bugün

AKP Ordu Milletvekili Op. Dr. Şenel Yediyıldız'ın katıldığı bir televizyon programındaki, "Daha ne olacak, biz Tayyip ağabeye ihaneti bırak, sırtımızda taşımamız lazım. Yani ayakkabısını elimizle yalamamız lazım" demiş.

(bkz: https://www.cumhuriyet.co...dmplayersource=share-link)

elini, dilini tutan yok sayın vekilin..
iğrençleşmeyin lan.
görsel
Yıllar geçti siyasal islamcılarda değişen bir şey yok. Yazık lan kimin dalkavuğuysa.
sonra biz kula kulluk ediyorlar deyince olay oluyor. kimisi dokunmayı bile ibadet sayar kimisi anası ile yakalasa anasını suçlar kimisi ayakkabısını yalar kimisi götünün kılıyık der..

akp lilerin geneli böyleler hayatları boyunca hep bir kompleks ile yaşamışlar. toplum baskısı özgürlüklerin kısıtlanması falan değil lan içten içe oluşan bir kompleksleri var. en yakınınızdakilere bakın alayında vardır. bu kompleksi 20 senedir iktidar olan birisinin elindeki güç ile gidermeye çalışıyorlar. dışarıdan bakınca ne kadar acınası halde olduklarını bir türlü göremiyorlar. rte seçim kazandıkça bunlar daha da fakirleşiyorlar hayatları ekonomik olarak, ruhsal olarak daha da yaşanmaz hale geliyor ama o kazanılan seçim ile gücü elinde bulundurup bunlara zırnık koklatmayan adamı övmekten, onu kutsallaştırmaktan da geri kalmıyorlar. sorsan hepsinin ağzına "heykelciler putçular" lafı var ama en büyük putçuluğu kendileri yarattılar son 20 senede.
ayak fetişçileri her yerdeler.
bizim ülkede kimse buna abest demez.

misal ingiltere de biri kralla ilgili böyle bir sey söylesin, tüm kamuoyu o adamı trafalgar meydanında sorguya çeker.
https://youtu.be/j5K0iDKVRQM
(bkz: böyle şeylere gerek yok mike)
Elle yalamak nasıl oluyor? O iş dille yapılmıyor muydu? Şaşırdık mı? Vallahi şaşırdım. Elle ha! ilginç.
Eyyyy Aktroller, aşağılık dürzüler; zaten yıllardır Tayyip abinizin çükünü yakıyorsunuz. Alışıksınız siz yalakalığa.
Bu yalamayan haliniz mi?
o kravatlı cahilinde , gerçek mesajla ilgilenmeyipte kendine malzeme arayanlarında da Allah tez zamanda belasını versin.
Midem eror.
Adamın sevgi göstergesine bak başkalarının bir yerlerini yalamak. Sen yala kardeşim de başkalarından isteme lütfen.
Yalamalara doymuyorlar.Fetonun donunu yaladınız şimdi de bıyıklının ayakkabısını yalıyorsunuz.isterseniz bir birinizi yalayın halkın yakasından düşün.Sonunuz geldi.
Sadece ayakkabısını mı? Daha başka şeyleri dillendirmemeleri de bir şeydir. Dillendirmeyin! Dil önemli. Dil, bir milletin millet olduğunun en önemli kanıtıdır. Dile dil demeyen arkadaşlara teessüf ederim. Diliniz kurusun emi! Dilime daha kötü kelamlar geliyor; ama burada dillendirmek istemiyorum. Dilinizi koparttırtmayın bana! Dildirin gidin uleyn!
Artık gülemiyorum bile. Mide bulantısından başka bir şey değil bu açıklamalar.
usual abimiz milletvekili miymiş?
bazı denyoların bahane edip bana saldırmaya çalıştığı izansız bir zatın beyanatı.

bu beyanatla tarif edilen ve benzeri yalakalıklar sizin kendi harcınız ve de kötü söz sahibine aittir.

ilaveten, kişi kendinden bilir işi; kendi cinsel yönelimlerinizi bana da izafe etmeye çalışmayın. hemcinslerinizden zevk alıyor olabilirsiniz, ben almıyorum.
Böylelerine başka bişey yalatacaksın da yazmayım şimdi. Ayıp olur.
Para insana herşeyi söyletir.
Bir yalak beyani.
hepsini anladım. ama ayakkabıyı niye elleriyle yaladıklarını anlamadım. kediler kafalarını yalamak istedikleri ama ulaşamadıkları için patilerini bol bol tükürüklüyorlar, sonra o patilerini kafalarına sürüyorlar. onun gibi bir durum mu yani?

konu görseli:
görsel
Frank'in hevesle yerine getireceği öneridir.

https://youtu.be/j5K0iDKVRQM
torunları- çocukları bu adamdan utanacaktır. daha seviyeli güzellemeler yapabilirdi.