bugün

kız kişilerin nedense megoloman, ayna en iyi dostu olan, saçlarını hergün gemi kıçı modeli yaptıran, her türlü fırfırlı gömleğe sahip olan ve bir defa giydiği gömleği 2. defa giymeyen, envai çeşit marka pantolonu bulunan (bkz: lewis) (bkz: colins), ve utanmadan bu pantalonları olabilecek en düşük seviyeye getirerek götün altındaki bacaklar hareket etmese düşecek seviyeye getiren, ve bir o kadar da sivri burunlu, sanki hergün biri yalıyormuş gibi parlayan, yürürken insanı gıcık eden tıkkıdı tıkkıdı diye ses çıkaran ayakkabılar giyen ve çıktıkları kızlara yada kendinden hoşlanan kızları zerre kadar umursamayan, onları n peşlerinden koşmasını izlerken sevinen ve bizim daha doğrusu benim piç diye hitap ettiğim piç kişilerden hoşlanması.
(bkz: gözlerinin hastasıyım tespitlerin ustasıyım)*
(bkz: sezercigin zamparaliklari)
gayet normal bir durumdur. zira adı üstünde piçtir bu insanlar, kızları umursamaz, takmaz. işte onları çekici kılan şey de budur. kız onu elinde tutma pahasına yapışır yalar yutar. fakat siz kıza ilgi gösterirseniz, kız sizi kendisine ait gördüğü için her olayda zeytin yağı gibi çıkar yukarı. yadırganmaması gereken durumdur, böyledir bu.
dünyamızın her anlamda imajdan oluştuğunu varsayarsak pek de garipsenmemeli. ama; sonra kızlar o jan janlı ambalajın altında yatan malı farkettiklerinde ise; "tüm erkekler hep böyle, kaba, ayı" diyerek erkek neslinin tamamına bok atmamalı.
(bkz: piç olsun çamurdan olsun)
kızlara en kolay tak geç yapabilen ırk bunlar oldukları için kızlar bunları pek sefer zira uğraşmaya didinmeye gerek yoktur, piç her türlü takıcaktır
4 s kuralı manyağı kızlardır. akıl dağıtılırken bu kızlar kapı dışında kalmış olabilirler.
(bkz: Arka mahalle guzeli)
(bkz: erkeklerin kotu kadinlardan hoslanmalari)
piç olanların, aynı zamanda yakışıklı ve bakımlı olmalarıyla paralel olarak işleyen bir durumdur. aşktır. ota da konar piçe de konar. ayrıca bunun erkek versiyonları da vardır. (bkz: erkeklerin kaşarlardan hoşlanma takıntısı) böylesine saf*, düşünmekten aciz, burnu 105 karış havada, süsünden pozundan başka bir sorunu olmayan, memnuniyetsiz kızların erkekler tarafından baş tacı edilmesi sorunsalıdır. tabi ki aşktan başka sebepleri de vardır. * bu durum sadece kızlara mal edilmemelidir.
simdi genel olarak havva taifesi yani kadin milleti genellikle uckagitci, sahtekar, pezevenk , sarhoslara tutulur. cunku bu tip adamlar onlara heyecan verir ve standart iyi adamlar ise onlari sıkar. bu gerci iki cins icin gecerli bir olgudur ama bir adam asik olmadan bir kac kadinla beraber yasayabilirler. ama kadinlar ise birlikte yasamadan idare eder ama asik olmalari gerekmektedir. neden filmlerde kotu adamlarin ilgi sekici olduklarini ve iyi adamlarin affedersiniz mal oldugunu dusunurseniz ne demek istedigimi anlarsin belki. sunuda belirtmek gerekir ki shawin birsözü ile entrymi tamamlayayim :

italyada borgia döneminde savaslar surup gidiyordu . ama bu dönem rönesans'i yaptilar. da vinci , raphael, donatello gibi sanatcilar cikti. isvicre 200 yildir baris icinde ve sadece guguklu saat uretti''
kizlarin kendilerinin ideal erkek diye tanimladigi (saygili, efendi, soz dinleyen, yalan soylemeyen, gozu disarida olmayan, komik, akilli..) tipteki erkekleri sevmemelerinin bir sonucudur.
genellikle mazoşistlikle alakalıdır bu.malum aşıksın ya rahat duramıyosun..illa acı çekicen. adam gibileri sıradan gelir,sıkıcıdır.piç tiplerin ise her an sizi aldatabilme özelliği olduğu için hayatınızdan heycan eksik olmaz.sonra piç sevgilinin başka kurbanlar bulmak için gitmesiyle bir heycan bastırır insan sormayın..insanın kendisi kaşınmıştır sonuçta.kendi düşen ağlamaz denir geçilir ama düşen taraf için pek öyle olmaz.

