bugün

bizim karşı komşu, mini etek giydirip birde motorbisikletle şehir turu attırıyor hatunu arkada.
o manzarayı anlatamam baby.
Yok baba niye kusura bakalım.
Karım ne giyeceğini bana soruyorsa onu da ben mi söyleyeceğim yani. Hoş ufak kız çocuğu değil yani sapıklar belki Ne bileyim hani gözüne iliştirir kötü bir şey yapar diye kaygılanırsın ve karışırsın. O Koskocaman bir birey Eşek kadar kadın olmuş nerede ne giyecegini de biz mi diyelim yani. Dostum Gerçekten bununla yaşanılmaz.evet.
neden kusura bakalım karının bacaklarına bakıyoruz ya.
Zaten yengenin bacaklarına bakıyoruz abi ne kusura bakması diye cevap verilecek beyanattır.

görsel
tabiki kardesim. seni en cok ben destekliyorum.

karinin mini etekli fotograflarini ozelden atarsan daha icten destekleyebilirim.
Elbette giyer. Hatta super mini giyer canim karim.
neden kusura bakayım kardeş. hatta hoşuma bile gider. giysin tabii karın mini etek.
Laik ve cehapeli erkek söylemi, evet bu godoşlar yüzünden ülkenin başına gelmedik kalmıyor, uğursuz müsibetler.
Gavatsan giydirebilirsin kardeşim ama ben karıma miniyi değil eteği bile giydirmem. Karımı onca abazanin namussuzun önüne o şekilde çıkarıp meze yapmam asla.
Giysin yahu ne var bunda. Hatta bizim burdan da arada geçsin selamlaşırız.
Ortada kusur olduğunu kabul eden geniş mezhepli sivingır gavatı erkek pardon erkeğimsi beyanıdır.
başbaşayken şeffaf bile giyebilir hiç fark etmez.
yazılanlara bakarsan hiç kimse yakınlarına mini giydirmiyor ama o miniler kime satılıyor acep. herhalde ihracata gidiyor.
herkeş namus timsali kesilmiş.

bırakın bunları koçum. etekten başınızı uzaya kaldırın. eteklerle uğraşa uğraşa yerde kaldık. millet aya gidiyor aya.
Estağfurullah,ne kusuru.
Benim ölçüm "dalgalı kur" antalya'daki sınırımla antep'teki farklıdır.
Bu şekilde seni anlayınca onlar da seni anlıyor, öyle itiraz edeni görmedim.
ister karın olsun ister olmasın. Kadınlar istediğini giymekte özgürlerdir hep.
Koççum benim erkeğe bak. Helal olsun.
kimse kusura bakmasın karındır bakarlar.
Karına söyle midi etek giysin, hanım hanımcık olsun.
Bacakları güzel ve uzunsa giysin , kısa ve tombulsa milletin göz zevkini bozmasın. Haram ve günah kısmını takmadigin belli.
Kusura bakarlar mı bilmem ama kesin hatuna bakarlar abi.
Ortada kapı gibi istanbul sözleşmesi var tabi. Giyer..
Güzel bir başlık. Türk milletinin ne kadar ileri görüşlü olduğunu,kadın haklarından ne kadar anladığını,kadını öldürmeyip ne kadar üst düzeyde gördüğünü,ve bu kafayla giderse dünyanın en üst ülkelerden biri olacağını aynen gördüğümüz yüce bir başlık.

Bu kafadaki milletler zaten hiçbir zaman diğer milletlere köle olmamış, kendisini kıskanan almanya 'ya gidebilmek için alman götü yalamamışlardır.

Başlık beni gerçekten duygulandırdı.

Hep böyle devam ... ne kadar güzel !!
Kendi tercihidir.bana söz düşmez.