bugün

An itibariyle canlı yayında gerçekleşen durumdur. Devletimiz ve milletimiz adına hayırlı olsun. Evet.
Hadi geçmiş olsun. Kolonyayla ovun sayın bakanım.
umarım buna dönüşmez.
görsel

t: bir gelişme.
ileri ki günlerde bende aşı olacağım.

Hayırlı olsun. Allah şifa versin hasta olanlara.
O vurulduğu aşının covid 19 aşısı olduğuna inanan insan dünyanın en saf insanıdır.
Yalama medyada bir coşku bir heyecan.

ilk kez aşı gören masum köylü olarak kitlendik ekrana.

Ortamlarda sinovac dersin kim ne diyecek.
Çayda içmişlerdi. Umarım sonu benzemez.
çin aşısına atmadığı bok kalmayan mehmet ceyhan da fahrettin koca'dan hemen sonra canlı yayında aşı oldu. biz dedik orada burada aşı hakkında atıp tutanlar aşı için sıraya girecekler diye. sosyal medyada aşı boklayanlar da 3-4 haftaya sağlık ocağı önünde aşı kavgalarına girerler.

olacaksınız oğlum bu aşıyı. nefes aldırmıyorsunuz bir yıldır. normale dönüş için gereken buysa o aşıyı vurduracaksınız. esin davutoğlu, sıra sana da gelecek.

bu da böyle bir entry'dir.
lan bunlar kendilerine pfizer asisi vurdurup halka cin asisini kakalamasin. olabilir mi boyle bisey? valla neden olmasin. evet.
Belki içinde su vardır.ya da pfizer asisida olabilir.aylarca göz göre göre vaka sayılarını düşük açıklayan bu bakan değil miydi.
Hayırlı olsundur.
Bakanın kol kasları da sağlammış.
sonu radyasyonlu çay içen bakana dönmez inş.
Buna güldüm.
(bkz: #44329448)
çağla şikelden sonra aşı olmasına rağmen ilk aşıyı olduğunu söylemiştir.

peki çağla şikel de bizi görecek mi?
çok boktan bir durum cidden. bu adamın hayatı yalan. ona acıyorum. ve ona acımam büyük bir hata.
güzel şovdu bugün de iyi eğlendik..
Yerinde ve olması gereken davranıştır.

Güven sorununu bir tarafa bırakacak olursak, aşı mıydı, plasebo muydu, her neyse, bir ülkenin sağlık bakanının aşı olması gayet yerindedir ve güven telkin eder.
Olsa dert, olmasa bir dert!
Olmasaydı bu sefer de " ülkenin sağlık bakanı aşı yaptırmadı" diye yaygara kopacaktı emin olun.

Yapmayın, etmeyin, zor bir süreçten geçiyoruz, ideolojilerimizi bir kenara bırakıp, tek amaç uğruna çabalamaktan başka bir çaremiz yok.
Durum yeterince vahim ve korkutucuyken, bu tür polemiklerle, umutları kirletmesek keşke...
Bırakın isteyen olsun, istemeyen olmasın, herkes kendi kararından sorumludur.

Edith: ne akp' liyim, ne de bakana bir sempatim var, sadece endişeliyim ve bu corona belasından ivedilikle kurtulmayı diliyorum.
http://www.uludagsozluk.com/e/44329425/

Az başlık araştırın kardeşim. Evet.
yıllar öncede çay içmişti birileri. bak bişey olmuyor demişlerdi. tarih cidden tekrardan ibaret.
Koca fahrettin koca aşı da değildir herhalde yani.
şırıngada çin aşı yerine şekerli su olması muhtemeldir. normalde devlet büyükleri önce kendileri aşı olur sonra halka aşı yaptırır evet usulü budur ama burası türkiye, bu topraklarda önce halk aşı olur, yan etkisi yoksa devlet büyükleri aşı olur. (bkz: sen ye ölmezsen ben de yerim)
Fahrettin husbandın halka güven aşıladığı olaydır.
Adam aşı oldu bizimkiler diyor yalan söyle böyle.

Siz iflah olmazsınız.
halkı aşıya güvendirebilmek için yapılmış bir harekettir şahsen. umarım yerli aşımız denenmiştirde bir övünsek.
Gençler hatırlamaz, bizim gençliğimizde de kuş gribi ve domuz gribi paniği vardı... O dönem de aşı polemiği çok yapılırdı...

Bakınız o döneme ait bir aşı haberi:
(bkz: aşıdan sonra geri geri yürümeye başlamak)