bugün

tercihi farklı olma olasılığı olan erkektir.
ibnedir o ibne.
ayrılığı kabullenememiş erkektir. yaralıdır ve sağa sola saldırmak hırsını almak ister.
(bkz: gay)
biri gelir biri gider düşüncesine henüz sahip olmayan erkek.
içi seni dışı beni yakan erkektir.
her ne kadar nefret ettiğini söylese de; bu tamamen yalandır!
gerçekten erkekse eğer; mastürübasyon yaparken herkes gibi o da dişi familyasından birilerini hayal eder.
ilkokul 4'e giden erkek çocuklarıdır. tamamına yakını kızlardan nefret eder. yetişkin olup da kızlardan nefret eden varsa, ya terkedilmişliğin acısı hala duruyordur ya da ilkokul 4 seviyesinden hala kurtulamamıştır.
başlığı görünce içimden aha tam beni anlatan başlık dedim. evet ben nefret ediyorum ama eşcinsel değilim. zaten onunla bi alakası yok. sevgili olmaktan sıkılıp, bunaldım yani artık bezdim. sevgili olarak sevişmek istemiyorum yani. tam bi dert. ha cinselliğimi yaşıyabiliyo muyum? o ayrı tabi. rahat rahat sevişebiliyorum. benim yolumu tercih etmiş erkekler şanslıdır. evet sadece sevişiyorum.
olsa olsa
(bkz: eş cinsel)
ya kızlardan nefret ediyorsa bi kere erkeklerden hoşlancak diye de bi şey yok ayrıca.
bir kız tarafından acı fena halde yakılmış adamdır. geçicidir bu his. *
seviş(e)meyeceği anlamına gelmez.
terkedilmiş, tokatlanmış, aldatılmış kısacası yarası olan birinin açabileceği başlık.
okuyunca nefreti tanımla, fiziksel olarak mı nefret yoksa duygusal mı? diye düşünmeden edemediğim yazı.
bebekken annesi tarafından ihmal edilmiştir.
Olaya farklı bir bakış açısı getirerek ben karakterdir ve fesat oldukları için nefret ediyorum.
kuyruk acısı vardır kesin ve mutlaka yeniden aşık olur.
Hormonları bozuktur, adam sayılmaz.
Tayt giyiyordur la o yatarken.
daha büyümemistir o.
Hayatında tanıdığı birkaç kızdan da boynuz yemiş erkektir büyük ihtimal.
ibiktir.

uuu beybi.
hormonlari ile alakasi yoktur.
Genelde feminen egilimli erkekler kizlarla gezer, çunku onlarla daha iyi anlasirlar.

Hemen yapistirmissiniz yine.
zekası, hormanlarına galip gelmiş kişidir. beyniyle düşünür.
bir kadından büyük bir kazık yemiş ancak zamanla nefreti azalacak olan erkektir.
güncel Önemli Başlıklar