bugün

aynı zamanda sözlükte 1.90 olup reelde 1.70 olan yazardır.
aynı zamanda sözlükte seksi olup reelde quasi modo olan yazardır.
kısacası bir sözlük profilidir. yersen ye yemezsen de gargara yap. orucun bozulmasın.
Bir sözlükte doktor olup reelde çöpçü olmak değildir.
(bkz: işsiz güçsüz serserinin biri) *
(bkz: zall)

sorsan coder. Sorsan bilgisayar hakkında ulvi bilgilere sahip.

gelgelelim o napıyor? Sürekli sözlükte takılıyor. tam bir işsiz.
reelde muhendis sozlukte issiz olunmasindan yegdir. sozluge katki sagliyor olabilir.

reelde lead software developer denilen, yurdum insaninin bilgisayarci diye tabir edip, face patlatabiliyon mu, bizim oglanin kasaya format lazim yeeenim diye yaklastigi bir adamim. sozlukte kod yazacak halim yok haliyle. (bir iki kez bilgi icerikli entry denedim tabi ama fos cikti. simdi cikip singleton, mvc, simetrik algoritmalar, huffman falan diye entry girsem tesiri yok. onun yerine singleton abazanimiz dr huffman metresi mvc'ye simetrik sekilde algoritmik olarak kayiyor desem milletin sol eli dolmaya baslar, acik oy arti patlamasi yasar entry.

kisaca ozetlersek;

singleton: yazilim deseni
mvc: yazilim deseni
huffman: kayipsiz data compression algoritmasi, algoritmanin yazari huffman.
simetrik algoritma: encryption algoritmalarinda bir tur.

durum o derece vahim sozluk. dertliyim.
Aynı zamanda sözlükte ceo reelde işsiz olan yazardır.

Aynı zamanda sözlükte ferrari sahibi reelde bilet veya kart ile yolculuk yapan yazardır.

Aynı zamanda sözlükte kız babası ıssız adam triplerinde reelde akşam hanımının soyup bıçağın ucuyla verdiği elmayı kemiren yazardır.

Dip not: başlık 2015te açılıp, entryler bu minvalde yazılmış.
Tek tek gelin arkadaşlar daha evdeyiz korona var bir günde açmayın tüm dosyaları. Evet.
bir zamanlar
(bkz: muhendis ama yikik)idi.
öyle biri vardı 7 yıl önce. sözlükten ziktir ettik ipneyi. kaç kızı kandırdı ama bu şerefsiz.
Ah ben, şerefe .
(img:#2005019)
Benimdir. Şu an vicdan azabıyla araştırma yapmaktadırlar. Hem sözlükte hem reelde hem mühendis hem işsizim.

Kazık kadar olduğum ve buna rağmen bugün yıllar sonra bütün gün bilgisayar basında oyun oynadığım için vicdan azabı yaşıyorum.