ayrıca efendi tip jack gibi olacaksa gidip sawyer seçilir tabi.kıyaslama bile kabul edilmez.sonrasında sürünülür ama olsun.. * (bkz: lost)
(bkz: ask zaten manyaklik degilmidir)
efendim yok "ben niye aldatıldım", yok "benim akderim bu muydu" gibi sözlerle sona ermesi muhtemel takıntıdır. ilişikinin sonu bellidir o yüzden ağlamaya sızlanmaya gerek yoktur.
"piç" tabir edilen erkeği gönlümce tanımlama özgürlüğüne sığınarak tespitimi sunuyorum: kadına bunu yaptıran annelik duygusudur. sıradan, normal ve problemsiz erkek bir kadının ilgi ve şefkatine en az ihtiyaç duyan erkektir. kendi başının çaresine de bakabilir.

bu piçler (tabirin ağırlığı altında eziliyorum) kadının anaç tarafına seslenirler, kadının içindeki anne de bu sese kayıtsız kalmaz. afacan, özgürlüğüne tutkun, problem yaratıcı bu tipe bağımlılığı bundandır. bir annenin titizliğiyle onları hale yola sokmaya, değiştirmeye, dönüştürmeye çalışırlar.

doğuştan annelik duygusundan yoksun mutlu kadınlar bu tuzaklara düşmez. onlar, kendi yollarını kendileri çizebilen, kendi annesinin kucağından en geç 4 yaşında kurtulabilmiş, tatlı prenslerinin kucaklarında sevilmenin keyfini çıkarırlar. Biz bunlara birey olabilmiş erkekler diyoruz.

mülayim tespitine ekleme: bazı piçler, her tür yola sokulma çabasından yırtmalarını, yularlarını koparıp, dörtnala uzaklaşma içgüdülerine borçludur.
(bkz: herkes layıkını bulur)
kadınların içindeki rekabet duygusunun bir çıktısıdır.
piç dediğin adam kimdir? herkesle takılan, kiminle olduğu belli olmayan kimseye bağlanmayan insan koyup bırakan.
bize göre bu erkeğin bir çekiciliği olamaz.
olur.
bu tiple beraber olan kadının bir iddası vardır " ben" bu adamın hayatındaki "kalıcı" olacağım
eğer o kadın bunu başarabilirse bu piç dediğimiz adamın mazisindeki bütün kadınları yenmiş olur.
kendileri farkında olmasada peşinde oldukları budur.
modern zamanda, kaba görünmesine karşın, genelleme olmasa da 'ortalama' bir yargıya olanak veren bir tespit, bir hakikattır ki nice efendi, zeki, sevimli erkeği... ühü...
nedenini bilemediğim doğru önerme. ama tam açıklaması yok sanırım. *
artık büyüdüğünü hisseden kızımız yeni okulunda karizma yapmak için böyle bir seçim yapmış olabilir. * *
bir dönem yayınlanmış serseri dizisinin bir etkisi olabileceğini düşündüğüm ve hatta okan yalabık'ın da katkılarının olduğu yeni akımlardan biridir.
benim düşünceme göre, genç kızların bir çoğu egolarını tatmin etmek için, büyük tavırları takınırlar. zaten yaşları itibariyle bir çocuk kadar temiz kalbe, bir yetişkin kadar da çekici fiziğe sahip olduklarından, serserilerin hedefi haline gelirler. gerçekten temiz duygularla karşısındaki serseriye bağlanan kızımız ilerde liseli serap gibi, gönlünü kaptırdığı şerefsizin istismarıyla hayatını karartabilir.

bence yanlış olan önermedir, temiz kalpli bir insanın sömürülmesidir onun adı, yoksa genç kızların buna meraklı olduğunu pek düşünmüyorum. *
serseri olmayan sevgili bulabilmek için ya üniversitede okuyan bir öğrenci, ya da aylak aylak gezmek yerine işine gücüne giden düzgün bir genç bulmak zorunda olan liseli kızımızın bunda başarılı olmasının pek mümkün olmayacağı düşünülürse ya okuldakilerle yetinecektir ya da etraftaki serserilerle sonucuna ulaşılan hadise.
ergenlik dönemi sancılarındandır. karakterin daha oturmadığı ve dünya görüşünün çok ama çok kısıtlı olduğu bir dönem olduğu için gerçekleşen durumdur. düzelecek olanları zaten düzelirler ve düzgün ilişkiler yaşarlar, yaşamaya çalışırlar. hala daha bu tarz adamlarla takılanların ise zaten gelecek beklentileri kısıtlıdır ve hak ettiklerini yaşarlar.