bugün

Türk kadınındaki ahlak, namus ve Tabudur. Tabu cinsel açlık doğurur. Cinsel açlık da tecavüze yol açar.

(bkz: Tabu)
Ruhsal bozukluk.
dini eğitimin az olması yüzündendir. namaz kılmayan biri her türlü pisliğe yatkın erkektir. evet..
Celal şengör’ün bi sözü vardı “nerede ..... “
Kadınları meta gibi göstermek, cinsel obje gibi göstermektir. Kadınların değersiz olduğunu vurgulayan veya öyle gösteren şeylerdir. Herkes suçlayacak birisini ya da bir şeyi arıyor ama reklamlarda, tv programlarında, toplumda, kültürel açıdan bile bakıldığında, kadın hep böyle gösteriliyor. Kadın hizmetçi, çocuk doğurma makinesi, Süs eşyası, taş, yada sütun, kadın bir birey değil. Bu sözlükte bile kadınlar her gün aşağılanıyor, cinsel obje vurgusu yiyor, yargılanıyor. Demek ki toplumsal bir bozukluk var. Tecavüz edenlerde kesinlikle normal değil, fakat bence sorunun başladığı yer bu nokta. Kadına karşı bakış açımız bozuk bi kere.
Türkiye cinselliğin afrikasıdır. Bu sözüm yanlış anlaşılmasın o kadar çok sapık kişilik var ki insanları geçtim hayvanlara tecavüz ediliyor.
Kadını ya da kişinin ilgi duyduğu cinsiyeti metalaştırmak ve bunun da doğru bir eylem olduğu sanrısıdır. Kimse kusura bakmasın ama bunun altına toplum da, din de, aile de, eğitim kurumları da yatıyor. Ayrıca kusura da bakabilirsiniz gerçi umursadığım yok. Kadınların göstermesi vermemesi, giyim şekilleri, davranışları diyorsunuz. Her kalkanın altına yatmak zorundalar mı? Erkeklerin üstün cins olduğunu zanneden yoktur umarım bu ortamda. Seksten iki tarafta zevk alıyor amenna ama istek ve rızanın olmadığı bir cinsel zorbalık hala insanlık konusunda ehilleşememenin göstergesidir...
aciz muhalefet ve aciz goy goyları .

aferim hep o kafaya hizmet edin ki daha çok muhalefet kalasınız ve millet sizden daha çok nefret etsin !
"insan" evet. başka bi sebeni yoktur. çok klasik ama doğru bi laf vardır. " insanın olduğu her yerde sorun vardır."
islamın kadınlara yönelik tutumundan dolayıdır. Cehalettendir. Günümüzde islamın en yoğu yaşandığı ülkelerde kadınlar insan mıdır diye sempozyum düzenleniyorsa ve bunun gibi bir sürü farklı uygulama olursa kadınlara tecavüz sorun olmaz.
Türk kızıdır.
Ne yazık ki toplumsal düşünce bozuklukları, baskı. Adalet kavramından oldukça uzakta bir hukuk sistemi. Kadını değersiz gören, kendini üstün ırk sanan iğrenç zihniyetsiz yaratıkların her yerde olusu. Aptal ataerkil düşünce. Aptal insanlar. Ve burada bunlara katlanmak zorunda kalan zavallı kadınlar. Daha çok savaş verilmesi lazim ki, bir şeyler değişebilsin. En egitimlisi bile vizyonsuz bu ülkede. Bunca zorluk altında sürekli eleştirilen yine kadınlar. Şaka gibi ama ne yazık ki gerçek.
şüphesiz ahlak ve namustur. türk toplumu bu iki zırvayı 8. yüzyılda gelen islamla birlikte ne yazık ki o kadar çok abarttı ki, insanlar (kadınlar) sırf adları çıkmasın, topluma rezil olmayayım diye evlenene kadar kimseye vermemeye başladı.

evlendikten sonra çocuğun doğumu ve büyümesinden sonra bireylerin cinsel hayatı iyice sıfırlandı ve adam karşı komşunun kızını sikmeye başladı, kadın patronuna siktirmeye başladı.

bunu yaşamak istemediği için evlenmeye karşı çıkan erkekler ise işin çözümünü cebir uygulamakta buluyor.

(bkz: ahlak namus bizi bitirdi)
bugun tecavuzculerin sadizm kavramina hakim oldugunu dusunmuyorum.

bu durumun sebebi en başta cehalet. yapacagi isin sonucunu dusunmemek. sonra ise duzensiz cinsel hayatin getirisi olarak psikolojik ve hormonal dengesizliktir.
Ahlak ve namus kaygısı kaynaklı cinsel açlıktır.
erkeklerdir.
tecavüz ve istismar vakalarının, istisnaları hariç, müsebbibi erkekler.

bu ülkedeki erkeklerin kafa yapısını değiştirmek ise imkansıza yakın. istisnai erkekler istisna olmaktan çoğunluk olmaya geçemeyecek gibi duruyor.

biliyorum, düz mantık. düz mantık iyidir, dümdüzdür.
yaratılış gereği, 8 nefsin sekizini de dizginleyen kadınların 1 nefisle bile başa çıkamayan bi çare erkekleri orantısız tahrik etmeleridir.
yazamadım...yazdım yazdım sildim...silivri sıcaktır ama gidesim yok...

T: en basit fizyolojik ihtiyaçlarının pençesine düşmüş, zavallı, bitap, şeref yoksunu erkek soyudur.
dinde , vicdanda dejenerasyon.
Hiçbir fikrimin olmadığı konu. Bence gereksiz özgüven ve empati yapamama. Kendini kadının yerine koyabilse belki yapmayacak.
anne baba kontrolunde duyguları bastırılan bebelerin tek kalınca basık bütün duygularının patlaması.
gen yayma içgüdüsüne hakim olamama ve dominantlık isteği.

sadece erkekler değil, kadınlarda tecavüz eder.
ülkedeki tecavüz vakalarının sebebini de türk kadınına bağladınız ya... başka sorum yok hakim bey.
sizden adam olmaz. hiç bi cacık olmaz.

deep note:
pardon söylemeyi unuttum; atın şu utanmaz kadınların hepsini hapse, bak tecavüz mecavüz kalıyor mu? demek ki suçlular kadınlar.
hele bir ikisini de sallandır. bak nasıl gönüllü oluyorlar sevişmeye ve tecavüz diye bir şey kalıyor mu? şimdilik sadece tecavüz sırasında adamı öldürürse
ceza alıyor, yazık adama, hevesi kursağında kalıyor. ileride ümitliyim, daha adam elini süremeden suça teşvikten ceza alır kadınlar.
Bir sebebi yoktur. Tecavüz eden döl israfları insan olmadığından dolayı kendi kendine bir sebep yaratır bu yaratıklar. Umarım bir gün bunlar ile karşılaşırım..
ilkokullarda din dersinin çok zayıf olması çocuklara küçükken din dersi verilmemesidir. evet..