bugün

kış gelince yazı özleme sorunsalıda vardır.
bu sıcaklarda soğuğu tercih etmektir. tabi evsiz değilseniz.
Yazın sıcağında durmaktan bayılıp, bir an önce kış gelse de üşüsek tavırları içinde olmaktır.
kötüdür, yorganın altına sığınıp büzülmeyi özlemektir, hüzünlüdür.

ben kış insanıyım, umut sarıkaya tabiri ile "tek derdi belinden soğuk almamak" olan tiplerdenim. o yüzden yaz mevsiminden zerre bir keyif almıyorum. kış gelse de büzülsem lan yorganın altına.
hastadır bu insanlar, ruh hastasıdır. şimdi babalar, bi kere yazın mutlu olmaktan ziyade rahatsınız lan. geçir tişörtü gez rahat rahat. sonra umut dolu olur insan, yaşamaktan zevk alır, ''gerçek'' anlamda yaşar. yani normal şartlardan bahsediyorum, herşey yolundaysa hayattan zevk almamak için bir nedeni yoktur insanın yaz mevsiminde. kışın öyle değil... rahat değilsin önce, eskimolar gibisin. mutluysan tek nedeni vardır; sağlıklısındır, kıçın rahattadır. e bu geçirdiğimin mevsiminde o da garanti değil ki birader. hüznün doruklarını sırf artistlik olsun diye yaşamak istiyorsan, güzelim yaz geceleri var, yeter. nesi sevilir, nesi özlenir lan davar. hele ankara'da ikahmet ediyorsan... sevmiyorum, olm sevmiyorum!
Upladım. Deri ceketimi giyip derse gitmem lazım.
kara erik Habbesi de botlarını giymek istiyor...
güncel Önemli Başlıklar