• Güldürürken esneklik arttıran hareketler yaptıran mesajlardır. Tabi sizinle paylaşmayacağım o mesajları ancak oldukça komik olduğunu bildiğimiz bu aerobik hocamızın daha komik olduğunu bilin istedim.

Tehdit ederek kaldırmamı istediği içerik bizzat kendisi tarafından Youtube da paylaşılan bir içerik olduğu halde hak ve hukuk naraları atarak "kimliğinin tespit edilemeyeceğini düşünüyorsun dimi sen görürsün hühahoshou" yapmaktadır.

Bahse konu içerik budur.

https://m.uludagsozluk.com/e/37026912/

Madem utanıyorsun neden bu videoları çekip youtube gibi umuma açık yerlerde yayınlıyorsun? Madem hoşuna gitmiyor neden millete bilmediğin konular hakkında ahkam kesmeye çalışırken değişik hal ve hareketler içine giriyorsun? Neden benim küçük kardeşim? Neden!

Aha video hala kendi sitesinde duruyor.

https://youtu.be/ruoKZTBNEis
    kurtcebe noyan
    996 - 1 saat önce
    ... 10  :)  1  :( 
  • Geçenlerde iskelede balık tutuyorum , saçları bembeyaz , hafif göbekli , altına şort giymiş , başında şapkası olan ,dünya tatlısı bir dede geldi küçük oltasıyla . Ama kovası falan yok . Neyse mutlu mutlu iskelenin hiç kimsenin olmadığı en uç tarafına gitti .

bi bakayım dedim , Oltasının ucunda tek kanca ve küçük bir tüy vardı sadece .

Herkes 10 kancalı istavrit çaparileri ile üçer beşer balık tutarken , dedo hala boş boş bekliyor . Ama ben dahil iskeledeki herkes birbiriyle yarış halinde resmen . Ben yedi balık çekiyorum , dayılar peşine sekiz - dokuz tane çekiyor falan . Yani Balık baya bereketli o gün .

Sonra tatlı dedo , bir tane balık tuttu . Oltadan çıkarmadan , gülümseyerek mutlu mutlu gitti .

harbi efsane sahneydi .
    budgie heart
    1892 - 2 saat önce
    ... 13  :)   :( 
  • "Lord marcus" ve "amoralist premses."

Oha çok güzel oldu.
  • takipçi sayısının izmirli ve 2000'li olmasıyla bir alâkası olmayan, sosyal medyada kendini pazarlayanları örnek alan 17 yaşında bir kızımız ve bunlardan sanal alemde çok sayıda var. takipçi sayısının takipçi siteleri, güzelliği ya da kullandığı uygulamalar ile bir ilgisi olabilir, kozmetik sektörüne de hizmet ediyor, bir de fenerbahçeli imiş bunlar da etkili olabilir. biliyorsunuz instagram make up, fashion ve beauty uzmanları ile dolu, bu kadınlara iş ve reklam teklifi yağıyor ya o yüzden o biodaki iletişim yazan yer. biz de şu an prim vererek biraz daha katlanmasını sağladık. izmirli olup olmadığından da emin olun, internet aleminde her 20 kadın profilinden 30'u izmirli.
    themis portia
    4858 - 4 saat önce
    ... 16  :)   :( 
  • hiç denemedim ama gördüğüm kadarı ile güzel olmanız ve fedakârlık yapıp önceliği ona vermeniz yeterli yani sizin için kendinizden önce o gelmeli, hayatınızın merkezi o olmalı, kendisine boyun eğmelisiniz ama duygularınızı belli etmemeniz gerek ve bi yandan da en ağır lafları saydırıp süründürmeniz lâzım o zaman dil dışarıda geziyorlar. * adam olan zaten ne yapsanız da köpek olmaz. siz yine de bunlara denk gelirseniz basın tekmeyi zira köpek olandan hayır gelmez.
    themis portia
    5507 - 5 saat önce
    ... 19  :)  1  :( 
  • hiç denemedim ama gördüğüm kadarı ile güzel olmanız ve fedakârlık yapıp önceliği ona vermeniz yeterli yani sizin için kendinizden önce o gelmeli, hayatınızın merkezi o olmalı, kendisine boyun eğmelisiniz ama duygularınızı belli etmemeniz gerek ve bi yandan da en ağır lafları saydırıp süründürmeniz lâzım o zaman dil dışarıda geziyorlar. * adam olan zaten ne yapsanız da köpek olmaz. siz yine de bunlara denk gelirseniz basın tekmeyi zira köpek olandan hayır gelmez.
    themis portia
    7035 - 5 saat önce
    ... 19  :)  1  :( 
  • Sonunda nedeni anlaşılan ilginçliktir.

University College London insanların neden kendi ses kayıtlarını duyduklarında irkildiklerini araştırdı. Independent'ın aktardığı araştırmaya göre, bu durumun sebebi kendi sesimizi başka insanların işittiğinden daha farklı duymamız.

Beynimiz, başka bir insanla konuştuğumuzda, konuşan kişiden gelen ses dalgalarını algılıyor ve bu ses dalgalarını seslere dönüştürüyor. Kendimiz konuştuğunda ise beynimiz sesi iki kaynaktan algılıyor. Ağzımızdan çıkarak havaya karışan sesten ve ses tellerimizden. Time'a konuşan Prof. Martin Birchall konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

"Ses sinüslerimiz etrafında gezinir. Kafamızın içindeki boş alanlar ve orta kulağımız, sesimizi başkalarının duyduğundan farklı bir şekilde duymamızı sağlar.”

Kendi ses kaydımızı dinlediğimizde, sesin sadece havadaki titreşimini duyduğumuz belirtiliyor. Bu durum, başka birinin sesini dinliyormuşuz duygusu yaratıyor. Bu durumun da insanlar açısından irkitici bir durum olduğu vurgulanıyor.

Kaynak: http://www.birgun.net/hab...kliga-kavustu-166921.html
    mata as
    7292 - 7 saat önce
    ... 25  :)  1  :( 

• insanların artık hiçbir şeyi anlamaya zamanları yok. Onlar her şeyi tüccarlardan satın alıyor. Ama dost satan tüccarlar olmadığı için, artık insanların dostları yok. Eğer sen bir dost istiyorsan beni evcilleştir.
    uludolu1i
    7976 - 8 saat önce
    ... 12  :)   :( 
  • feci derecede burun sızlatıyor, sanki derin bir özlemin fragmanı gibi. bu yüzden doyasıya ağlamakta fayda var. gün ışır, sen gönlünü karartma okuyucu!
  • haklı nedenlere dayanan nefrettir. yaz mevsimi bir lanettir.

şahsen ben sıcaklık değil 30 derece 10 derece olsa sıcaktan oflayıp puflayan biriyim. 20'yi bulduğu an tüm güneş sistemine söverim. uygun sıcaklık 0 ila -10/15 olmalı.
    heatblack
    9940 - 10 saat önce
    ... 12  :)  4  :(