bugün

görevden alınmış. düşünün ki iktidarın göreve getirdiği adam vatandaşa böyle yapıyor ise, iltidar sahipleri sana bana neler yapmaz.

görsel
Sosyal hizmet müdürü biraz gergin uyanmış sanırım dediğim olay. Random.
daha üst bir mevkiye atanmak üzere görevden alınmıştır. lan oğlum madenci akrabası tekmeleyen, vatandaşa hakaret eden, hatta yolsuzluk yapan adamlar önce görevden alınıp sonra daha yüksek maaşlı görevlere atandı evvelden. bu ne ki altı üstü geber demiş.
istanbul aile sosyal politikalar il müdürüymüş.

Ama jet hızıyla geçmiş twitlerini silip hesabı kapaması işe yaramayacak....

Kadın sığınma evlerini falan bu kafa yönetiyor işte.
Makam mevki ne olursa olsun, insan önce insan olmalı.
Yakında vali veya büyükelçi olmasından korktuğum kişidir.
(bkz: akp nin halka tepeden bakan elitleri/#28033287)
Bence normal sartlar altinda sorusturma sonunda memurluktan men edilmesi gerekir.

Hicbir kamu personeli ve yoneticisi halka bu sekilde davranamaz. Davranan da cezasini almali.

Ozel sektorde hata yaptiginizda nasil goz yasiniza bakmadan sizi isten kovuyorlarsa, bu sozde kamu gorevlileri de meslekten ihrac edilmelidir.
akepelidir. aç kalıp ölse bile isyan etmemelidir.
derhal görevden alınması , 2 aylık maaşı o aileye bağışlanmalı.
görevden alınıp soruşturma başlatılmış tipik ahlaksız siyasal islamcıdır.

bunların kendinden olmayana nasıl baktığı yıllardır bilinen bişeydir.

konuyla ilgili bakanlık açıklaması.

https://pbs.twimg.com/med...VJRFj8UUAAMvIH?format=jpg
Görevden alındığı açıklanmış.

ileride daha yüksek bir mevkiye atanırsa şaşıracak olan var mı?
nalbur dükkanını emanet etmeyeceğin adam sosyal hizmet müdürlüğü yapıyor... görevden almışlarmış. hey yavrum hey.

bi de (bkz: bu milletin mına koyacağız) diyen adam vardı dimi. noldu o? bunuda onun yanina verin lannn
Yakında bu kişinin, ne bileyim mesela; Kızılay genel başkanı veya Sosyal hizmetlerden sorumlu bakan olduğunu duyarsak şaşırır mıyız?
Liyakata önem vermeden yapılan atama görevlendirmeler olunca böyle örnekler yaşanıyor.
Vatandaşa gavat diyen...

Neyse, susalım.
Düşünüyorum da, yok ya düşünemiyorum.
Aslında ne vatandaşa ne de böyle sorumsuz anlayışsız merhametsiz insanlara bir şeyler dememek gerek.
Neden sonuç ilişkisine bakınca "adam haklı" bile dense yeridir.
Geber dedigi kisinin durumuna tez zamanda dussun. Anlasin açlik neymis.
Ananı da al git diyen zihniyetin müdürüdür normal.
kızıyordum.... chp'ye oy verenlerin elleri kesilsin diyen ağır kevaşeyi görunce artık kızmıyorum.
işte gerçek siyasal islam bu. Kendileri sefahat içinde yaşarken çöpten yiyecek toplayan vatandaşa yardım etmek yerine, o insanlara iğrenerek bakmak. Topunuz ahlaksızsınız ibneler.
açım diye diye gebermesi dileğiyle allah'a havale. önce haysiyeti gitti sonra da rızkı gidecek.
Alfadır.