bugün

entry'ler (9144)

türbanlı fetişi olan erkek

orijinal türbanlı olacakmış..
edep yahu.

tok olmak ama yemek yemek istemek

göbeğin ihtilal yaparak yönetime el koyduğunu gösteren durum.

necip fazıl kısakürek in seyit rıza sevgisi

necip fazıl soğuk savaş yıllarında amerikan güdümlü türk derin devletinin müslümanları kürtleri rusyaya karşı cepheye katabilmek için kullandığı bir aparattır sadece.
müslüman görünümlüdür.
sizdendir.
emeğine nankörlük etmemek lazımdır.

kadın iç çamaşırı koklamak

zevkli bir aktivite.
hele ki kadının üzerindeyse.

altın haramsa hz muhammed neden altın yüzük taktı

biriktirilebilecek, eskimeyecek, kolayca el değiştirebilecek her obje faiz işlemine alet edilebilir.

üretilen ürünü satmaktan elde edilen gelir kardır. bu tür objeleri satmaktan elde edilen gelir faizdir.

altını daha fazla altına satmadıktan veya altın hesabı görünümünde faiz hesabı açtırmadıktan sonra faiz gerçekleşmeyeceğinden haram olmaz.

şayet sıfır enflasyon olsaydı kimse altın gümüş hisse senedi arsa vs biriktirmezdi. belki çok az kişi hariç herkes parasını üretime katarak zenginleşmeye çalışırdı.

lakin faiz her yanı sarmış halde. faiz dininin mabetleri bankaların sayısı gün geçtikçe artıyor. paranın değerini koruma senaryosu yazmışlar, her kesin parasını akıl almaz yöntemlerle satın alıyorlar.

bu durumda faiz yemek istemeyen müslüman daha dikkatli olmalı.

başlığa gelirsek; ipek yasağı koyan peygamber altın veya gümüş yüzük takar mı varın siz düşünün.

bunun sebebi altının ve ipeğin faiz olması değil. sebebi şu:
temel ihtiyaç maddesi olmayan ve çok pahalı olan altın'ı ve ipeği yasaklamazsan yeni kurulmakta olan islam komünü misal 60 çuval tuz üretip onu 3 metre çin ipeğine mübadele ederse evin yolu bulunmaz da ondan. henüz rekabet tam olarak oluşmadığı için temel ihtiyaç maddeleri tedarikinde rakipsiz olanların altın ve ipek ihtiyacı müslümanların anasını ağlatır.

çünkü fiyatları satıcının ihtiyaçları belirler.
rekabet fiyatları düşürür.
lakin rekabet yoksa toplum bir kaç kişinin sınırsız ihtiyaçlarını karşılayacağım diye kendine gelemez, batar.

allah ın ahlaklı batıyı yüceltmesi

Bazıları, allah'ın kendilerini dünyaya imtihan materyallerini yemek üzere gönderdiğini falan zannediyor.

zamanında yapılamamış bir şeyin içe dert olması

Cehennemi görecekleri gün müşriklerin kâfirlerin ve münafıkların tamamının içine dert olacak.

cemre demirel

Ben bunu adam sanmıştım. Sonra canlı yayınlara başlayınca mürailiği çıktı ortaya. Para için her şeyi yapabilecek her yalanı kıvırabilecek bir tip bu. Parayı da görünce azdı. Her lafını kurguluyor. Deli numarası kurgu. Önümüzdeki günlerde kendisinden canlı sıçma haberi bekliyorum. Canlı işeme de olabilir.

Kendisine nasihatim ne sikim yerse yesin din işine girmesin.

Yoksa bir gün yolda beypazarı şişesini geçiriverirler bi tarafına .

yatağın hangi tarafında uyursunuz

Hep solda uyurdum.
Koyan sola koymuş.
Sağa koysaydı sağda uyumuş olurdum.
Böyle konuları önemsemem.

ali bin ebu talib

Ebu bekir ve Ömer'in kendisine kalleşçe attıkları kazığı osman seçildiği an anlamış ve hemen ustaca bir manevrayla sırtını mecusilere yaslayarak avesta tasavvufunun islama monte edilmesine göz yummuş.

Kuran'a elif eklemek avesta'cıların işi. Daha güzel okunuyor diye..

