireyim dedim. 10 mm yi de test ederim dedim. Oyy o ne biçim bir silaha dönüşebiliyormuş öyle. Tam yakın mesafe ölüm makinesi.
    5 0 ...