bugün

sevdiğimiz kızlar.

ve anlaşılan bazılarına sağlam tekmeyi vurmuşlar ki iftira politikaları baş göstermiş.
hası da vardır kötüsü de vardır dediğim, çoğunlukla çalışkan,gözü pek, hamarat kızlardır.
Burunlari var.
harbi delikanlı kızlardır sarkmaya falan kalkmayın adamı fena yaparlar.**
hepsi minimum 10 cm topuklu giyer.

boy ortalaması düşük kızlardır.
ani sinirlenirler , cana yakin olurlar , hareketlidirler.
Siz yerinde görün. Güzeller gayet. Genelide Çok temiz. Burunları kısmen uzun ama olsun. Temizlik abideleri onlar.
bir kızda aradığım özellikler başında gelendir. deli doludur delikanlıdır büyük ihtimal milliyetçidir özellikle samsunlu kızların yüzleride 10 numaradır.
arada yamuklar da çıkmıyor değil tabi onlardan da uzak durulmalıdır.
neşeli, eğlenceli, sıcakkanlı, hırçın olur. çok üstüne gelinmesinden hoşlanmaz, damarına da basılmasından hoşlanmaz. inadı tuttu mu kaçın.
not: korkmayın ısırmaz huyuna gitmesini bilin yeter ki.
Uzak durulması gereken kızlardır. Gereksiz atar yaparlar. Hiç girmiyorum koşarak uzaklaşın.
benzetildiğim kızlardır. güzel olsalar gerek.*
uzak durulası kızlardır.
trabzonlusu da giresunlusu da hayatımı sikti attı bir dönem. *
akli olanin uzak duracagi kizlardir.
Bir kısmı varki adamın anasından emdiği sütü burnundan getirir. Ben rizeli olarak rizede yetişmiş bir kızdan korkar uzak dururum mesela.
Hayat skiyoruz evet uzak durun bizden. Bizi taşıyacak erkekler varsa gelsin yoksa s.ktirsin gitsin.
Tersi pistir. Artistlik yapmamak lazım. Genel özellikleri ise güzel olmalarıdır.
ekseriyetle bakımsız olurlar.
haçan herbiru birbirundan cüzel olan çizlardur.

aynı dili mi konuşuyoruz ne?
samsunlu olanlar haricinde bi boka yaramazlar.

düzenleme: tamam kızmayın, kendinizi gösterin de yarıyor musunuz anlayalım.
Güzel etli karalahana sarma yaparlar. Tadı da çok güzel oluyor.
kardeniz gibi esereklendi mi parlayan kızdır.
atarlandı mı tanımayan hatundur.
sevdimi bırakmayan delikanlıdır.
çok iyi dürüst kızlardır zamanında birisiyle tanışmıştım biraz sert mizaçlıydı.
akdenizde yetişmezler.Manş denizinde hiç yetişmezler.Kızıl denizde olanları daha önce hiç gözükmemiştir.
uzak durulmalıdırlar. gereksiz ota boka aşırı sinirlenirler. sinirleri geçtikten sonra çok tatlı olurlar ama yine de zordular.
Zeki çalışkan ve turkiyedeki en güzel kızlarıdır.