bugün

fenerin uydurma bir penaltisi garanti.
yine algı yapan yavşakları ortaya çıkarmış spor müsabakası.

fener puan kaybederse de yine bu yavşaklar gelip dalga geçmeye çalışacaktır.

işte bunlar hep fetö taktikleri. kişisel gelişimini tamamlayamamış embesil davranışı bu. soran olursa çok bilgiliyim dersin, kim bilecek.
Off be abi mert hakan ne gol attı öyle, o paslaşmalar, o çalımlar ve köşeye bırakması efsane. Daha sık 11'de oynaması lazım bu adamın.
Mert Hakan > Gerard.
inanamıyorum ya. Takım ver kaç yaptı ve uzaktan şutla akan oyunda gol attı. Çok şükür bugünleri de gördük.
Fetöcü takımı tutan halil umut meler, fenerbahçe lehine maç yönetiyormuş, yersen. Siktirsin gitsin algıcılar, takımımın başlığından.

1-1 olan maç. Ama kazanacağız.
ms2 dedik.

eröl kazan şu maçı.
Golllll Perotti hem aldı hem attı.
Fenerden yine müthiş bir penaltı organizasyonu daha.
Yine fener yine penalti.

Gunahlarin takimisin amk.
fenerli olan yazarlarin, su embesil surusunu ciddiye almamasi gereken mac.
maçı izlemiyorum, sözlükten bakayım ne olmuş nasıl olmuş diyorum, girip bakıyorum orospu evlatlarının yine saçma sapan yazılarıyla başbaşa kalıyorum.

yine fener yine penaltı falan yazıyorlar, bakın görmedim bile pozisyonu, ama 2 hafta ard arda fenerbahçe rakiplerine verilen penaltılara bu algı yapmaya çalışan kevaşe çocukları tek kelime etmişler mi diye bakıyorum, yok.

bakın sevgili yavşak sürüsü. ben sözlüğün aktif en eski kullanıcılarından biriyim. 1. nesil üyeliğim de vardı silindi, 3. nesil üyeliğimle devam eden bir kullanıcıyım. eskiden cidden böyle değildi buralar, ciddi ciddi girip eğleniyorduk falan hatta burada. artık rahat bırakın sözlüğü normal kullanan insanları, hani trollük diyorsanız trollük dediğiniz de bu değil, sizin yaptığınız orospu çocukluğu açık açık.

neden mi?

çünkü tekrar söylüyorum görmediğim bir penaltı pozisyonu var, burada şike imaları yapanlar var. maçtan önce yazanlarla aynı kişiler bunlar. şimdi gençlerbirliği 2. yarı 5 gol atsa burada gelip fener şöyle fener böyle diye konuşacak kişilerin de aynı kişiler olacağını biliyorum.

bırakın artık yarak kürek işleri yahu cidden, bunu fenerlilere de söylüyorum, bırakın abicim artık şu işleri. amına kodumun ülkesi her anlamda yerlerde sürünüyor, hala birbirimizin paçasından aşağı çekmeye çalışıyoruz.

biraz birlik olalım, nerede yanlış yapıyoruz diye soralım.

mesela şu maçın hakemi olan halil umut meler’in nasıl bir galalatasaray fanatiği olduğunu selçuk/izmir de herkes bilir. ama siz hala yavşaklık peşindesiniz.

adam olun ya adam olun.
Himmeçilerin anasının amına 3. Golü yerleştirdiğimiz maç. Kudurun.
pozisyonu izledim, bence penaltı.

çünkü sarılı futbolcu hamlesini topa yapıyor nitekim topa da dokunuyor, kırmızılı futbolcu ise topa daha yakın olmasına rağmen hamlesini topla rakip arasına; yani rakibine yapıyor.

tamamen engellemeye yönelik kural dışı hareket, karar doğru.

burada kırmızılı oyuncunun o aptalca müdahaleyi nasıl yaptığı sorgulanmalı, topa dokulabilecek durumdayken neden rakibe engel olma yoluna gidiyor.

zeka yok çünkü.
Heyt maşallah güzel oynuyoruz perotti çaprazdan güzel bıraktı.
fenerbahçe 4 gol atarak şaşırtmıştır.
1-5 oldu. Hey maşallah.

Gelde saçma konya yenilgisine üzülme.
Hahahahahahaha farka gidiyoruz 5-1 bu anam için, bu babam için diye vuruyor fenerbahçe.
Hacettepe den sonra ikinci bir 7 gelir mi. 6 geliyodu hadi be... direğe carpti
bakalım o düdük asılacak mı?
(bkz: halil umut meler)
Erol Hocam hazir skoru almışken haftya oynayacağımiz Beşiktaş maçını düşünerek sarı kart sınırında olan Gustavoyu çıkarır misin. Teşekkürler tamam.
Ulan samatta topu kaldırdın bari biraz geriden gelsen kafana çarpıp gol olacak ama adamda onu düşünecek kafa yok demek ki.
Dünden çok yarından az seviyorum Fenerbahce.
Cibili cibili şak şak şak diye soktuğumuz maçtır. Bir tek genclerbirligine girmediği görülmüştür.
tersten sapladığımız maçtır...
güncel Önemli Başlıklar