bugün

Reklamlarında çalkalamadan içmememizi söyleyen firmanın güzel bir ayranı
son reklamını aşırı uzun ve gereksiz bulduğum boşuna para harcamış dediğim acaba satışlarımı azaldıda böyle uzun reklam veriyor sorularını kendime sormamı sağlamış firma.
piyasanın istinasız en iyi ayranıdır.
kıvam ve tadı mükemmeldir.
(bkz: eker ayran)
çalkalama kıvamını tutturursanız tadı mükemmel oluyor bunun. ne az ne çok çalkalamaya dikkat.
reklamı en etkili ayran bence.
izleyince insan gaza geliyor.
gidip alayım ben bunu falan dedirtiyor.
içtikçe içesi geliyor insanın.cidden lan.
son iki gündür sahibi dünyanın en mutlu kişilerinden olan ayran firması. adam ekstradan bir düzine para sayma makinesi almış.
şahsen ben;
rte ayran milli içkidir deyince ayran bar açacak adamlar tanıyorum.
firma ablemine bi turk bayragi koyar artik. milliler ya hani.
rte'nin "milli içkimiz ayrandır" diyerek içki sınıfına soktuğu ve bizleri de gülme krize soktuğu tuhaf çıkışindan sonra üzerinde bayrakla satışa sunulmasını beklediğimiz milli gururumuz.
Milli içecek markasıdır.
son reklamında sahilde ayran içen gençler olan reklam. ulan 20 senedir çok şükür sahil deniz tatil köyleri gördük görüyoruz. sahilde bi tane ayran içen görmedim amk. tansiyon düşecekte belki o zaman içeriz.
süt kokan, iğrenç bi tadı olan, vıcık ayran.
muaddillerine göre tadı vasattır.
En iğrenç ayran türü, kaliteli Restoranlar kendi ayranlarını kendi yaparlar yine de u marka ve türevlerini kullanmazlar.
dost ayran karşısında diz çöküp tövbe eden ayrandır.
2 sütaş ayran bir dost ayran etmemektedir.
(bkz: Hepimiz sütaş ayranız)
zırt pırt iki ve bir litrelik etiket siparişi açıp sövdüren ayran.
O kadarda guzel degildir. Artik satilmiyor herhslde ama tikveslinin ayraninin uzerine tanimam.
karikatürlerinin komikliği kadar iyi olmayan ayran türü.

dost dan şaşmayın.
Taze ayran.
Dünyanın en saçma ve gereksiz tv reklamına sahip ürün.
Lahmacunu plajda yiyince cool olur falan saçmalamışlar.
Mama gibi. Şu an içiyorum.
bugün sanal markette bulamadığım üründür. eskiden piyasanın en iyisiyken nasıl oldu da silindi gitti böyle. şişesi şeklinde bile eski havası yok.
güncel Önemli Başlıklar