bugün

Göreve geldiği günden beri yaptığı en iyi icraattır. Ben bulamadım. Evet.
Tarikatlara vakıflara giden parayi kesmesi yeter de artar bile.
(bkz: error)
Yüzü kızarmadan yalan konuşmak.
(bkz: soydurmuyor)
AKitleri kudurtması.
esenler otogarı'nı işgalden kurtarması.
daha iyilerini de yapacağına inancım tam.
iett ye zam gelmesiyle beraber, türk halkının ikiyüzlülüğünu göstermiştir. 1 tl zama ağlayanlar devletin yaptığı vergi zamlarına bu kadar ağlamadı yav.

Nankörler ...

Bu ülkeden gitmeye bir sebep daha ...

Elin fransızı ona buna zam gelince protesto ediyor, zamlar anında geri çekiliyor. Kusura bakmayın da gidin elin fransızlarının şeyini yiyin ...
Temel atmama töreni.
Siyasal islamcı yavşakları kudurtmak.Hala kuduruyorlar.
--spoiler--
tarikatlara vakıflara giden parayi kesmesi yeter de artar bile.
--spoiler--

tarikatlara gittiğini iddia ettiğiniz paralar nerede birikiyor mesela, telaffuz edilen rakamlar ibb kasasında kalıyorsa hangi hizmete harcanıyor mesela. bilgi verirmisin bir zahmet.
görsel
aktrollere fazla mesai yaptırmasıdır. aldıkları makarnanın döner ekmeğin hakkını vermeye başladılar son 1 senedir. misal bizim sözlükte evvelden günde 10 entry girenler şimdi sabah 7 de başlıyorlar yazmaya gece 4-5 lere kadar çalışıyorlar 60-70 şer entry girerek. bu bile bir şeydir. senin benim cebimden çıkan paralarla beslenen bu sosyal medya yalakaları en azından yedikleri makarnaların hakkını vermeye zorlanıyorlar artık.
Sahil kenarlarında mangal yakıp piknik yapan çomarları tokatlaması. Oralar sevgililer el el kol kola gezsin dolaşsın cocuklar koşuşsun diye var. Sen Doblondan taşan pikelerini kurup beyaz atletinle oturup mangal yak diye değil!

Eko seçildiğinden beri 3 kere geldim istanbul'a. Bi keresinde avcılar-kücükçekmece arası Denizköşkler parkında çomarlar piknik yaparken belediye fışkiyeleri bir açtı hepsi sağa sola koşuştu ahahaha..

Ya köyünüze dönün ya da şehirde insan gibi yaşamayı öğrenin.
Şu taksileri devreye sokarsa bence en olumlu icraatı bu okacak.
Taksi, fayton mafyacılığını bitirmesi.
Tarikatlara giden parayı kesmesi.
Çomar hoplatması.
seçim gecesi istanbu'un her yerine asılan " teşekkürler istanbul " yazılı panolara bakarak katıla katıla gülmemizi sağlaması. çok yaşa sen ekrem !..
bellininin yaptığı fatih portresinin çakmasını ülkemize kazandırmasıdır. yazık...
800.000 sayısını trollere ezberletmek.
hiçbir şey yapmasa bile istanbul u akp nin elinden söküp alması.
vatandaşın vergisini ingiliz tarihi eser hırsızlarına peşkeş çekmek.
tecavüzcü vakfın mamasını kesmek. üstüne tanımam!!.
ben esenler otogarının mafyanın elinden alınmasına o kadar çok sevindim ki. troller için kötü oldu tabi .
musluk.

görsel