bugün

görsel
görsel

siyasete inanmıyorum bir görselle nasıl söylenir ki başka?
görsel

Beybi!
görsel
görsel
görsel
Güzelim beyiti kamyon arkası yazısına çevirenlere selam göndereyim buradan. Neyse.

görsel
görsel
görsel
Eğer bir siyasi görüşüm olsaydı bunu bir tomar para ile ifade (görselde olan) ederdim.
Tüm siyaset-politikacılar aynıdır. Aralarında ki tek fark boyları suratlarıdır.
Siyaset cambazlığına giren adam, iradesine dikkat etmelidir. Çünkü siyaset karakteri bozar.
Siyaset, başkalarının ayak izinden sizi gitmeye zorlayan bir yoldur. Bu yolda siz bir ayak izi bırakmazsınız.
Vv.
Vs.
Vs.
Söylenmiş veciz sözler ( braundan Roosevelt bismarck) toplumlarda yaşanan travmalar akla gelince...

insanlık için siyaset her zaman bir yalan çıkar insanları kullanma kandırma menfaat aracı olmuştur.
Siyasetin görüşü olmaz, sadece güç para ve iktidar için çeşitli yalanlar yumağı olur.
kavunculuk ve karpuzculuk.

linki sildim acaip bi yere gitmiş cunku.

oğlum bak bu ikiliyi çok seviyorum. her anlamda oyum onlara.
her yer onlarla dolsun. bir sürü benzerleri yetişssin.
balkonda, tarlada, ana caddede hep onları görmek istiyorum.
görsel

Abdulhamit’i savunanlardanım. (bkz: swh)
görsel
görsel
görsel
görsel

Tek ortak noktamız vatan olsun gerisi teferruattır.
görsel
görsel
görsel

(bkz: hepsine muhalif)

bu işlerde,düşüncelerde sarı saçlı mavi gözlü küçük dev adamın mirası haricinde hepsi batak. ne sağı ne solu ne liberali ne demokratı ne de son zamanlarda gördüğümüz üzere sözde milliyetçileri. hepsi sonunda amacından sapıyor kişisel çıkarlarına hizmet ediyorlar.
görsel
Kanımızın son damlasına kadar..
görsel
görsel
görsel
görsel

aslında hiçbir ideolojiye bağlı hissetmiyorum kendimi, zira insanlığın genelindeki bu eblehlik, onlarla aynı paydada olma isteğime ket vuruyor.

düşünsene benle aynı duyguyu paylaşan adam evli komşusunu sikiyor. bu tip türlü türlü varyasyonlar varken, bir fikre bağlı kalmak mümkün değil. zaten içinde insan faktörü olan her şeyin suistimal edildiği gerçeğini ele alırsak karanlığa yüzünü dönmek daha mantıklı.

göz görmeyince gönül katlanıyor...
Böyle puşt gibin ibne gibin bir şey.

görsel

Yanarlı dönerli...
görsel
güncel Önemli Başlıklar