bugün

evrenin en buyuk cikmazlarindan biridir. kimisi tatli sevimli kendini yerebilen pasidlf iddiasiz tipleri sever kimisi de eksikliklerini gostermeyen ya da eksiklikleri olmadigina inandirabilen hirslarinin pesinden giden hircin adamlari...
kadınlar herşeyi ister , ve çoğunlukla başarır .
kadınlara dünyayı ver marsı da ister .
Nerden biliyim kadın değilimki oğlum
Sahiplenilmek ister kadın çünkü onu sahiplenen adam onun canı yanmasın diye canını verir. Bu durumda da kadının adamı sahiplenmesi gerekmez adam zaten teslim olur.
Her sekilde Trip atmak ister.
ikisi diyen yazarların, bize bu anların nasıl anlaşılacağı hakkında bilgi vermesi gereken karşılaştırma.
Buyrun aşağıdaki adreste bolca kız var sorabilirsin.
http://www.kizlarsoruyor.com
Sorulacak en saçma soru.

Karşımdaki erkeğe sahip olmak isterim, onun tarafından da sahip olunmak isterim.

ikisi de bir arada. Yoksa ortada ilişki olmuyor zaten.
sahiplenmek ve sahiplenilmek ya karşılıklı olmalı ya da hiç olmamalıdır.
Sen benimsin tamam mi kimselere yar etmem seni diyen yakisikli zengin harbi bir sevenim olsa can feda yani.
Kadınlar ona sahip olana sahip olmak ister.

Buda size aforizmam olsun.
sevgilisi kimseye bakmasın, o da sevgilisiyle beraberken güvende hissetsin ister.
Sahip olunuyormuş gibi yaparak sahip olmak, neresinden bakarsan bak fitne fücurca.
sadece para ve dimdik penise sahip olmak isterler. bu ikisini gerçekten benimserler.

gerisinin onlar için pek bi önemi yok
kadınlar herşeyi ister .
eksik önerme.

hangi kadın bu çanta bana sahip olmalı veya bu etek bana sahip olmalı falan der ki?

tabii ilişkiler bazında bakılırsa da olaya;

evladım, 5 parmağın 5'inin de farklı olmasının belki de bir sebebi vardır ha ne dersin?
güvende hissetmek ister'i de bir türlü anlayamamışımdır. sanki etrafınız sarıldı da sevgilin seni koruyacak mı ? sanki dünyayı uzaylılar istila ediyor da sevgilinin koruma kalkanı mı var nedir bu güvende hissetmek ? yolda giderken araba çarparsa ikinizde ölürsünüz veya sakat kalırsınız net.

kadınlar ne ister türevi sorulardan biri.
Tasma takıp, tasma taktığı kişinin tasmasından tutmak ister. Ne bu be köpek mi sahipleniyorsunuz.
ikisinden önce bence sahip olduğundan emin olmak ister.
Yahu saçmalamayın artık.

Kadın bir mal değildir sahip olunmasına gerek yoktur. Aynısı erkek içinde geçerli. Gerçekten anlamıyorum sizler insansınız yani birbirinizi sahiplenmenize gerek yok. Sizin ihtiyacınız olan birbirinize aşık olmak birbirinize destek olmak. Birbirinize güven duygusunu hissettirebilmek.

Benim tavsiyem şu: sahip olmayı sahiplenmeyi bir kenara bırakıp, eşitlikçi, kollektif bir ilişkiye sahip olup bu ilişkiyi komün yaşama evriltmeye çalışın işte o zaman bu soruların ne kadar yersiz olduğunu anlarsınız.
Zengin olmak ister.
Kadinlar cok sey ister de ne istedigini pek bilmez. iste sorun burada baslıyor.
kadınlar her ikisinide ister

(bkz: kadınlar ne ister)
sahip olmak-olunmayı istemek cinsiyetle değil karakterle alakalidir. baskin karakterde olan insan sahip olmayi, daha silik insan ise sahip olunmayi ister hep.