Keşke diğer 3'ü gibi sadece düz kabileci kalsaydı da şu tasavvuf belasını islama sokmasaydı.

Cehenneme ilk olarak girecek dört direkten dördüncüsü.

demet akalın

Gerçeği bilmiyorum.
Ama çocuğuna namaz kılmayı öğreten bir kadın şampanya içmez herhalde.
Dahası getiren bunu biliyorsa o hareketi hak eder.
Tabi böyle olmuşsa açıklama yapması gerekirdi
(Yaptı yapmadı bilmiyorum).
Açıklama yapmayacaksa da taşkınlık yapmaması.

kadın pezevenk

Kızlarını satan anne müsveddelerini saymazsak kadın pezevenk çok nadirdir.

Sebebi kadının kadına güvenmemesi kanımca.

Erkeğe de güvenmezler.

Onun için karısını satanlar hariç pezevenkler biraz kırık olur. Kadını rahatsız etmeyecek, kendini kaybedip ondan faydalanmaya kalkmayacak kadar.

Yada kırık olmasa da Sonunun bir kör kuyu olmasından korkan birisi.

kadınla erkek arkadaş olabilir mi

Ben olmam, ısrarla benle arkadaş olmaya kalkan kadını önce sert bir dille uyarır, karşılık alamazsam direkt tecavüz ederim.

bir üniversitenin kötü olduğunu anlama yolları

Bazıları hala, neresi olursa olsun diplomayı alabilmek için formalite icabı gitmesi gerektiğini, asıl üniversitenin internet olduğunu anlayamadı maalesef.

çirkin bi kadın olmak

Çirkin demeyelim de daha az gösterişli diyelim.

böyle bir kadın benimle eşdeğer imana sahipse ,
Gerçekten ama gerçekten sahipse, öyle kaldığı sürece ben onu dünyanın en güzel kadınına değişmem. Artı gerekirse sırtımda taşırım.

Hem böyle kadınlar tam bir dişi kaplan olur.

O güzel dediklerin altında vitrin mankeni gibi hareketsiz yatarken, böylesi üstünde yılan gibi dolana dolana seni yer bitirir.

Ha böyle olmasa da fark etmez ama her gülün bir dikeni olduğu gibi her dikenin de bir gülü var gülistanda.

Nerden baktığınıza bağlı

kuran ın insan yapısı olduğunun delilleri

Resul zengindi. Muminleri arada yemeğe davet ederdi. Bazı Muminler erken gider yemeğin hazırlanmasını beklerlerdi. yemekten sonra lafı uzatırlardı. Resul onlara ben boş muhabbetleri sevmiyorum hem gece yarısı kuran'la meşgul olmak için kalkacağım diyemezdi. Muminleri Kırmaktan korkardı ve sineye çekerdi.

Ayrıca odalar arasında perdeler vardı. Mutfak ile yemek odası arasındaki perdeyi açıp içeri girerek peygamber hanımlarından bir şey isteyenlere Resul bir şey demezdi. O zaman tesettür yoktu. Hanımları servisi yapar sonra gelir masada yerlerdi. Diğer mumin kadınları da masadaydı. hep birlikte yerlerdi. Demek suistimal eden ve bahaneyle perdeyi açıp mutfağa giren munafiklar da vardı o zaman. Perde kapı gibi degildir. Kapıyı girdikten sonra açık bırakabilirsin ama perde kendi kendine kaplanır.

Ayrıca vahyin bir özelliği şudur:

Allah bütün işi resule bırakır. Resul yapamazsa müdahale ederek duruma kendisi el koyar.

yeni evlilerin evine gidilmez

Kesinlikle saygıdan değildir.
Adam tepesi atıp kapıya dal taşak çıkabilir diyedir.
Bunlar hassas mevzular.

2 ağustos 2022 yazar maaşlarının yatması

sakso farkı da neyin nesi..
ben onlardan değilim kardeşim,
Adam gibi düzenleyin şu bordroyu.

en ilginç isim ve soy isim kombinasyonu

Songül eniyigüler.

türbanlı bir kızla evlenilir mi sorunsalı

Sadece ve sadece allah rızası için örtünüyorsa evet.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.