bugün

entry'ler (14)

aslı bekiroğlu

Aslıbekiro kullanıcı adıyla vine'da meşhurdur. Aslında bunu buraya yazarak onu daha da meşhur edeceğimi düşünerek içten içe kıskanıyorum.

Dünyalar tatlısı bir insan olup, zeki ve alımlıdır da. Umarım o bahsettiği 'cadde erkekleri' türünden birine tutulup da üzülmez.

Yolu açık olsun.

sınav kağıdında not hesaplayan öğrenci

Mesela öğrencimiz çalışkan. Sınavı geçicek notu alıp çkmak istiyor. Kız arkadaşı dışarda bekliyordur çünkü. Kağıda şöyle bir bakar. 10 ordan 8 burdan 9 da şurdan gibisinden geçecek notu hesaplar. Sonra basıp gider manitaya.

insanın yıkıldığı anlar

ilk yarısı 2-0 fenerin üstünlüğüyle sona eren, ikinci yarıda cimbom'un efsane futboluyla 2-2 ye getirilen kadıköy'deki maçta milan baros'un son dakikada üst direkten dönen topunu gördüğüm andır.

erkeği olgun gösteren detaylar

Saygı. Bu oldu mu gerisi kolay.

300 gencin aynı anda müslüman olması

Şeriat hortladı, laiklik elden gidiyor. Yetişin.

alosmanic

An itibariyle onun da telefon numarası ortalığa düşmüştür.

kendini 5 yıl sonra hangi pozisyonda görüyorsun

Prison break adlı dizide michael scofield'a sorulan bir sorudur. Adam hapse gireceğini bildiğinden yüzünde o tahrik edici gülümseme oluşmuştu. Sağlam sahnedir.

dalgınlıkla yapılan hatalar

Sevgiliye atılacak mesajı babaya atmak. Büyük sıkıntı.

tüm zamanların en iyi yabancı dizileri

Prison break izlenmediyse diğer örnekler göz önünde bulundurulmamalıdır.

klavye arasında yaşayan canlı türleri

(bkz: çekirdek kabuğu ağacı). illa bir iki tane kaçıyor arkadaş.

sinir bozucu cümleler

OK. Ok ne ok. Sen bana ne demeye çalışıyon allah aşkına ya

felipe melo de carvalho

iyi adamdır falan filan da be kardeşim geçen sene menejerine laf geçireydin de satın alaydık seni işte. Ne diye fiyatını arttırdın durduk yere hala anlamış değilim.

cumhuriyet tarihinin en yüksek dolar seviyesi

Bır hafta önce dolar bozdurduğum için oluşan durum. Ben bozdurdukça artıyor şerefsiz.

yazılı kağıdını en son veren öğrenci

Annesinin "bekle yavrum" diye iteklediği öğrencidir. Aynı zamanda bunlar öss'den sonra salonu ve okulu en son terkeden kişilerdir.