bugün

görsel

Olay istanbul/Fatih ilçesinde meydana geldi. 49 yaşındaki L.K. isimli genç kadın akşam saatlerinde Aksaray'da bulunan bir restorana yemek yemeye gitti. Genç kadın burada yemek yediği sırada yine aynı mekânda bulunan ve yemek yiyen 43 yaşındaki C.Ş. isimli kişiyle tanıştı. Bir süre aynı mekânda oturan çift, farklı bir mekâna giderek alkol almaya karar verdi.

Bir eğlence mekânına giden çift burada uzun süre alkol aldıktan sonra mekândan ayrılarak bir otele gitti. iddiaya göre C.Ş. kadınla birlikte olmak istediğini söyledi ancak kadın cinsel birliktelik teklifini reddetti. Bunun üzerine öfkelenen C.Ş. yine iddiaya göre kadınla zorla birlikte oldu.

kadının şikâyetinin ardından istanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Yürütülen soruşturma kapsamında savcılık kadını Adli Tıp Kurumu'na sevk etti. Adli Tıp Kurumu kadın hakkında savcılığa sunduğu raporda tecavüze uğradığını ifade etti.

https://www.internethaber...taya-cikardi-2143107h.htm
henüz yeni tanıştığı adama nasıl güvenip de alkol kullanmaya gitmiş beraber? hadi bir mekana gidip alkol kullandın eyvallah. sonra otele gidelim demiş adam ve beraber otele de gitmişsin. seni zorla götürmemiş. ee niçin gittin otele? adamla sadece sarılıp uyumak için mi? tecavüze uğradıysa da sonunu kendi hazırlamış. adam suçsuz demiyorum fakat en az adam kadar kadın da suçlu.
49 yaşındaki genç kadın kısmına takıldım Allah affetsin.
49 yaşında ve genç kadın... sanırım haberi yazan arkadaş da onlarlaydı ve fazla içmiş...
Mekan istanbul aksaray.

Alkollü eğlence.

Otel odasında biten gece.

Pardon ama bunun neresi tecavüz. Bunlar parada anlaşamamış alüminyum.

Aksaray semtini bilenler ne demek istediğimi çoktan anladı.
Demekki neymiş,alkol içki insanlık alemine faydalıymış özellikle sahte içki.
Pardon ama adamla birlikte otel odasına film izlemeye mi gitti bu kadın?
Neden herkes tanımadığı adamlarla otel odasına film izlemeye gitmiyor.
Peki ya kadın iftira atıyorsa ve adam istediği parayı vermediği için???
Ya da kadın tecavüze uğrarken bağırdı da otelin güvenliği ve yan odadakiler mi duymadılar? Delili nedir?
bir kadın neden akşam dışarıda yemek yerken pat diye bilmediği bir adamla tanışıp, yemekten sonra birlikte bara gidip, bardan sonra da birlikte "otele" gider? hiç masum ayaklarına yatmasın.
Ekşi sözlükte sıradan bir olay.
restoran aksaray'da!!!!!!
tanışmanın hemen sonrası içki içmeye gidiyorlar!!!
adam kadını otele davet ediyor, kadın kabul ediyor!!!!!!!!

şimdi bu kadın otel odasına gitmeyi kabul ediyorsa nedeni bellidir. ğişti oynamak ya da kedi videoları izlemeye gitmiyor.

belli ki adamdan bir çıkar gözetti ve beklentisi olmadı, ya kadın paralıydı ve anlaşamadılar ya da adamın fiziksel bir durumunu beğemedi.

şimdi adamın tecavüz etme ihtimali yok demiyorum ama durum iyi incelenmeli. taciz, tecavüz günümüzde kadınların çok iyi kullandıpı bir silah haline de gelmiş durumda.

adaletin kantarını iyi ayarlaması lazım. adam suçsuz olabilir.
birde sözlükteki kadın yazarlara sözlük teyzesi felan deniyor 49 yaşa kadar genç kadınmış işte. ilk kez tanıştığı biriyle otele niye gider bir insan tecavüz vardır yoktur bilemem. geçenlerde kadının biri ilk kez konuşmuşum yemeğe gidelim dedi cafe var bir tane o gün ne yer içilirse yardım parası olarak toplanacak dedi.

işkillendim dolandırıcı mı böbreğim mi gider dedim erkek halimle korktum. kibarca kadını reddettim.
tanımadığı ilk kez tanıştığı insanla 2 ayrı mekana gidip bir otele/odaya gidiyor aynı yatağa yatıyor ama sevişmek istemiyor. ilginç
Ağa kadın 49 yaşında yani bizim falcao gibi kariyerinin son maçlarını oynuyor

Sen adamla yeni tanismissin
Tanışır tanismaz hadi başka yere gidelim deyip otele gidiyorsun

Bence işin içinde başka iş var..