bugün

erkek güzeli sefil bilo.
'seda* benim helalimdir' diyerekten kendini ispatlamış olan bir şarkıcı, türkücü
'şimdiii, bağyanla anlaşamama sebebimiz.. benim ingilizceyi amerikan aksanıyla öğrenmiş olmam' diyebilen, çok ileri* derece ingilizce bildiğinden şüphelendiğim canlı bir varlık.
Şahan Gökbakarın Berkut tiplemesini bu varlıktan esinlendiğini düşünmüşümdür hep.
milli damat.
kimsenin adam yerine koymadığı insan,acıyorum doğrusu bence şöhret tutkusu kurbanlarından biri...
reklam peşinde koşan son derece gereksiz bir şahsiyet.
kırdın kalbimi şarkısının klibinde deniz akkaya'yı oynatan ulu insan..
deniz akkaya o yıllarda estetikten nasibini almamıştır.
(bkz: deniz akkaya)
(bkz: şark bülbülü)
seni seve seve çok seve seve seviyorum
kırdın kalbimiii gel al gönlümüü
bitanesinden bitanesine cantanesinden cantanesine e duy sesimi
gibi yaratıcı eserler onun sesinde vucuda gelmiştir.amman diyelim.
her çıktığı programda yağız delikanlı ayaklarına yatıp,söylerken kendisininde inanmadığını kabak gibi ortaya çıkaran surat ifadesiyle,söyledikleriye rezil olan,sabah'ın günaydın ekine verdiği demeçte,''benim reklama ihtiyacım yok,katıldığım programın ratingleri zaten tavan yapar''gibisinden bir açıklama yapıp,ancak kendi egosunu tatmin etmiş,haberi okuyanlara da''ondan mı her programa seda sayan'la çıkıyon be dürrük''demesine sebebiyet vermiş,ilk çıktığı dönemlerine göre,programlara iyice şekilli çıkmaya başlamış,medya maymunu..
burnundan konusan insan modeli.
bundan seneler önce esra ceyhan'ın programında delikanlı adam bakire kızla evlenir diyen aradan gecen yıllar sorada seda sayan gibi bi bakireyle nisanlanan (bkz: delikanlılık abidesi) zıctıgını ka$ıklamıs zat-ı muhterem.
(bkz: delikanlılıgın kitabını fatih ürekle yazmak)
dün akşam beyaz şov da sezen aksu nun kendisi için söyledikleri ve ilerisi için düşüncelerini duyduğumda dumur olmuşumdur. zira sezen aksu bunun prodüktörünü aramış, "bu çocuğu bana verin, iki senede ikinci tarkan yapayım demiş". dün akşam farketmiştir artık sezen hanım allahın sevgili kulu olduğunu.
toprağın olayım da üstümden geç ez beni sözünü çıkaran kot pantolon üstüne beyaz gömlek giyen genç muşlu şarkıcı
herşeye saygı duyan şarkıcı (bkz: saygı duyuyorum)
sezen aksu'nun yıllar önce,aradığım ses,dediği çığırtkan.
son klibi dale don dale ile listelere girmeye hazırlanan sanat(çı)
http://www.youtube.com/wa...;search=nihat%20gen%C3%A7
"benim olmazsan taciz ederim,bana gelmezsen ben getiririm" sözlerine sahip tehditkar bir şarkısı bulunmaktadır.
gündeme nasıl geleceiğini çok iyi bilen, aklım sıra kalp adamı, aşkların adamı..
hadi ordan demek lazım..
çık magazinlere, yap eğlenceni, kır paraları sonra kalk aşk adamı profili çizmeye çalış..

inananlar var merak etmeyin, parasız kalmaz onlar..
hoşçakal nihat doğan..
doğan görünümlü speedy gonzales
seda sayandan once yonjalarda kız arayanlardandı.hatta zamanında esraya bile ilan etmıstır askını.
undefined famous object "UFO" .

(bkz: reklam aski yasayan unluler)
(bkz: seda sayan)
(bkz: meslegimde top olacagim)
seda seyan ın beğendiyi erkek modelinin ikinci örneği (bkz: mahsun kırmızıgül)