bugün

sevdiği entry'ler

yürürken herkes bana mı bakıyor hissi

Ne yazık ki biraz bende de var bu his ve Özellikle kötü hissediyorken daha da yoğunlaşıyor. En kötüsü de bunun saçma olduğunu biliyorum kendimi kimsenin benimle ilgilenmediğine ikna etmeye çalışıyorum ancak çok da işe yaramıyor bu..

o işler umursamayın demek ile inanın olmuyor. Bu da büyük bir derttir. date yapmak bile sorun haline gelir. Allah yardımcımız olsun beybiler.

hayatı kısıtlar. dışarı eğlenmeye diye cıkıyorum ama tek başıma olunca geçen zaman zindan oluyor resmen. doktorlar acil çözüm üretin lütfen.!!

Sosyal Anksiyeteden muzdarip insanların yaşadığı lanet olasıca bir histir kesinlikle efendim. Sadece yürürken değil dışarıda yemek yerken ya da insanların olduğu bir yerde herhangi bir şey yaparken insanların sizi yargılayan tavırla süzdüğünü düşünme halidir. Oldukça rahatsız edicidir. Elbette sosyal anksiyete derecesinin ne olduğu da önemli. Kimileri var ki bundan dolayı evden dışarı adım bile atamaz. Eve kendini kapatır. Onların durumu daha ağır, evet.

üstteki yazarın entrylerinden karakter analizi

insanlarla iletişimi istediği kadar iyi olmayan birisi olabilir..

yazarların ihtiyacı olan şeyler

huzur. sorun çıkaran insanlardan uzaklaşmak.

geçmişim peşimi bırakmıyor

Her sabah unutmaya çalışmaktan, her sabah hatırlamaktan, unutmayı ummaktan yorulmuş insan cümlesi.

depremi dine saldirmak icin firsat görenler

Depremi ilahi bir ceza olarak görenle, aynı kafayı yaşıyordur.

annenin ölmesi

Ruhta büyük bir delik oluşturur ve o delik hiç kapanmaz. Benim deliğim 8 yaşına girecek önümüzdeki haziran’ da. inşallah annemin mezarını ziyaret edemeyeceğim bir uzaklığa gitmek zorunda kalmam. Artık hiçbir şey elimde drğil… zaten ailem ve galatasaray olmasa çoktan yerleşmiştim yurt dışına. Çok büyük bir anlamsızlık var ortada.

sürekli ağlamak istemek

Çok uzun zamandır güçlü olmak zorunda kalmış, anlaşılmamış ve acı çekmiş insan hissi.

insanlar güçsüz oldukları için ağlamazlar, çok uzun süre güçlü oldukları için ağlarlar. O yüzden ağlayan birini görürseniz, yardım edemeseniz bile sadece dinleyin.

kızlar erkekleri neden üzer

Evet, içimiz çürüdü artık yeter...

yazarların en son sinir olduğu şey

jimmy conway ile aynı dert. Çok fazla ahbaba sahip olunca böyle sinir bozucu durumlar yaşanıyor. Hele benim gibi sıkıntılı durumlarda aranacak ilk kişi sıfatındaysanız, daha beterdir.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

"Sevmediğin bir işte de başarısız olabiliyorsun, yani, bari sevdiğin şeyi yap."

Böyle bir aydınlamayı ne kadar genç yaşta yaşarsak kendimizi o kadar mutlu kılma şansı elde edebiliyoruz.

günaydın sözlük

Günaydınlar olsun efendim!

mutsuz olma özgürlüğü

Kendimi hiç iyi hissetmiyorum. iyi olmaya çalışıyorum olmuyor.