bugün

1-kazakistan
2-ukrayna
3-norveç
4-finlandiya
5-polonya
6-babel
7-babel
8-crouch..
rusya
ukrayna
finlandiya
norveç
isveç.
Rusya.

Ukrayna.

Venezuela.

Çek Cumhuriyeti.

Kolombiya.

Litvanya.

Türkiye.

Moldova.

Belarus.
Hayaller: Salyalar akarak yazılan ülkeler
Hayatlar: Türk kızları.

Canlarım ya, hayal kurma demiyorum hobi olarak kur ama.

Bir liste.

istisnalar kaideyi bozmaz.
çek kızları güzel allah için şimdi.
birisi de belarus yazmamış be aşırı güzeller.
Brezilya
Çek cumhuriyeti
isveç
Ukrayna
Estonya.
isveç yazmayan arkadaşların göz sağlığı masrafları için bir fon oluşturulmalı.
türk kızları candır. her ne kadar trip atsalar da çok tatlıdırlar efendim.
kızları neden taş olsun azizim!!

ya at istiyorsunuz ya taş.

bir yerlerinize fazla kan pompalanıyor anlaşılan. onun yerine beyninize kan gitmeli ki bu tür saçma entryleri görmeyelim.
venezuela gerisi yalan.

ha bi de şu tatlı su avrupa ülkeleri var ya ordaki kızlar da güzel oluyor ama latin farkı diye bir şey var yani o yüzden venez kızlar candır. (venez'i şimdi uydurdum)
millet buraya hep slav ve iskandinav ülkelerini yazmış. listeye lübnan, venezuela vb ülkeleri de eklemek gerekir. güzellikten ziyade genellikle bakımlı oldukları için adı geçen ülkelerin kızları bu şekilde değerlendiriliyor. farmasi isimli kozmetik firmasının sahibi kendisiyle yapılan bir röportajda rus kadınları ile lübnanlı arap kadınların kozmetik ürünlerini en çok kullanan milletler olduğunu söylemişti.
benim gerçeğim ve de benim konumumdakiler için gerçek olan-

alman kadınlarıdır !!

adam gibisi çoktur- ve bunlar çok da dürüsttürler...çek, rus ukraynalı falan...bunlar genelde menfaatçidir -ben mesela internette kazara kendimi bi internet sayfasına üye yaptım, bi arkadaşla içiyoduk-ben almanya´dayım diye, bu ukraynalılar bu ruslar, polonezler bi aşk mektupları yazıyolar, insan iğreniyo resmen...kadınların derdi sadece para aga...

o yüzden- alman, hollanda, belçika, amerika kadınları, kanada, finlandiya,isveç falan...bu ülkelerin kadınları seni beğenirse sana yüzverir. bu senin illa da kasların olmak zorunda diildir, o adam gibi adam arar. zikebilen, ama konuşabilen, fikri olan, kadını mutlu edebilen herif arar onlar...yoksa sen vücütçu ol sana- "mezbahada çok para edersin sen !!" derler- bi tanıdığıma dediler !

yani- avrupa kadınları esastır- içlerinde çok güzel olanları da vardır. ki beim gerçeğim olarak bu durum- alman kadınları için geçerlidir...

babası 30 yıldır porsche´ye biniyosa, onu o senin zikindirik bmw´en pek öyle ilgilendirmeyecektir. sana sadece güler ve "ne yapmaya çalışıyo bu salak !!?" der...
Türkiye.
Selam kızlar, naber?
20-25 ülkede 30-40 farklı milliyetten insan görmüşümdür ama şu listeye
Slovakya
dan sonrasını yazamıyorum.
çekya diyorlar.
Şu sıralar aklıma sinoplu sevdiceğimden başka taş gelmiyor ama önceden isveçi en başta söylermişim bu listede. Geriside işte almanya filan.
suriye
iran
arabistan
ırak
pakistan.
polonya
iran
türkiye -çok güzelsiniz ama cidden <3-
colombia
ukrayna.
1-pompei.
ukrayna, belarus, rus, fin, norveç.

la bu boşnak moşnak kimse yazmasın

onların nazını çekecek kimse yok.
arjantin, ispanya, brezilya, meksika, lübnan.
başlarına nerede taş düştüğünü sonradan hatırlayanların ifadesidir.
Türkiye. kendilerini öyle güzel zannederler ki . sanki tek am onlarda var gibi davranırlar.
Ben Meksika, Kolombiya, isveç, finlandiya ve brezilya dan yana kullanıyorum oyumu.