bugün

artık "sözlükteki bütün erkekler peşimde koşuyor, bana kul köle oluyorlar" edalarından vazgeçsinler. zira 3, 5, 10, 20, abazanın sizi pohpohlaması sizi özel, güzel yada çok zeki yapmıyor. egonuz kadar karakteriniz ve bilgi dağarcığınızı geliştirmeniz dileğiyle. isteyen üzerine alınabilir ve alınması gereken zaten mutlaka alınır.
Feyzo sandım lan bi An.
Fotoğraflarınızı yaymayın. ifşa etmeyin kendinizi. Yazık.
sevgilinizi ısırmayın kızlar Isırarak sevgi gösterisi olmaz, burdan yola çıkarsak odamdaki sinekler bana sırılsıklam aşıklar.
bir gün sevgilim olur da kolumu ısırırsa agzına ramazan davulu tokmagıyla vururum.
canım arkadaşlarıma tavsiyemdir. **
tuz gölüne aştiden gidilmez.

tuz gölünün yakınından dolmuş da geçmez.

bi de mümkünse benimle arkadaşlığı kesin.
Bir gün anne olacağınzı düşünün.
kendisini bir tur otorite zanneden kisinin tavsiyesi.
zira 3,5,10,20 abazanin beni pohpohlamasi beni ozel, guzel, ya da cok zeki yapmiyor. ama seni kiskancliktan kuduran biri yaptigi kesin.
sözlük erkeklerinin tavsiyelerini dikkate almayın.
Ulan "Sözlük kızlarına bir tavsiye" yazıyor, gelip ben okuyorum. Banane amk.

benden tavsiye filan yok. iyi geceler deyin yeter.
rocstar hala bakir kızlar ,sizin artık illaki bi el atsanız şart , el atmayı gerçek anlamda algılamayın o hep el atıyor.*
Nefes almaya devam edin.
kıskançlık iddaalarında bulunan arkadaşa sesleniyorum; durumda kıskanılıcak her hangi bir şey yok. ama belliki bazı şeyleri üzerinize alınmışsınız ki savunmaya geçiyorsunuz. beni bilen bilir bilmeyen kendisi gibi bilir.
(bkz: Adam olun)
Yapin,edin, olun ile biten cumleleri takmamalari gerekir kafalarina. Zira emir kipi ile biten cumlelerdir bunlar, tavsiye cumleleri degil.
tıraş olun.
Burası ego kasma forumu değildir. Ego kasmak istiyorsanız gidin forumlarda chat programlarında takılın. Gerçi ordada bakan yoktur ama. Ego kasmaya gelen huurlardansanız siktirin gidin.
profil fotoğrafınızı memelerinizin resmini koyun uğraştırmayın bizi.
rockstardan uzan durun tam bir kro.*
ayak serçe parmağınıza dikkat edin. vurmayın sehpaya aman diyeyim! acı çekersiniz. bir daha hiç koşamazsınız. boşuna beslemem ben o zaman.

vururum!

atın mı var derdin var arkadaş!
Cirkinsiniz diyen piçin tipini merak ettim. Killi göbekli picler fıstık gibi kızlarımıza suratlarına bakmıyor diye karı tribi atıyor.
Aklınızı başınıza alın.
beni mesaj kutumdan taciz etmeyin ben beğenirsem sizi bulur arzu edersem de buluşuruz zaten.
bana yazin.
görsel
herkes sapık değil. bir şans verin .