bugün
tavsiye

mhp nin türkeş in çizgisinden sapmadığı gerçeği

Yadsınamaz gerçek. Mhp'nin çizgisi zaten buydu. Sonuçta kürdeş yani Hüseyin Feyzullah da zamanında erbakan ile ittifak yapmıştı bunu herkes biliyor. Mhp en başından beri ümmetçi arapperest bir partiydi. Akp'den tek farkı pkk'ya düşman olması.

depresyondan çıkamamak

Bir süredir, Hâlâ içinde bulunduğum ve çırpındıkça dibe battığım, can sıkıcı durum. kendimi boşlukta ve çaresiz hissediyorum. Sanki üzerimde koca bir fil taşıyormuş gibi halsiz ve bitkinim. Aşırı duygusal ve değişken bir ruh halim var. Kendimi Bi an, Gülünecek şeye ağlarken, başka Bi an ağlanacak şeye gülerken buluyorum. Hiçbir şey yapasım gelmiyor. Hayattan zevk alamıyorum. En sevdiğim şeyler bile beni mutlu etmekten çok uzak. Uzun Bi süre böyle devam edecek gibi bir his var içimde. Umarım en yakın zamanda kurtulurum bu lanet şeyden. *

dört yabancı dil bilmeyen biriyle arkadaşlık etmek

bu çocuğun durumu da kezolara benzedi iyice.

Bir keresinde bir kezo tanımıştım, kapıyı onun için açarken "bu bugatti'ye ilk binişim değil hıh" diye kapris yapmıştı. eski sevgilisi wall street'de simsarmış.
Gel gör ki kampüsüne metrobüsle gidiyordu amk.

Demem o ki kendi başarılarınızla nümayiş yapın dostlar.

iran ın ahlak polisliği birimini kapatması

Dincilikle bir yere varılamayacağının sayısız kanıtından biridir.

Yobazlar, "yav onlar Şii" diye hiç şey etmeyin. Aranızdaki ciddi bir fark yok.

utanmadan hala erdoğan ı savunmak

--spoiler--
mis: daha önce hiçbir başarısı olmamasına rağmen bir şekilde toplumda yer edinmiş kişiler için kerhen saygı belirten ünvan.
--spoiler--

Siyasi başarı= Apo ile çözüm süreci yapmak, sümüklü fetoş tarafından kandırılmak, kürdistancı hüdapar ile sevişmek, abd icazetiyle iktidar olmak, türklüğü ayaklar altına almak, Arap veledinin elini öpmek vs...

utanmadan hala muhalefeti eleştiren akçomarlar

Şimdilerde zafer partili, Memleket partili kılığında dolaşan gizli akp'li trollerdir. Kılıçdaroğlu aday olmasın diye propaganda yaparlar, evet.

utanmadan hala erdoğan ı savunmak

kimi savunalım usta he dersimli alevi iki kelimeyi bi araya getiremeyen seçim yenilgi rekortmeni kemalı mı yoksa pensilnanyadan yönetilen meralı mı terörist hdp yi mi çakma müslüman temeli mi yoksa yahudi olduğu iddia edilen ahmedi mi savunalım ? sittin sene bi araya gelmeyecek zihniyette-ki 6 kişi reisi devirmek için bi araya gelmiş hala hikaye anlatıyorsunuz. sen ak partiye oy verme lan kime verirsen ver.

marmara bölgesini ege bölgesi sanan tip

taraflardan biri (süresiz)çaylak olmuş.
diğeri de yazmıyor.

thusnelda umarım bana da bulaşmazsın ne kadar tekinsiz. maşallah dediği 3 gün yaşamıyor.
manyak.

yazdık ama başımıza bela almasak şindi.

danışmanı jeremy olan parti

frank'cığıma hatırlatayım: sevgili rizeli liderimiz iktidara yürürken

--sağ kolunda yahudi abd elçisi morton abramowitz,
--sol kolunda amerikan yahudi lobilerinin başkanı foxman,
--arkasında amerikalı yahudi finansör soros,
--boynunda yahudi cesaret madalyası

vardı... rizeli tayyip hiç bir resmi sıfatı olmadığı zamanlarda abd'ye davet edilmiş, bütün yahudi kurumlarıyla görüştürülmüştü...

rizeli tayyip'in başa gelir gelmez ilk vazifesi israil'in planlarına direnen türk ordusunu elimine etmekti.. solcularla (bkz: taraf) (bkz: radikal) ortak cephe kuran tayyip bu görevini başarıyla yerine getirdi..

rizeli tayyip'in ikinci işi ortadoğuda israil'in en büyük düşmanı olan suriye'yi çökertmekti.. rizeli bu işi de amerika ve israil'e tek kuruş harcatmadan, tek bir asker kayıp verdirmeden, tamamen türkiye'nin kaynaklarını kullanarak halletti..

e şimdi amerikalılar tayyip'i sevmesinler mi? seçim arefesinde çöküş durumunda olan türk ekonomisine "bi yerlerden" oluk oluk dolar giriyor.. ekonomi yapay olarak ayakta tutuluyor.. bu kadar para amerika'nın izni olmadan sınırları geçemez... e rizeli tayyip'ten iyisini mi bulacaklar?

ossmanlı oğlancığı önce bunları bi eleştirsin, jeremy'i sonra tartışalım..

ekonomiyi nebati mi kurtarır daron acemoğlu mu

Frank nebati kurtarır diyecektir. Şahsım nebati'yi kovduğunda, yerine kimi atarsa o kurtarır diye fikir değiştirecektir.

Bu arada daron acemoğlu'nun tek bir kitabını okumadan voz voz edecek okuma özürlüler için bir kaç paragraflık özet:

(bkz: ulusların düşüşü)