bugün

sik gibi. sağ alttan fırlamışım sanki. dikelmekle dikelmemek arasindaki o ince cizgideyim.
uyanınca söylerim daha uyumadım.
Bu sabah erken uyandım, gittim sana güller aldım. Mutlu ol diye.
Bu sabah küçük şehrin bütün kırtasiyelerine selam verdim. ve de yatıyorum şimdi
başı dik ve uykusuz uyandım.
yalnız uyandım.
Somurtarak uyanip neşeli devam ettim çok sukur. Bugunde olmemisiz.
Bok gibi.
07:20'de telefonun alarmı çaldı, 2 metre uzakta olduğu için kalkıp kapattım, tekrar sıcak yatağa girip yanıma koydum ve 07:30'a kurdum. 1 dk sonra tekrar çaldı kalktım abimi uyandırdım, tamam 5 dk ya kalkıyom dedı, yatağa girdim tekrar 07:40 a kurdum. yine hemen çaldı namussuz. abim kalkmamıştı, bu sefer sıcak yataktan çıkamadım yan odadaki abimi aradım, çaldırıp kapattım uyansın diye. 5 dk'ya uyanır diye 07:45'e kurdum.kurar kurmaz çaldı. bu sefer kalkmam lazımdı. banyoya gidip yüzümü yıkasam yetecekti ama bir türlü başaramıyordum. en son sert ve hızlı bir hamleyle yorganı üstümden attım. hızlıca banyoya yürüdüm, soğuk musluk başlığını çevirdim, buz gibi suyla yüzümü yıkadım. ve artık uyanmıştım. Günaydın
annemin rüyasını anlatmasıyla. uyandığımda annem bana rüyasını anlatıyordu*
Her zamanki gbi sabahın köründe derse gitmek için hayattan nefret ettiğimi bilerek uyandim.
Ossurarak.
tüh ya o penaltıyı yemeyecektik diyerek.
bir bardak soğuk suyun yüzüme serpilmesi sonucu güzel hoş bir tepki vererek uyandım.
kalk lan amına koduğumun çoçuğu ekmek al gel beni deli etme .
Annemle babam odama gelip 'günaaaydın güneş günaaydın yeşil ovalaaar' şarkısını söyleyip dans ederek uyandırdılar. Deli bunlar.
Bu sabah çok iyi uyanmadım uykum vardı biraz.
henüz uyanamadım görsel
Mutlu uyandım...
Hafif kafam güzel, sarı saçlımla tabi. *
kalkık.

(bkz: ayıptır söylemesi)
Zaten yarım yamalak uyudum erkenden bi toplantım olduğu için. Hem de çok önemliydi ve erken kalkmama rağmen geç kaldım! Toplantı yerini bilmediğim için ve haba şartları nedeniyle herşey ters gitti. Daha da kötüsü gittikten beş dakika sonra toplantı bitti! Onca yolu boşuna gittim bu karda kışta... Uyumadığıma mı yanayım üşüdüğüme mi...
Sevgilimin beni nefes alamayacak noktaya gelene kadar sarılıp sıkmasıyla uyandım. Uyanmamla popomda dayanmış bir sertlik hissetmem bir oldu
iki kolumu yana açtım hhhhhıııııııaaaaaaammmmmıııınnnnaaaaa ueeeeeeeeeaaaaammmmm aammmm aaammmm dedim ve uyandım,evden çıktım işe geldim.
mutluyum çok şükür... 10 martta ki ameliyatima az kaldı, her sabah ayrı bi heyecanla uyanıyorum. bu ameliyat çok önemli benim için.. inşallah sağlığıma kavuşucam........