bugün

devletin adaletini bilmiyorumda içerinin adaleti çok sertdir.
Adalet dedigin ne ki aq
Atacaksın halkın önüne cezayı kessinler.
çocuğa cinsel istismarda bulunan insanlar kesinlikle idam edilmemeli. idam bu şerefsizler için en kolay ölüm olur. benim önerim tıp okuyan stajyer öğrenciler için canlı denek olarak kullanılsın. misal cerrah olacak öğrenciler sırayla böbreklerini taksın çıkarsın. ortopedi üzerine staj yapan öğrenciler için kemikleri kırılıp tedavi edilsin. hemşireler sabah akşam kan alıp kan nakli yapsın. 1 dk rahat yüzü görmesin. ölene kadar işlem yapılsın. boşuna yaşadı bari boşuna ölmesin. allah tüm bu durumdaki ailelere sabır versin.
Olayın yaşandığı yere yakın konumda oturuyorum, mahalle farkı var tabi..

Kanarya mahallesin de gerçekleşmiştir, an itibariyle sayıca yüzlerce kişilik grup slogan halinde kanarya caddesinde dolaşmakta, polis helikopteri ise eşlik etmekte..

çocuğun hayati durumu devam etmekte imiş..

Yapanın Suriyeli olduğu iddia ediliyor, ulan haysiyetini cibiliyetini s*ktiğimin or*spu evladı ben utanıyorum tiksiniyorum insanlığımdan bu nasıl bir şeydir konuşacak ve söylenecek söz kalmadı artık..

Allah senin ve senin gibilerin belasını versin..
Nasıl bir canlı bir çocuğa karşı böyle sapıkça hisler besleyebilir?
Bu pedofililer oksijen bile tüketmemeli. Hükümetin yerinde olsam hepsini türlü şekillerde tuzağa çekip , yakalayıp, sessiz sedasız yok ederdim .

Böyle bir cani rehabilite falan olamaz çünkü. Eninde sonunda bir çocuğa zarar verir.

Bugün 23 nisan yine dünyaya karşı umudunu yitiriyor insan!
Çocuk bayramında bir melek , yazamıyorum onun hakkında. Irdelemek bile utanç veriyor.
Bu insanlari karantinaya alin. Ailelere briefingler verin. Bu ne aminakoyayim!!
Alıştığımız haberler... Her gün bir yeni bir çocuğun haberi düşüyor sayfalar. Her gün eski çocuklardan birinden serbest kaldı haberi geliyor kulağımıza. Adalet zengine has bir özellik ülkemizde ama adaletsizlik eşit dağıtılıyor milletimize.
Araştırmaya akraba ve komşulardan başlasınlar.
bu olayı yapanı ibretlik olacak şekilde her akşam tecavüz ettirip her sabah halk meydanlarında sürükleyip tırnak makası ile her gün etinden koparma suretiyle ölmesine izin vermeyip yüzünü kezzap ile yıkayıp sıcakta kurutarak günler geçirtmeli.
nasılsa ceza almayacaklar o yüzden alıştılar mk sapıkları.
Bu sapıklar yeni türemediler. Hep varlardı ve olmaya devam edecekler. Çocuklarınıza öğretin, yabancı insanların onlara dokunmasına izin vermeyin, öpmelerine izin vermeyin, mani olun.
Kötü dokunuşu öğretin. Çünkü bu sapkınlar milyonlarca yıldır varlar ve gebertsen bile bitmeyecekler.
Şimdi her yerde idam gelsin naraları atılmaya başlar. Idam çözüm değil. Ayrica o idam sapiklar ve hırsızlar için değil, muhalifler için için gelecek. Sapıklara Caydırıcı cok fena cezalar lazım.
(bkz: alnı secdeye değen sapıklar)
Ben, bunun ve tüm bunun gibilerin ta ..........

O noktaları hayal ettiğiniz şeylerle doldurun. Hah hepsinin katlarcasını daha...
Bu orospu çocuklarının yüzünden kendi öz yeğenlerimi sevmekten çekiniyorum. Arkadaşımın kızı var, çok da sevimli ama sadece başını okşuyorum.
sonra küçük bir çocuk alman vatandaşı olmak istiyor diye neredeyse vatan haini ilan ediliyor.
idam gelmediği sürece bu sapıkların sonu gelmez , tek çözüm var , Avrupa kanunları diye diye ülke bok çukuruna döndü . Çıkar idamı bitsin bu iş !
Şerefsiz Sapık Aynı mahalleden çıkarsa şaşırmam.
Bu noktaya geldik artık.

Cinsel suçlarda kesinlikle ağır ve indirimi olmayan, hafifletici sebep aranmayan cezalar getirilmeli.
Öyle Müebbet verip, senin benim paramla hapiste karnı doymayacak. idam.
Adalet gelmedikçe bu ve bunun gibi olaylar asla bitmeyecek.
idam adaletsizliği sağlayanların işine gelir.
Suçluları salıveren adaletsiz sistem mi adil idam edecek?

4 suriyeli olduğu söyleniyor. Söyle sen idam isteyen, bu idare Suriyeli yerine işine gelmeyen birini kor mu komaz mı?
Sadece adamı degıl onu bu şekilde yetiştiren ailesini de cezalandıracaksın.
Çocuğun babası felç geçirmiş acaba yavrucağın son durumu ile ilgili bilgi var mı? insallah iyileşirler gariplerim.
Atatürk bugünleri görseydi kalp krizi geçirirdi.

Atam sen yarınlarımız olan çocuklarımıza 23 nisan ulusal egemenlik çocuk bayramı hediye ettin. Maalesef ülkemiz çocuk tecavüzlerinin mekanı oldu...
Kuran yurtlarinda yapılan tecavüzleri bir kerecikten bir șey Olmaz diyen zihniyeti degistirmek lazım önce, okullarda cinsellik eğitimi verilmeli ve bu tür alçakca saldirilari yapanlarada ağır yaptirim lar uygulanmali.
Ülkede ahlaki çöküşe bir de komşunun çeriçöpü eklenince kaçınılmaz hale gelen vahşettir.
Bir ailenin kıyametine tanık olduk maalesef. ikinci çocuğun sevincini ysşayamadan evin orta yerine bomba düştü.

Benim kafama takılan, niye dünden beri bu mahluklar konusunda hiçbir açıklama yok?
Bırak beynini sikine bile hakim olamayan Allah'ın belası bir it tarafından yapılan iğrenç olay.

Haberi okuduğumdan beri midem bulanıyor, Aklıma her geldiğinde içim sızlıyor ve biz bu insan sıfatındaki mahlukla aynı havayı solumaya devam ediyoruz.

Bu mahlukatlar için yapılabilecek en ağır şey yapılmalı ancak bu asla kısa ve kolay yoldan olmamalı.