bugün

biraz önce bir haberd videosunda denk geldim, kadın halk otobüsünün önünü kesiyor ve şoföre yumruklarla sldırıyor. şoför ise bak bayansın diye bir şey yapmıyorum diye cevap vererek kendisini korumaya çalışıyor.

öncelikle belirteyim ki, bu videoyu izleyene kadar ''kadınlara el kalmaz'' düşüncesindeydim ama aynı saldırı bana yapılsa öncelikle adamın yaptığı gibi kendimi korumaya çalışırım bakım kadın hala saldırmaya devam ediyor işte o zaman ne kadın dinlerim ne de allah yarattı derim.. şimdi siz bu olayın içindeki adam olsanız acaba nasıl bir tepki verirdiniz?

bu soruyu sormamdaki amaç herkes mi benim gibi düşünüyor yoksa ben mi çok hanzoyum. saygılar.
Kaçarım.
şımarmayın adam kadın çoluk çocuk demezler dayaktan paramparça ederler.
canınızdan olursunuz allahınız bile kurtaramaz.
ölü taklidi yaparım..
Sevisirim. Cok cekici oluyorlar.
Memeleri hakkında ileri geri konuşurum.
Elbette etkiye tepki.
pardon çok güzelsin ne de güzel saldırıyorsun derim o an kadın da ne yapacağını şaşırır fırsat bulunca da kaçarım.
Sakinleştirme maksadı ile arkasına sarılıp dayarım.
Kadın, kadınlığını, efendiliğini bildikçe kadındır. Kadına el kalkmamasının sebebi erkeğe göre zayıf, güçsüz olmasıdır, iki bacağının arasında taşıdığından değil.
Videoyu izlemedim ama biri kalkacak, erkek gibi benim üstüme yürüyecek, saldıracak... Ağzını burnunu dağıtırım, gramda pişman olmam.
Kaçsan suçlu olursun kaçmasan dayak yersin çünkü el kaldıramazsın, ulan ne boktan bir durum. O yüzden , ablam benim çok haklısınız verin elinizi öpeyim vs aaa saçlarınız ne güzel orjinal rengi mi? Sonra sıvış.
Cekerim emaneti. Sikerim adaleti. O ne lan. Herkes haddini bilsin. Hakliysan da medeni insan gibi diyalog kur. Saldirmak ne amk!
hemen en yakınımdaki veterineri ararım. sahibine ulaşıp kuduz aşılarını yaptırmış mı öğrenmeye çalışırdım.
kanıtlayabileceğim bir yere giderim sonra dava açarım.şiddetin ne yararı var ki...sadece daha da zarar ben de ona vurup mahkemede haksız çıkıp bir de yetmezmiş gibi feminazilerden mi dayak yiyeyim?
Ulan 183 cm kaslı adamım ben. Elinde bıçak silah olmadıkça sabit dururum.
Ellerini bileklerinden tutar sakinleşmesini beklerim.sonrası malum zaten.
nefsi müdafaa olarak kafayı gömerim.
Ben de ona saldırırım.
yürek yemis demektir. bir seksen bes boy,oldukça çevik bir cüsseye sahibim. öhöm öhöm. sikar biraz.
Amına bile korum.
PENiSiMLE AĞZINA VERiRDiM.
Suratına tükürürdüm.
Şamarlarım.
Yüzüne biber gazı sıkarım. O kıvranırken haddini bil kadın! diye bağırıp yoluma devam ederim. Evet.
napıyorsunuz sayın kadın derdim.